MSSZ Országos Bajnokság 2020. 25m pisztoly, 50m puska (nemzeti versenyszámok)

Versenyengedély szám
071/A-09/02/2020

Az Országos Bajnokságok ideje alatt is a Fehér úti Nemzeti Lőtéren is kötelező betartani:

 

2020. szeptember 01. naptól a csatolt mellékletet kitöltve, aláírva, (lehetőség szerint mindenki hozza magával, hogy a helyszíni kitöltést elkerüljük.orrot-szájat eltakarva lehet a Nemzeti Sportközpontok Budapesti Olimpiai Központ, létesítményeinkben tartózkodni. Csak munkavégzés céljából, illetve sportoló és stábtag tartózkodhat az épületekben, szülő, kísérő nem. Vigyázzunk egymásra!

 

 

Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet),

ruházat: a 2015. 07. 01-jén elfogadott öltözködési szabályok

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2020-09-12
A verseny vége
2020-09-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Süle Szilvia
1972
UTE
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Böröndi Cintia
1998
Fertőrákosi Lövészklub
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Tóth Brigitta
1986
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
Városföldi S E
Faragó Zoltánné 1957 Városföldi SE
Farkas Henriett 2005 Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi 1989 Városföldi SE
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Claudia Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
Böröndi Cintia 1998 Fertőrákosi Lövészklub
BHSE
Gulyás Claudia 1998 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Rédecsi Anita 2002 BHSE
Göcsej SE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966 Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr. 1980 Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Brigitta 1986 Göcsej Sportlövész Egyesület
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
ALBA
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
V. Hedrik Judit 1953 Alba Volán SC
Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 189,0 6 I. osztály
2 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 3 I. osztály
3 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 183,0 5 I. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 183,0 4 I. osztály
5 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 183,0 2 I. osztály
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 182,0 3 I. osztály
7 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 182,0 2 I. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 3 I. osztály
9 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 180,0 3 I. osztály
10 Moncz Judit dr 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 180,0 1 I. osztály
11 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 179,0 2 I. osztály
12 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
13 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 176,0 3 I. osztály
14 Tóth Brigitta 1986. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 3 I. osztály
15 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 3 I. osztály
16 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 172,0 1 I. osztály
17 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 171,0 1 I. osztály
18 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 168,0 1 I. osztály
19 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 166,0 1 I. osztály
20 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 166,0 1 I. osztály
21 Gulyás Claudia 1998. BHSE 166,0 1 I. osztály
22 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 165,0 0 I. osztály
23 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 162,0 1 I. osztály
24 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 162,0 1 I. osztály
25 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
26 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 158,0 1 I. osztály
27 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 155,0 1 I. osztály
28 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 143,0 0 I. osztály
29 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 1 II. osztály
30 Böröndi Cintia 1998. Fertőrákosi Lövészklub 131,0 1 II. osztály
31 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 130,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 528,0 7
2 Göcsej SE Göcs 510,0 4
3 Városföldi S E Váro 509,0 3
4 DLA Délv 505,0 7
5 ALBA Alba 464,0 4
6 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 452,0 2

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Jankowski Cezary
1960
Győri Polgári LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Horváth Tibor
1957
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Hohl Ferenc dr
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rozsos Tibor
1971
Debrecen Városi LE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy György
1965
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szabó Tihamér
1961
Káli Lövész Sport Klub
Csapatok
Aple-Vasas SC
Balogh Gergely 1973 APLE-VASAS SC
Horváth Tibor 1957 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
VAMAV I.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Borjádi Lövészklub
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Delta Combat
Németh Ferenc 1963 Delta Combat LE
Oszvald Tamás 1959 Delta Combat LE
Sütő Zoltán 1978 Delta Combat LE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
DVLE
Földi Lajos 1962 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Rozsos Tibor 1971 Debrecen Városi LE
Városföldi S E
Emődi Tibor 1963 Városföldi SE
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Győri LK "B"
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Tóth László 1971 Győri Lövészklub
Győri LK "A"
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Délvidéki Lövészakadémia A
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE "B"
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
László István 1955 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
NLSE
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
MLKO
Kisgergely László 1978 Meteor LK.
Pintér László 1961 Meteor LK.
Svanda Dénes 1972 Meteor LK.
UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
KLSK
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
AlbaVolán1
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
KLSK "B"
Molnár Péter 1980 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Szabó Tihamér 1961 Káli Lövész Sport Klub
BME
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 193,0 7 I. osztály
2 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 191,0 3 I. osztály
3 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 190,0 6 I. osztály
4 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 190,0 4 I. osztály
5 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 189,0 7 I. osztály
6 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 189,0 5 I. osztály
7 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 189,0 1 I. osztály
8 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 5 I. osztály
9 Szalai Ferenc 1975. UTE 188,0 4 I. osztály
10 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 188,0 2 I. osztály
11 Tóth Gábor 1973. UTE 187,0 6 I. osztály
12 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 187,0 5 I. osztály
13 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 187,0 4 I. osztály
14 Knollmajer Tamás 1967. UTE 187,0 3 I. osztály
15 Takács László 1959. Egri PLE 187,0 2 I. osztály
16 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 186,0 4 I. osztály
17 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 186,0 3 I. osztály
18 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 186,0 3 I. osztály
19 Szűcs Gergely 1977. UTE 186,0 2 I. osztály
20 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 186,0 2 I. osztály
21 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 186,0 1 I. osztály
22 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 185,0 1 I. osztály
23 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 184,0 7 I. osztály
24 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 184,0 5 I. osztály
25 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 184,0 3 I. osztály
26 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 184,0 3 I. osztály
27 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 184,0 3 I. osztály
28 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 3 I. osztály
29 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 184,0 2 I. osztály
30 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 184,0 2 I. osztály
31 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 184,0 2 I. osztály
32 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 184,0 2 I. osztály
33 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 184,0 2 I. osztály
34 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 1 I. osztály
35 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 183,0 2 I. osztály
36 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 183,0 1 I. osztály
37 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 183,0 0 I. osztály
38 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 182,0 2 I. osztály
39 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 182,0 2 I. osztály
40 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 182,0 2 I. osztály
41 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 182,0 2 I. osztály
42 Nagy György 1965. BHSE 181,0 4 I. osztály
43 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 181,0 1 I. osztály
44 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 1 I. osztály
45 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 1 I. osztály
46 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 180,0 3 I. osztály
47 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 180,0 2 I. osztály
48 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 I. osztály
49 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 179,0 3 I. osztály
50 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
51 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 179,0 0 I. osztály
52 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 178,0 6 I. osztály
53 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 178,0 5 I. osztály
54 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 178,0 3 I. osztály
55 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 178,0 2 I. osztály
56 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 178,0 2 I. osztály
57 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 178,0 1 I. osztály
58 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
59 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 177,0 4 I. osztály
60 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 2 I. osztály
61 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 2 I. osztály
62 Rozsos Tibor 1971. Debrecen Városi LE 176,0 4 I. osztály
63 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 176,0 2 I. osztály
64 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 176,0 1 I. osztály
65 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 176,0 1 I. osztály
66 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 175,0 3 I. osztály
67 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 175,0 1 I. osztály
68 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 175,0 0 I. osztály
69 Pintér László 1961. Meteor LK. 174,0 3 I. osztály
70 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 1 I. osztály
71 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 174,0 1 I. osztály
72 Nádas László 1969. Zuglő Klub SLE 174,0 0 I. osztály
73 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 173,0 4 I. osztály
74 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 173,0 1 I. osztály
75 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 173,0 0 I. osztály
76 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 171,0 1 I. osztály
77 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 171,0 1 I. osztály
78 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 171,0 1 I. osztály
79 Szabó Tihamér 1961. Káli Lövész Sport Klub 171,0 0 I. osztály
80 Budai Csaba 1968. UTE 170,0 1 I. osztály
81 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 170,0 1 I. osztály
82 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 169,0 3 I. osztály
83 Gyenes András Péter 1979. UTE 169,0 1 I. osztály
84 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 169,0 0 I. osztály
85 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 167,0 0 I. osztály
86 Hohl Ferenc dr 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 167,0 0 I. osztály
87 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 166,0 1 I. osztály
88 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 163,0 1 I. osztály
89 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 163,0 1 I. osztály
90 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 163,0 0 I. osztály
91 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 162,0 0 I. osztály
92 Boros László 1989. Győri Lövészklub 162,0 0 I. osztály
93 Horváth Tibor 1957. APLE-VASAS SC 161,0 0 I. osztály
94 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 157,0 2 I. osztály
95 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 156,0 0 I. osztály
96 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 155,0 0 I. osztály
97 Mihályfi Tamás 1978. Alba Volán SC 153,0 1 I. osztály
98 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 153,0 0 I. osztály
99 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 152,0 1 I. osztály
100 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 149,0 1 II. osztály
101 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 148,0 1 II. osztály
102 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 148,0 0 II. osztály
103 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 147,0 1 II. osztály
104 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 142,0 0 II. osztály
105 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 139,0 3 II. osztály
106 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 128,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 563,0 13
2 UTE UTE 561,0 12
3 Zámolyi LK Zámo 561,0 7
4 KLSK Káli 556,0 8
5 Győri PLE A Győr 552,0 6
6 BME Budap 551,0 11
7 Délvidéki Lövészakadémia A Délv 547,0 6
8 VAMAV I. VAMAV 546,0 4
9 Győri PLE B Győr 545,0 12
10 Egri PLE Egri 545,0 5
11 Győri LK "A" Győr 543,0 6
12 Delta Combat Delta 541,0 9
13 DVLE Debre 541,0 8
14 NLSE Nagyk 537,0 6
15 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 534,0 6
16 KLSK "B" Káli 531,0 3
17 Kecskeméti Honvéd SE "B" Kecsk 518,0 4
18 Aple-Vasas SC APLE- 514,0 5
19 Győri LK "B" Győr 510,0 3
20 AlbaVolán1 Alba 507,0 4
21 Városföldi S E Váro 502,0 3
22 MLKO Meteo 454,0 4
23 PLE Zalaegerszeg Zalae 358,0 8
24 Borjádi Lövészklub Borj� 162,0 0

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Tamás
1956
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Kocsis István
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú József
1954
Szombathelyi PLE
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Kresalek Ottó László
1958
APLE-VASAS SC
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Csapatok
PLE Zalaegerszeg
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Délvidéki Lövészakadémia +60 A
Kocsis István 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Délvidéki Lövészakadémia +60 B
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
NLSE
Baka Zoltán Endre 1955 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
APLE
Ferenci József 1952 APLE-VASAS SC
Sipka Péter 1958 APLE-VASAS SC
Kresalek Ottó László 1958 APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 187,0 3 I. osztály
2 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 184,0 3 I. osztály
3 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 184,0 2 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 2 I. osztály
5 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 182,0 2 I. osztály
6 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 180,0 3 I. osztály
7 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 180,0 1 I. osztály
8 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 179,0 3 I. osztály
9 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 1 I. osztály
10 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 178,0 2 I. osztály
11 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
12 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 173,0 3 I. osztály
13 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 173,0 2 I. osztály
14 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 170,0 0 I. osztály
15 Kocsis István 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 0 I. osztály
16 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 1 I. osztály
17 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 161,0 0 I. osztály
18 Szabó Tamás 1956. UTE 160,0 1 I. osztály
19 Kresalek Ottó László 1958. APLE-VASAS SC 159,0 2 I. osztály
20 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 157,0 1 I. osztály
21 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 II. osztály
22 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 149,0 0 II. osztály
23 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 147,0 0 II. osztály
24 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 138,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia +60 A Délv 494,0 0
2 NLSE Nagyk 470,0 2
3 APLE APLE- 467,0 2
4 AlbaVolán3 Alba 357,0 4
5 UTE UTE 344,0 4

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Rapi László
1944
Egri PLE
Seres Rudolf
1945
UTE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 180,0 1 I. osztály
2 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 178,0 3 I. osztály
3 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 178,0 3 I. osztály
4 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 I. osztály
5 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 173,0 2 I. osztály
6 Seres Rudolf 1945. UTE 173,0 1 I. osztály
7 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 172,0 2 I. osztály
8 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 1 I. osztály
9 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 170,0 0 I. osztály
10 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 3 I. osztály
11 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 167,0 0 I. osztály
12 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 1 I. osztály
13 Rapi László 1944. Egri PLE 152,0 0 I. osztály
14 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 152,0 0 I. osztály
15 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 0 I. osztály
16 Nagy István 1947. Városföldi SE 143,0 1 I. osztály
17 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 140,0 0 I. osztály
18 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
19 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 123,0 0 II. osztály
20 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 71,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 483,0 2
2 HKLK Honv� 428,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Süle Szilvia
1972
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
ALBA
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
V. Hedrik Judit 1953 Alba Volán SC
Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 185,0 5 I. osztály
2 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 185,0 3 I. osztály
3 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 180,0 5 I. osztály
4 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 179,0 3 I. osztály
5 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 1 I. osztály
6 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
7 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 166,0 2 I. osztály
8 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 166,0 1 I. osztály
9 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 159,0 2 I. osztály
10 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 0 I. osztály
11 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 151,0 0 I. osztály
12 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 150,0 0 I. osztály
13 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 142,0 1 I. osztály
14 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 81,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ALBA Alba 382,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Jankowski Cezary
1960
Győri Polgári LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Hohl Ferenc dr
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Budai Csaba
1968
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rozsos Tibor
1971
Debrecen Városi LE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Bedő Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1965
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szabó Tihamér
1961
Káli Lövész Sport Klub
Csapatok
VAMAV A
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
VAMAV I.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Borjádi Lövészklub
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Delta Combat
Németh Ferenc 1963 Delta Combat LE
Oszvald Tamás 1959 Delta Combat LE
Sütő Zoltán 1978 Delta Combat LE
PLE Zalaegerszeg
Cajnkó Lajos Ádám 1983 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE A
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
UTE B
Gyenes András Péter 1979 UTE
Sümegi András 1971 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
DVLE
Földi Lajos 1962 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Rozsos Tibor 1971 Debrecen Városi LE
Városföldi S E
Emődi Tibor 1963 Városföldi SE
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Győri LK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Délvidéki Lövészakadémia A
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE "B"
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
László István 1955 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
AlbaVolán5
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Lukácsi Csaba 1974 Alba Volán SC
AlbaVolán1
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 192,0 8 I. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 191,0 4 I. osztály
3 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 190,0 5 I. osztály
4 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 188,0 6 I. osztály
5 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 188,0 3 I. osztály
6 Nagy György 1965. BHSE 187,0 3 I. osztály
7 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 8 I. osztály
8 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 186,0 5 I. osztály
9 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 186,0 3 I. osztály
10 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 2 I. osztály
11 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 185,0 5 I. osztály
12 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 185,0 2 I. osztály
13 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 184,0 6 I. osztály
14 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 184,0 3 I. osztály
15 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 184,0 3 I. osztály
16 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 184,0 1 I. osztály
17 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 183,0 5 I. osztály
18 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 183,0 2 I. osztály
19 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 2 I. osztály
20 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 183,0 1 I. osztály
21 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 182,0 4 I. osztály
22 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 181,0 5 I. osztály
23 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 181,0 4 I. osztály
24 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 3 I. osztály
25 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
26 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
27 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 181,0 2 I. osztály
28 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 1 I. osztály
29 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 180,0 5 I. osztály
30 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 180,0 2 I. osztály
31 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 180,0 1 I. osztály
32 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 179,0 2 I. osztály
33 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 179,0 1 I. osztály
34 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 178,0 2 I. osztály
35 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 178,0 1 I. osztály
36 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 177,0 4 I. osztály
37 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 177,0 2 I. osztály
38 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 177,0 1 I. osztály
39 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 176,0 3 I. osztály
40 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 176,0 2 I. osztály
41 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 1 I. osztály
42 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 176,0 1 I. osztály
43 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 176,0 0 I. osztály
44 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 2 I. osztály
45 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 175,0 1 I. osztály
46 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 4 I. osztály
47 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 174,0 3 I. osztály
48 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 174,0 2 I. osztály
49 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 173,0 0 I. osztály
50 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
51 Budai Csaba 1968. UTE 171,0 4 I. osztály
52 Nádas László 1969. Zuglő Klub SLE 171,0 2 I. osztály
53 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 171,0 0 I. osztály
54 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 169,0 2 I. osztály
55 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 169,0 1 I. osztály
56 Gyenes András Péter 1979. UTE 166,0 3 I. osztály
57 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 166,0 1 I. osztály
58 Szabó Tihamér 1961. Káli Lövész Sport Klub 166,0 0 I. osztály
59 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 165,0 1 I. osztály
60 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
61 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 164,0 0 I. osztály
62 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 163,0 1 I. osztály
63 Hohl Ferenc dr 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 162,0 2 I. osztály
64 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 158,0 1 I. osztály
65 Rozsos Tibor 1971. Debrecen Városi LE 152,0 2 I. osztály
66 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 152,0 1 I. osztály
67 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 152,0 0 I. osztály
68 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 151,0 2 I. osztály
69 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 145,0 1 II. osztály
70 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 141,0 1 II. osztály
71 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 141,0 0 II. osztály
72 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 140,0 1 II. osztály
73 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 138,0 0 II. osztály
74 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 117,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 558,0 15
2 Delta Combat Delta 549,0 12
3 VAMAV I. VAMAV 544,0 14
4 Győri PLE A Győr 542,0 8
5 Győri LK Győr 542,0 5
6 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 538,0 7
7 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 536,0 6
8 Győri PLE B Győr 534,0 11
9 Egri PLE Egri 534,0 7
10 Délvidéki Lövészakadémia A Délv 531,0 6
11 DVLE Debre 508,0 3
12 Városföldi S E Váro 503,0 3
13 AlbaVolán1 Alba 502,0 6
14 Kecskeméti Honvéd SE "B" Kecsk 472,0 2
15 VAMAV A VAMAV 363,0 3
16 AlbaVolán5 Alba 361,0 10
17 PLE Zalaegerszeg Zalae 350,0 2
18 UTE A UTE 334,0 5
19 UTE B UTE 166,0 3

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Tamás
1956
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kocsis István
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kresalek Ottó László
1958
APLE-VASAS SC
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
PLE Zalaegerszeg
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Délvidéki Lövészakadémia +60 A
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Délvidéki Lövészakadémia +60 B
Kocsis István 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagykőrös NK
Deli József 1951 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 186,0 2 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 184,0 2 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 2 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 181,0 5 I. osztály
5 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 181,0 4 I. osztály
6 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 180,0 3 I. osztály
7 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 178,0 3 I. osztály
8 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 178,0 2 I. osztály
9 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 178,0 1 I. osztály
10 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 176,0 2 I. osztály
11 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 4 I. osztály
12 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 1 I. osztály
13 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 1 I. osztály
14 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 173,0 1 I. osztály
15 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 1 I. osztály
16 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 2 I. osztály
17 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 169,0 3 I. osztály
18 Szabó Tamás 1956. UTE 165,0 3 I. osztály
19 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 1 II. osztály
20 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 147,0 0 II. osztály
21 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 142,0 1 II. osztály
22 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 135,0 0 II. osztály
23 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 127,0 1 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia +60 A Délv 491,0 4
2 Nagykőrös NK Nagyk 404,0 2

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Seres Rudolf
1945
UTE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 188,0 5 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 183,0 2 I. osztály
3 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 177,0 2 I. osztály
4 Seres Rudolf 1945. UTE 172,0 0 I. osztály
5 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 I. osztály
6 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 169,0 2 I. osztály
7 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 1 I. osztály
8 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 165,0 1 I. osztály
9 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 2 I. osztály
10 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
11 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 1 I. osztály
12 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 151,0 1 I. osztály
13 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 150,0 1 I. osztály
14 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 142,0 2 I. osztály
15 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 142,0 0 I. osztály
16 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 I. osztály
17 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 136,0 0 II. osztály
18 Nagy István 1947. Városföldi SE 136,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 487,0 4
2 HKLK Honv� 461,0 2

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Aple-Vasas SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Sipka Péter 1958 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Délvidéki Lövészakadémia A
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Écs KLK
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 279,0 9 I. osztály
2 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 277,0 6 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 272,0 6 I. osztály
4 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 271,0 7 I. osztály
5 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 271,0 5 I. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 270,0 4 I. osztály
7 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 267,0 5 I. osztály
8 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 267,0 3 I. osztály
9 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 264,0 3 I. osztály
10 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 264,0 3 I. osztály
11 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 264,0 3 I. osztály
12 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 263,0 5 I. osztály
13 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 260,0 3 I. osztály
14 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 259,0 4 I. osztály
15 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 258,0 2 I. osztály
16 Stefán Imre 1961. Egri PLE 254,0 2 I. osztály
17 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 248,0 3 I. osztály
18 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 247,0 6 I. osztály
19 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 247,0 3 I. osztály
20 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 245,0 0 I. osztály
21 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 239,0 1 II. osztály
22 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 239,0 1 II. osztály
23 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 233,0 1 II. osztály
24 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 231,0 0 II. osztály
25 Pintér László 1961. Meteor LK. 226,0 1 II. osztály
26 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 217,0 1 II. osztály
27 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 205,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Écs KLK Écs 806,0 13
2 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 795,0 13
3 Aple-Vasas SC APLE- 778,0 9
4 Taktaharkányi LK Takta 774,0 9
5 Zámolyi LK Zámo 749,0 10
6 MVSE Misko 728,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Padosné Balassa Piroska
1976
Szombathelyi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 285,0 6 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 264,0 3 I. osztály
3 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 237,0 1 II. osztály
4 Padosné Balassa Piroska 1976. Szombathelyi PLE 173,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
Aple-Vasas SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Sipka Péter 1958 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Écs KLK
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 253,0 3 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 246,0 4 I. osztály
3 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 245,0 4 I. osztály
4 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 245,0 1 I. osztály
5 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 241,0 2 I. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 240,0 1 I. osztály
7 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 229,0 3 I. osztály
8 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 217,0 1 I. osztály
9 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 213,0 3 I. osztály
10 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 173,0 2 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Écs KLK Écs 691,0 5
2 Aple-Vasas SC APLE- 654,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Padosné Balassa Piroska
1976
Szombathelyi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 239,0 1 I. osztály
2 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 237,0 2 I. osztály
3 Padosné Balassa Piroska 1976. Szombathelyi PLE 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Pintér László
1961
Meteor LK.
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Huszti Zsolt
1963
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
VAMAV A
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán 1968 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
ÉCS A
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Écs B
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
ZLK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 291,0 17 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 286,0 9 I. osztály
3 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 284,0 11 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 284,0 9 I. osztály
5 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 284,0 6 I. osztály
6 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 283,0 11 I. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 283,0 7 I. osztály
8 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 283,0 6 I. osztály
9 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 283,0 6 I. osztály
10 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 283,0 6 I. osztály
11 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 282,0 10 I. osztály
12 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 282,0 9 I. osztály
13 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 282,0 9 I. osztály
14 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 282,0 8 I. osztály
15 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 282,0 8 I. osztály
16 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 281,0 8 I. osztály
17 Stefán Imre 1961. Egri PLE 281,0 5 I. osztály
18 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 280,0 9 I. osztály
19 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 280,0 8 I. osztály
20 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 279,0 8 I. osztály
21 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 279,0 4 I. osztály
22 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 279,0 3 I. osztály
23 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 278,0 6 I. osztály
24 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 276,0 8 I. osztály
25 Beregi Zoltán 1968. Taktaharkányi LK 276,0 7 I. osztály
26 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 274,0 6 I. osztály
27 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 274,0 5 I. osztály
28 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 272,0 8 I. osztály
29 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 272,0 7 I. osztály
30 Pintér László 1961. Meteor LK. 272,0 6 I. osztály
31 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 272,0 5 I. osztály
32 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 243,0 2 II. osztály
33 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 231,0 1 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZLK Zámo 852,0 34
2 Aple-Vasas SC APLE- 849,0 23
3 ÉCS A Écs 849,0 23
4 VAMAV A VAMAV 841,0 18
5 Écs B Écs 832,0 27
6 Taktaharkányi LK Takta 824,0 18
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
DLA
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 292,0 11 I. osztály
2 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 283,0 8 I. osztály
3 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 281,0 6 I. osztály
4 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 277,0 7 I. osztály
5 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 271,0 4 I. osztály
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 270,0 3 I. osztály
7 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 260,0 4 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 818,0 14
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Csapatok
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Écs KLK
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 273,0 5 I. osztály
2 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 269,0 6 I. osztály
3 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 267,0 6 I. osztály
4 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 266,0 6 I. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 264,0 4 I. osztály
6 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 263,0 6 I. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 262,0 5 I. osztály
8 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 258,0 4 I. osztály
9 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 258,0 3 I. osztály
10 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 252,0 1 I. osztály
11 Beregi Zoltán 1968. Taktaharkányi LK 248,0 4 I. osztály
12 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 245,0 1 I. osztály
13 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 243,0 5 I. osztály
14 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 241,0 2 I. osztály
15 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 240,0 3 I. osztály
16 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 239,0 4 I. osztály
17 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 231,0 7 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 795,0 12
2 Écs KLK Écs 763,0 14
3 Taktaharkányi LK Takta 494,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia A
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 267,0 0 I. osztály
2 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 254,0 0 I. osztály
3 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 246,0 1 I. osztály
4 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 244,0 0 I. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 226,0 0 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia A Délv 490,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 278,0 8 I. osztály
2 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 274,0 7 I. osztály
3 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 265,0 6 I. osztály
4 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 255,0 2 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély