MSSZ Országos Bajnokság 2020. Nagyöbű puska nyílt irányzékú puska versenyszámok, Gyorslövő puska-pisztoly versenyszámok

Versenyengedély szám
066/A-08/01/2020

Térkép: ( www.gyoriloveszklub.hu /kapcsolatok)

1. Nagyöbű puska optikai irányzék fekvő, 100 méter
2. Nagyöbű puska optikai irányzék fekvő, 300 méter
3. Nagyöbű nyílt irányzékú puska fekvő, 100 méter

Sajnálatosan ezek a versenyszámok nem lesznek megrendezve!

 

Nevezés: 2020. október 15. 20.00-ig, a www.shooting.hu–n vagy a www.precizios-loveszet.hu-n és a Magyar Sportlövők Szövetsége honlapján a SVIR-ben.

Végleges nevezés a helyszínen.

 

szabályzat

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- Ft / fő/versenyszám, 2000- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kucsara Tamás
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Üllői Lövészklub
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Bedő Vince
2000
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Csapatok
SPLE Team
Bencsik Balázs 1981 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs 1979 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János 1971 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
Tóth László 1971 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 94,0 0 II. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 91,0 0 II. osztály
3 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 90,0 0 II. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 90,0 0 II. osztály
5 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
6 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 86,0 0 II. osztály
7 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 86,0 0 II. osztály
8 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 84,0 0 II. osztály
9 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
10 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 80,0 0 II. osztály
11 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 78,0 0 II. osztály
12 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 77,0 0 II. osztály
13 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 77,0 0 II. osztály
14 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
15 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 74,0 0 II. osztály
16 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 73,0 0 II. osztály
17 Kucsara Tamás 1983. Soproni Polgári Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
18 Bedő Vince 2000. UTE 68,0 0 II. osztály
19 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 59,0 0 II. osztály
20 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 17,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SPLE Team Sopro 251,0 0
2 Káli Lövész Sport Klub Káli 235,0 0
3 GYLK Győr 229,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Dúcz András
1979
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Pápai Zsolt
1974
Kisalföldi Lövészklub
Schwinn Stefan
1975
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Üllői Lövészklub
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK A
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor 1998 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
GYLK B
Jánosa László 1965 Győri Lövészklub
Kocsis László 1989 Győri Lövészklub
Tóth László 1971 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 184,0 0 II. osztály
2 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 182,0 0 II. osztály
3 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 II. osztály
4 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 174,0 0 II. osztály
5 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 166,0 0 II. osztály
6 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 161,0 0 II. osztály
7 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 154,0 0 III. osztály
8 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 151,0 0 III. osztály
9 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 151,0 0 III. osztály
10 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 144,0 0 III. osztály
11 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 115,0 0 IV. osztály
12 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 114,0 0 IV. osztály
13 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 110,0 0 IV. osztály
14 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 108,0 0 IV. osztály
15 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 107,0 0 IV. osztály
16 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 105,0 0 IV. osztály
17 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 71,0 0 -
18 Bedő Vince 2000. UTE 70,0 0 -
19 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 68,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 441,0 0
2 GYLK A Győr 439,0 0
3 GYLK B Győr 357,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Üllői Lövészklub
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Bedő Vince
2000
UTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
SPLE Team
Bencsik Balázs 1981 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs 1979 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János 1971 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 184,0 0 II. osztály
2 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 182,0 0 II. osztály
3 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 180,0 0 II. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 179,0 0 II. osztály
5 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 177,0 0 II. osztály
6 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 II. osztály
7 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 174,0 0 II. osztály
8 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 165,0 0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 158,0 0 III. osztály
10 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 150,0 0 III. osztály
11 Bedő Vince 2000. UTE 149,0 0 III. osztály
12 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 147,0 0 III. osztály
13 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 146,0 0 III. osztály
14 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 128,0 0 III. osztály
15 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 125,0 0 III. osztály
16 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 107,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SPLE Team Sopro 502,0 0
2 Káli Lövész Sport Klub Káli 472,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Bokor Attila
1977
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Dúcz András
1979
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1979
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Pápai Zsolt
1974
Kisalföldi Lövészklub
Schwinn Stefan
1975
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kucsara Tamás
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Üllői Lövészklub
Hadnagy Krisztina
1980
Kisalföldi Lövészklub
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
K. Szabó Gábor
1974
Győri Polgári LE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
SPLE Team
Bencsik Balázs 1981 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs 1979 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János 1971 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK A
Bokor Attila 1977 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
GYLK B
Czakó Ernő 1982 Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor 1998 Győri Lövészklub
Tóth László 1971 Győri Lövészklub
KILK
Kránicz János 1963 Kisalföldi Lövészklub
Schwinn Stefan 1975 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 180,0 0 II. osztály
2 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 175,0 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 165,0 0 II. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 161,0 0 II. osztály
5 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 158,0 0 III. osztály
6 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 152,0 0 III. osztály
7 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 148,0 0 III. osztály
8 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 143,0 0 III. osztály
9 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 143,0 0 III. osztály
10 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 143,0 0 III. osztály
11 Schwinn Stefan 1975. Kisalföldi Lövészklub 138,0 0 III. osztály
12 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 137,0 0 III. osztály
13 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 137,0 0 III. osztály
14 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 136,0 0 III. osztály
15 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 135,0 0 III. osztály
16 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 131,0 0 III. osztály
17 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 123,0 0 III. osztály
18 Kucsara Tamás 1983. Soproni Polgári Lövész Egyesület 120,0 0 III. osztály
19 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 117,0 0 IV. osztály
20 Nagy Zoltán 1979. Győri Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
21 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 114,0 0 IV. osztály
22 K. Szabó Gábor 1974. Kisalföldi Lövészklub 107,0 0 IV. osztály
23 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 106,0 0 IV. osztály
24 Bokor Attila 1977. Győri Lövészklub 99,0 0 IV. osztály
25 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 95,0 0 IV. osztály
26 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 79,0 0 -
27 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 77,0 0 -
28 Bedő Vince 2000. UTE 68,0 0 -
29 Hadnagy Krisztina 1980. Kisalföldi Lövészklub 2,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 484,0 0
2 SPLE Team Sopro 435,0 0
3 KILK Kisal 389,0 0
4 GYLK A Győr 377,0 0
5 GYLK B Győr 370,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puska gyorslövés Optirányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Üllői Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Bedő Vince
2000
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 186,0 0 I. osztály
2 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 174,0 0 II. osztály
4 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 174,0 0 II. osztály
5 Bedő Vince 2000. UTE 173,0 0 II. osztály
6 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 170,0 0 II. osztály
7 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 170,0 0 II. osztály
8 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 157,0 0 III. osztály
9 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 146,0 0 III. osztály
10 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 139,0 0 III. osztály
11 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 129,0 0 III. osztály
12 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 90,0 0 IV. osztály
13 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 79,0 0 -
14 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 72,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 482,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
SPLE Team
Bencsik Balázs 1981 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám 1982 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János 1971 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
BRSE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 185,0 0 I. osztály
2 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 177,0 0 II. osztály
3 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 176,0 0 II. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 II. osztály
5 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 174,0 0 II. osztály
6 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 170,0 0 II. osztály
7 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 169,0 0 II. osztály
8 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 169,0 0 II. osztály
9 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 168,0 0 II. osztály
10 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 165,0 0 II. osztály
11 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 164,0 0 II. osztály
12 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 162,0 0 II. osztály
13 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 162,0 0 II. osztály
14 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 157,0 0 III. osztály
15 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 156,0 0 III. osztály
16 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 152,0 0 III. osztály
17 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 141,0 0 III. osztály
18 Bedő Vince 2000. UTE 139,0 0 III. osztály
19 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 114,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK Győr 523,0 0
2 Káli Lövész Sport Klub Káli 496,0 0
3 SPLE Team Sopro 480,0 0
4 BRSE Budap 452,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
SPLE Team
Bencsik Balázs 1981 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám 1982 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János 1971 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK A
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
GYLK B
Kovács Péter 1971 Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor 1998 Győri Lövészklub
Jánosa László 1965 Győri Lövészklub
BRSE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
KILK
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila 1986 Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János 1963 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 177,0 0 II. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 174,0 0 II. osztály
4 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 174,0 0 II. osztály
5 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 173,0 0 II. osztály
6 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 165,0 0 II. osztály
7 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 161,0 0 II. osztály
8 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 158,0 0 III. osztály
9 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 157,0 0 III. osztály
10 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 154,0 0 III. osztály
11 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 153,0 0 III. osztály
12 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 153,0 0 III. osztály
13 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 153,0 0 III. osztály
14 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 148,0 0 III. osztály
15 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 146,0 0 III. osztály
16 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 141,0 0 III. osztály
17 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 135,0 0 III. osztály
18 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 133,0 0 III. osztály
19 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 107,0 0 IV. osztály
20 Bedő Vince 2000. UTE 99,0 0 IV. osztály
21 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 79,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 508,0 0
2 GYLK A Győr 495,0 0
3 SPLE Team Sopro 460,0 0
4 KILK Kisal 459,0 0
5 GYLK B Győr 390,0 0
6 BRSE Budap 390,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
BRSE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 189,0 0 -
2 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 184,0 0 -
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 181,0 0 -
4 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 178,0 0 -
5 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 177,0 0 -
6 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 175,0 0 -
7 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 171,0 0 -
8 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 169,0 0 -
9 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 164,0 0 -
10 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 158,0 0 -
11 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 131,0 0 -
12 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 128,0 0 -
13 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 106,0 0 -
14 Bedő Vince 2000. UTE 100,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 530,0 0
2 GYLK Győr 483,0 0
3 BRSE Budap 459,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély