MSSZ Országos Bajnokság 2021. 25m pisztoly, 50m puska (nemzeti versenyszámok)

Versenyengedély szám
154/A-09/02/2021

Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet),

ruházat: a 2015. 07. 01-jén elfogadott öltözködési szabályok

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2021-09-11
A verseny vége
2021-09-12
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Javasolt a védőszeműveg hazsnálata!

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kollát Pálné
1953
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Böröndi Cintia
1998
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szaniszló Anna Szilvia
2003
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dékány Éva Tünde
1972
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
AlbaVolán1
Antal-Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
V. Hedrik Judit 1953 Alba Volán SC
APLE
Farkas Bernadett 1987 APLE
Kollát Pálné 1953 APLE
Kresalek Noémi 1990 APLE
Fertőrákosi Lövészklub
Böröndi Cintia 1998 Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
Arany Lányok
Gulyás Claudia 1998 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Rédecsi Anita 2002 BHSE
Göcsej SE Lady
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966 Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita 1982 Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr. 1980 Göcsej Sportlövész Egyesület
NLSE
Lendér Ildikó 1970 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szaniszló Anna Szilvia 2003 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Dékány Éva Tünde 1972 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Délvidéki Lövészakadémia
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 4 I. osztály
2 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 185,0 1 I. osztály
3 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 184,0 2 I. osztály
4 Rédecsi Anita 2002. BHSE 183,0 4 I. osztály
5 Kollát Pálné 1953. APLE 182,0 3 I. osztály
6 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 181,0 1 I. osztály
7 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 178,0 3 I. osztály
8 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 178,0 2 I. osztály
9 Farkas Bernadett 1987. APLE 178,0 2 I. osztály
10 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 178,0 0 I. osztály
11 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 177,0 3 I. osztály
12 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 2 I. osztály
13 Antal-Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 174,0 1 I. osztály
14 Lázár Míra 2006. Csepel LE 173,0 1 I. osztály
15 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 172,0 0 I. osztály
16 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 171,0 2 I. osztály
17 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 170,0 2 I. osztály
18 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 167,0 0 I. osztály
19 Kresalek Noémi 1990. APLE 167,0 0 I. osztály
20 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 165,0 3 I. osztály
21 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 2 I. osztály
22 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 1 I. osztály
23 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 158,0 0 I. osztály
24 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 I. osztály
25 Böröndi Cintia 1998. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 1 I. osztály
26 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 156,0 1 I. osztály
27 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 153,0 0 I. osztály
28 Szaniszló Anna Szilvia 2003. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 152,0 0 I. osztály
29 Gulyás Claudia 1998. BHSE 150,0 0 I. osztály
30 Dékány Éva Tünde 1972. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 142,0 0 I. osztály
31 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 1 I. osztály
32 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 138,0 1 II. osztály
33 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 127,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 527,0 5
2 Arany Lányok BHSE 510,0 7
3 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 501,0 4
4 Göcsej SE Lady Göcs 489,0 4
5 Délvidéki Lövészakadémia Délv 486,0 5
6 NLSE Nagyk 472,0 0
7 AlbaVolán1 Alba 466,0 4

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Németh Ferenc
1963
ELIT TTK
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Hurtik Péter János
1984
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Balogh Gergely
1973
APLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Zgyerka Róbert
1985
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Zsoldos Zoltán
1964
Honvéd Kossuth LK
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Budai Csaba
1968
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Hatvani Krisztián Tibor
1998
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kovács Dávid Attila
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Borjádi Lövészklub
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Győri PLE A
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
AlbaVolán2
Szabó Rafael dr 1980 Alba Volán SC
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
AlbaVolán3
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
PLE Szombathely
Bárdosi Zoltán 1962 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
MELK
Nagy Ákos 1999 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor 1996 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bökönyi Sándor 1956 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
VAMAV
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Városföldi S E
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Farkas Dávid 2004 Városföldi SE
Egri PLE
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Juhász Péter 1976 Egri PLE
Rapcsák Róbert 1976 Egri PLE
BME1
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik 1998 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor 1966 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE "B"
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert 1973 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
DLA
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Káli Lövész Sport Klub "A"
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Győri LK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
NLSE
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kovács Dávid Attila 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Knollmajer Tamás 1967. UTE 194,0 6 I. osztály
2 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 192,0 2 I. osztály
3 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 190,0 3 I. osztály
4 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 190,0 3 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 189,0 5 I. osztály
6 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 188,0 4 I. osztály
7 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 188,0 3 I. osztály
8 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 187,0 4 I. osztály
9 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 187,0 4 I. osztály
10 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 187,0 3 I. osztály
11 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 187,0 3 I. osztály
12 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 186,0 5 I. osztály
13 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 186,0 5 I. osztály
14 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 186,0 4 I. osztály
15 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 186,0 3 I. osztály
16 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 186,0 2 I. osztály
17 Balogh Gergely 1973. APLE 186,0 2 I. osztály
18 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 185,0 4 I. osztály
19 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 185,0 1 I. osztály
20 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 184,0 4 I. osztály
21 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 184,0 3 I. osztály
22 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 2 I. osztály
23 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 183,0 3 I. osztály
24 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 183,0 3 I. osztály
25 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 183,0 2 I. osztály
26 Szalai Ferenc 1975. UTE 183,0 2 I. osztály
27 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 183,0 1 I. osztály
28 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 182,0 5 I. osztály
29 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 182,0 5 I. osztály
30 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 182,0 3 I. osztály
31 Németh Ferenc 1963. ELIT TTK 182,0 2 I. osztály
32 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 182,0 2 I. osztály
33 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 182,0 1 I. osztály
34 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 0 I. osztály
35 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 181,0 4 I. osztály
36 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 181,0 3 I. osztály
37 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 181,0 3 I. osztály
38 Kovács Dávid Attila 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 181,0 3 I. osztály
39 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 2 I. osztály
40 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 181,0 2 I. osztály
41 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 181,0 1 I. osztály
42 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 181,0 0 I. osztály
43 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 181,0 0 I. osztály
44 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 180,0 3 I. osztály
45 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 180,0 1 I. osztály
46 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 180,0 1 I. osztály
47 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 179,0 4 I. osztály
48 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 178,0 2 I. osztály
49 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 178,0 2 I. osztály
50 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 178,0 1 I. osztály
51 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 178,0 0 I. osztály
52 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 177,0 1 I. osztály
53 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 1 I. osztály
54 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 177,0 0 I. osztály
55 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 177,0 0 I. osztály
56 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 176,0 4 I. osztály
57 Kocsi Tamás 1977. Angyalföldi Lövész Egylet 176,0 2 I. osztály
58 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 176,0 1 I. osztály
59 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 175,0 3 I. osztály
60 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 175,0 0 I. osztály
61 Szávai Patrik 1998. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 1 I. osztály
62 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 174,0 1 I. osztály
63 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 173,0 2 I. osztály
64 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 173,0 2 I. osztály
65 Budai Csaba 1968. UTE 173,0 2 I. osztály
66 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
67 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 172,0 2 I. osztály
68 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 172,0 2 I. osztály
69 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 172,0 1 I. osztály
70 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 171,0 4 I. osztály
71 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 171,0 1 I. osztály
72 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 1 I. osztály
73 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 171,0 0 I. osztály
74 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 170,0 2 I. osztály
75 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 170,0 0 I. osztály
76 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 167,0 3 I. osztály
77 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 167,0 2 I. osztály
78 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
79 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 166,0 3 I. osztály
80 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 166,0 2 I. osztály
81 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 165,0 1 I. osztály
82 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 2 I. osztály
83 Bocsi Imre dr. 1966. BHSE 164,0 0 I. osztály
84 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 163,0 3 I. osztály
85 Juhász Péter 1976. Egri PLE 163,0 2 I. osztály
86 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 163,0 1 I. osztály
87 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 161,0 1 I. osztály
88 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 160,0 1 I. osztály
89 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 158,0 1 I. osztály
90 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 158,0 1 I. osztály
91 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 158,0 0 I. osztály
92 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 0 I. osztály
93 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 158,0 0 I. osztály
94 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
95 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 155,0 1 I. osztály
96 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 150,0 0 I. osztály
97 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 149,0 0 II. osztály
98 Hatvani Krisztián Tibor 1998. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 148,0 0 II. osztály
99 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 148,0 0 II. osztály
100 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 142,0 0 II. osztály
101 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 137,0 0 II. osztály
102 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 136,0 1 II. osztály
103 Doma Attila 1967. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 136,0 0 II. osztály
104 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 136,0 0 II. osztály
105 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 131,0 2 II. osztály
106 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 75,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 560,0 9
2 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 556,0 11
3 UTE UTE 550,0 10
4 PLE Szombathely Szomb 548,0 8
5 VAMAV VAMAV 545,0 9
6 BME1 Budap 545,0 7
7 Győri PLE A Győr 544,0 7
8 Győri LK Győr 542,0 3
9 AlbaVolán3 Alba 540,0 5
10 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 538,0 6
11 NLSE Nagyk 537,0 7
12 Győri PLE B Győr 533,0 8
13 Kecskeméti Honvéd SE "B" Kecsk 532,0 10
14 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 525,0 3
15 Nyíregyházi PLE Nyír 518,0 2
16 DLA Délv 517,0 1
17 MELK Misko 508,0 3
18 Borjádi Lövészklub Borj� 497,0 6
19 AlbaVolán2 Alba 493,0 5
20 Honvéd Kossuth LK Honv� 490,0 3
21 Városföldi S E Váro 465,0 5
22 Egri PLE Egri 460,0 2
23 Zámolyi LK Zámo 372,0 5
24 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 347,0 3

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Takács László
1959
Egri PLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Becskeházi Ferenc
1956
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kendl József
1954
Sasszem SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kocsis István
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Tamás László
1956
UTE
Csapatok
VAMAV
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
AlbaVolán4
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
SZoESE
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
APLE
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE
Délvidéki Lövészakadémia +60 A
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
BME2
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt 1956 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor 1959 Budapesti Mesterlövész Egyesület
NLSE-II. csapat
Becskeházi Ferenc 1956 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József 1951 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
DLA B
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kocsis István 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 2 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 184,0 1 I. osztály
3 Takács László 1959. Egri PLE 183,0 3 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 182,0 2 I. osztály
5 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 2 I. osztály
6 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 180,0 3 I. osztály
7 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 180,0 2 I. osztály
8 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 179,0 4 I. osztály
9 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 179,0 3 I. osztály
10 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 179,0 1 I. osztály
11 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
12 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 4 I. osztály
13 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 2 I. osztály
14 Ferenci József 1952. APLE 178,0 1 I. osztály
15 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 177,0 3 I. osztály
16 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 177,0 0 I. osztály
17 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 176,0 2 I. osztály
18 Kresalek Ottó László 1958. APLE 175,0 5 I. osztály
19 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 1 I. osztály
20 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 175,0 0 I. osztály
21 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 1 I. osztály
22 Agot György 1960. APLE 173,0 2 I. osztály
23 Becskeházi Ferenc 1956. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 172,0 2 I. osztály
24 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 172,0 2 I. osztály
25 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 170,0 3 I. osztály
26 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 1 I. osztály
27 Hegyi István 1953. Dömsödi Lövész Sportegyesület 170,0 0 I. osztály
28 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 169,0 2 I. osztály
29 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 168,0 1 I. osztály
30 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 164,0 2 I. osztály
31 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 161,0 1 I. osztály
32 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 160,0 2 I. osztály
33 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 159,0 2 I. osztály
34 Varjú Miklós 1953. Debrecen Városi LE 159,0 1 I. osztály
35 Kocsis István 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 0 I. osztály
36 Szabó Tamás László 1956. UTE 151,0 0 I. osztály
37 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 142,0 0 II. osztály
38 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 141,0 2 II. osztály
39 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 1 II. osztály
40 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 139,0 1 II. osztály
41 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 138,0 0 II. osztály
42 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 108,0 0 -
43 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 101,0 0 -
44 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 99,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV VAMAV 538,0 3
2 APLE APLE 526,0 8
3 SZoESE Szomb 521,0 9
4 Debrecen VLE Debre 515,0 6
5 AlbaVolán4 Alba 514,0 6
6 Délvidéki Lövészakadémia +60 A Délv 500,0 5
7 NLSE-II. csapat Nagyk 451,0 4
8 DLA B Délv 363,0 0
9 BME2 Budap 354,0 1

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Nagy István
1947
Városföldi SE
Rapi László
1944
Egri PLE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Csapatok
Győri PLE
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 185,0 2 I. osztály
2 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 177,0 2 I. osztály
3 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 177,0 0 I. osztály
4 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 176,0 1 I. osztály
5 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 176,0 0 I. osztály
6 Nagy István 1947. Városföldi SE 174,0 3 I. osztály
7 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 169,0 3 I. osztály
8 Tóth László 1950. Győri Polgári LE 167,0 2 I. osztály
9 Somogyi György 1947. Borjádi LK 166,0 2 I. osztály
10 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 161,0 1 I. osztály
11 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
12 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 156,0 1 I. osztály
13 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 0 I. osztály
14 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 149,0 1 I. osztály
15 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 1 I. osztály
16 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 147,0 1 I. osztály
17 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 138,0 1 II. osztály
18 Rapi László 1944. Egri PLE 123,0 0 II. osztály
19 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 114,0 1 III. osztály
20 Farkas László 1950. Alba Volán SC 60,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri PLE Győr 519,0 3
2 HKLK Honv� 463,0 5
3 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 461,0 1

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Kollát Pálné
1953
APLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Csapatok
AlbaVolán1
Antal-Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
V. Hedrik Judit 1953 Alba Volán SC
Délvidéki LA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 193,0 7 I. osztály
2 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
3 Kollát Pálné 1953. APLE 172,0 1 I. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 172,0 1 I. osztály
5 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 170,0 3 I. osztály
6 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 2 I. osztály
7 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 2 I. osztály
8 Antal-Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
9 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
10 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
11 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 126,0 0 II. osztály
12 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 119,0 1 II. osztály
13 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 41,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 AlbaVolán1 Alba 375,0 0
2 Délvidéki LA Délv 245,0 1

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Orbók Ákos
1982
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Németh Ferenc
1963
ELIT TTK
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Zsoldos Zoltán
1964
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Hurtik Péter János
1984
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Budai Csaba
1968
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Gáspár Miklós
1974
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kapitány Attila Ákos
1975
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Borjádi Lövészklub
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
Győri PLE A
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
AlbaVolán2
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Szabó Rafael dr 1980 Alba Volán SC
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
AlbaVolán3
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
PLE Szombathely
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Bárdosi Zoltán 1962 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
VAMAV
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Győri LK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Városföldi S E
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Antal Balázs 1991 Városföldi SE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Rapcsák Róbert 1976 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
BME1
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik 1998 Budapesti Mesterlövész Egyesület
BME3
Marinovszky Zsolt 1972 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter 1977 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László 1971 Budapesti Mesterlövész Egyesület
NKE SE
Orbók Ákos 1982 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Gáspár Miklós 1974 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kapitány Attila Ákos 1975 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE "B"
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert 1973 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
DLA
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Káli Lövész Sport Klub "A"
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 195,0 5 I. osztály
2 Knollmajer Tamás 1967. UTE 193,0 5 I. osztály
3 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 192,0 2 I. osztály
4 Németh Ferenc 1963. ELIT TTK 191,0 6 I. osztály
5 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 190,0 5 I. osztály
6 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 189,0 4 I. osztály
7 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 189,0 2 I. osztály
8 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 188,0 6 I. osztály
9 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 187,0 5 I. osztály
10 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 187,0 2 I. osztály
11 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 186,0 2 I. osztály
12 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 185,0 4 I. osztály
13 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 185,0 2 I. osztály
14 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 185,0 1 I. osztály
15 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 184,0 4 I. osztály
16 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 184,0 1 I. osztály
17 Gáspár Miklós 1974. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 183,0 7 I. osztály
18 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 182,0 3 I. osztály
19 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 182,0 2 I. osztály
20 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
21 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 181,0 3 I. osztály
22 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 180,0 3 I. osztály
23 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 180,0 3 I. osztály
24 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 180,0 2 I. osztály
25 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 0 I. osztály
26 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 179,0 3 I. osztály
27 Orbók Ákos 1982. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 178,0 3 I. osztály
28 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 178,0 2 I. osztály
29 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 178,0 1 I. osztály
30 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 3 I. osztály
31 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 177,0 2 I. osztály
32 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 2 I. osztály
33 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 176,0 3 I. osztály
34 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 176,0 3 I. osztály
35 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 175,0 3 I. osztály
36 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 175,0 3 I. osztály
37 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 2 I. osztály
38 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 175,0 2 I. osztály
39 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 174,0 4 I. osztály
40 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 3 I. osztály
41 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 2 I. osztály
42 Szávai Patrik 1998. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 1 I. osztály
43 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 174,0 1 I. osztály
44 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 173,0 2 I. osztály
45 Budai Csaba 1968. UTE 173,0 2 I. osztály
46 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 173,0 1 I. osztály
47 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 172,0 4 I. osztály
48 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 172,0 2 I. osztály
49 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 172,0 0 I. osztály
50 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 172,0 0 I. osztály
51 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 170,0 1 I. osztály
52 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 169,0 3 I. osztály
53 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 169,0 2 I. osztály
54 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 169,0 1 I. osztály
55 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 169,0 1 I. osztály
56 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 168,0 2 I. osztály
57 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 168,0 1 I. osztály
58 Doma Attila 1967. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 168,0 1 I. osztály
59 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 167,0 0 I. osztály
60 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 3 I. osztály
61 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 3 I. osztály
62 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 165,0 0 I. osztály
63 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 164,0 2 I. osztály
64 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 162,0 1 I. osztály
65 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 161,0 4 I. osztály
66 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 159,0 1 I. osztály
67 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 154,0 0 I. osztály
68 Szalai Ferenc 1975. UTE 151,0 1 I. osztály
69 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 149,0 2 II. osztály
70 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 149,0 0 II. osztály
71 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 147,0 1 II. osztály
72 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 147,0 0 II. osztály
73 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 144,0 0 II. osztály
74 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 137,0 1 II. osztály
75 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 128,0 1 III. osztály
76 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 125,0 0 III. osztály
77 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 124,0 0 III. osztály
78 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 123,0 1 III. osztály
79 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 103,0 0 -
80 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 86,0 0 -
81 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 58,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 559,0 9
2 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 553,0 10
3 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 547,0 5
4 Győri PLE B Győr 546,0 7
5 VAMAV VAMAV 528,0 7
6 BME1 Budap 528,0 6
7 PLE Szombathely Szomb 527,0 6
8 AlbaVolán3 Alba 521,0 6
9 Kecskeméti Honvéd SE "B" Kecsk 520,0 9
10 UTE UTE 517,0 8
11 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 514,0 8
12 Borjádi Lövészklub Borj� 503,0 8
13 Egri PLE Egri 495,0 3
14 Honvéd Kossuth LK Honv� 486,0 2
15 DLA Délv 466,0 6
16 AlbaVolán2 Alba 461,0 4
17 Győri PLE A Győr 431,0 8
18 Városföldi S E Váro 391,0 2
19 NKE SE Nemze 361,0 10
20 Győri LK Győr 350,0 4

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Takács László
1959
Egri PLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kendl József
1954
Sasszem SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Tamás László
1956
UTE
Csapatok
VAMAV
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
AlbaVolán4
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE
MELK
Bökönyi Sándor 1956 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács János dr 1960 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ruttkay Béla 1933 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Délvidéki Lövészakadémia +60 A
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
BME2
Székely Sándor 1959 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt 1956 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
NLSE-II. csapat
Baka Zoltán Endre 1955 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József 1951 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
DLA B
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács László 1959. Egri PLE 187,0 4 I. osztály
2 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 183,0 4 I. osztály
3 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 183,0 2 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 183,0 2 I. osztály
5 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 3 I. osztály
6 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 1 I. osztály
7 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 181,0 3 I. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 3 I. osztály
9 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 179,0 2 I. osztály
10 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 179,0 2 I. osztály
11 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 178,0 4 I. osztály
12 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 177,0 3 I. osztály
13 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 177,0 1 I. osztály
14 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 176,0 2 I. osztály
15 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 176,0 2 I. osztály
16 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 175,0 1 I. osztály
17 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 3 I. osztály
18 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 171,0 2 I. osztály
19 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 170,0 2 I. osztály
20 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 168,0 1 I. osztály
21 Varjú Miklós 1953. Debrecen Városi LE 167,0 3 I. osztály
22 Szabó Tamás László 1956. UTE 165,0 2 I. osztály
23 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 165,0 1 I. osztály
24 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
25 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 164,0 4 I. osztály
26 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 164,0 0 I. osztály
27 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
28 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 161,0 0 I. osztály
29 Hegyi István 1953. Dömsödi Lövész Sportegyesület 161,0 0 I. osztály
30 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 2 I. osztály
31 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 I. osztály
32 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 154,0 2 I. osztály
33 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 147,0 0 II. osztály
34 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 II. osztály
35 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 135,0 1 II. osztály
36 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 132,0 0 II. osztály
37 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 129,0 0 III. osztály
38 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 106,0 0 -
39 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 94,0 0 -
40 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 93,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Debrecen VLE Debre 531,0 8
2 SZoESE Szomb 523,0 6
3 VAMAV VAMAV 513,0 7
4 AlbaVolán4 Alba 512,0 3
5 Délvidéki Lövészakadémia +60 A Délv 495,0 3
6 MELK Misko 409,0 1
7 DLA B Délv 391,0 2
8 NLSE-II. csapat Nagyk 373,0 1
9 BME2 Budap 365,0 5

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Csapatok
Győri PLE
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 179,0 0 I. osztály
2 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 176,0 4 I. osztály
3 Somogyi György 1947. Borjádi LK 176,0 4 I. osztály
4 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 176,0 2 I. osztály
5 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 171,0 1 I. osztály
6 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 168,0 2 I. osztály
7 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 I. osztály
8 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 161,0 1 I. osztály
9 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 1 I. osztály
10 Tóth László 1950. Győri Polgári LE 157,0 0 I. osztály
11 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 3 I. osztály
12 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 153,0 2 I. osztály
13 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 143,0 0 I. osztály
14 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 138,0 0 II. osztály
15 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 118,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri PLE Győr 509,0 6
2 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 481,0 4
3 HKLK Honv� 439,0 4

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor Csaba
1959
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Écs KLK
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 279,0 6 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 274,0 5 I. osztály
3 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 274,0 4 I. osztály
4 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 272,0 7 I. osztály
5 Agot György 1960. APLE 272,0 2 I. osztály
6 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 270,0 5 I. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 268,0 5 I. osztály
8 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 268,0 2 I. osztály
9 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 267,0 6 I. osztály
10 Mezei Gábor 1961. APLE 267,0 5 I. osztály
11 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 267,0 4 I. osztály
12 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 265,0 4 I. osztály
13 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 262,0 2 I. osztály
14 Soós Tibor Csaba 1959. Finomító Sportlövész Klub 260,0 1 I. osztály
15 Beregi Zoltán 1968. Taktaharkányi LK 258,0 4 I. osztály
16 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 256,0 5 I. osztály
17 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 256,0 2 I. osztály
18 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 256,0 1 I. osztály
19 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 254,0 2 I. osztály
20 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 246,0 4 I. osztály
21 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 244,0 4 II. osztály
22 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 240,0 2 II. osztály
23 Stefán Imre 1961. Egri PLE 239,0 1 II. osztály
24 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 239,0 0 II. osztály
25 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 232,0 3 II. osztály
26 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 228,0 1 II. osztály
27 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 212,0 1 II. osztály
28 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 208,0 1 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 807,0 12
2 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 788,0 9
3 ZTE SKK ZTE S 786,0 12
4 Écs KLK Écs 785,0 11
5 Taktaharkányi LK Takta 765,0 10
6 MVSE Misko 740,0 7
7 Zámolyi LK Zámo 267,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor Csaba
1959
Finomító Sportlövész Klub
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Écs KLK
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 253,0 6 I. osztály
2 Agot György 1960. APLE 248,0 4 I. osztály
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 248,0 1 I. osztály
4 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 247,0 7 I. osztály
5 Mezei Gábor 1961. APLE 245,0 2 I. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE 245,0 0 I. osztály
7 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 242,0 1 I. osztály
8 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 233,0 4 I. osztály
9 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 222,0 4 I. osztály
10 Soós Tibor Csaba 1959. Finomító Sportlövész Klub 221,0 2 I. osztály
11 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 220,0 1 I. osztály
12 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 205,0 0 II. osztály
13 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 203,0 1 II. osztály
14 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 201,0 0 II. osztály
15 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 194,0 1 II. osztály
16 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 192,0 1 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 738,0 6
2 ZTE SKK ZTE S 692,0 9
3 Écs KLK Écs 662,0 6
4 Taktaharkányi LK Takta 659,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Soós Tibor Csaba
1959
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Nagy András János
2001
Csepel LE
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Pintér László
1961
Meteor LK.
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán 1968 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
MVSE
Rudolf Ferenc 1957 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
VAMAV LK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
ÉCS A
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Écs B
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Egri PLE
Stefán Imre 1961 Egri PLE
Vargyasi Ákos 1987 Egri PLE
Vasas Gábor 1989 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 290,0 14 I. osztály
2 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 290,0 14 I. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 288,0 10 I. osztály
4 Agot György 1960. APLE 288,0 8 I. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE 287,0 11 I. osztály
6 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 287,0 11 I. osztály
7 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 287,0 8 I. osztály
8 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 286,0 6 I. osztály
9 Mezei Gábor 1961. APLE 284,0 10 I. osztály
10 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 284,0 8 I. osztály
11 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 284,0 6 I. osztály
12 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 283,0 7 I. osztály
13 Beregi Zoltán 1968. Taktaharkányi LK 282,0 9 I. osztály
14 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 282,0 9 I. osztály
15 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 282,0 4 I. osztály
16 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 281,0 10 I. osztály
17 Nagy András János 2001. Csepel LE 281,0 7 I. osztály
18 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 281,0 6 I. osztály
19 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 280,0 4 I. osztály
20 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 279,0 7 I. osztály
21 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 279,0 7 I. osztály
22 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 279,0 6 I. osztály
23 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 278,0 6 I. osztály
24 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 278,0 5 I. osztály
25 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 275,0 5 I. osztály
26 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 274,0 4 I. osztály
27 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 274,0 3 I. osztály
28 Pintér László 1961. Meteor LK. 273,0 6 I. osztály
29 Stefán Imre 1961. Egri PLE 273,0 4 I. osztály
30 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 273,0 3 I. osztály
31 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 273,0 2 I. osztály
32 Soós Tibor Csaba 1959. Finomító Sportlövész Klub 272,0 4 I. osztály
33 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 269,0 3 I. osztály
34 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 268,0 2 I. osztály
35 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 265,0 4 I. osztály
36 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 251,0 2 II. osztály
37 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 248,0 3 II. osztály
38 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 242,0 0 II. osztály
39 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 232,0 3 II. osztály
40 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 226,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 859,0 29
2 Écs B Écs 855,0 28
3 Taktaharkányi LK Takta 845,0 22
4 Zámolyi LK Zámo 841,0 23
5 VAMAV LK VAMAV 840,0 22
6 ZTE SKK ZTE S 834,0 16
7 Egri PLE Egri 826,0 18
8 ÉCS A Écs 793,0 8
9 MVSE Misko 755,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 291,0 16 I. osztály
2 Szalai Fatime 1999. APLE 289,0 11 I. osztály
3 Fehér Andrea 1971. APLE 287,0 6 I. osztály
4 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 284,0 11 I. osztály
5 Holló Eszter 2004. APLE 282,0 9 I. osztály
6 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 277,0 9 I. osztály
7 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 273,0 5 I. osztály
8 Galambos Éva 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 268,0 3 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 858,0 26
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Soós Tibor Csaba
1959
Finomító Sportlövész Klub
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Écs KLK
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE 272,0 9 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 269,0 6 I. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 265,0 2 I. osztály
4 Agot György 1960. APLE 261,0 8 I. osztály
5 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 258,0 1 I. osztály
6 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 254,0 6 I. osztály
7 Mezei Gábor 1961. APLE 251,0 4 I. osztály
8 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 248,0 6 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 247,0 5 I. osztály
10 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 247,0 3 I. osztály
11 Soós Tibor Csaba 1959. Finomító Sportlövész Klub 244,0 4 I. osztály
12 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 243,0 3 I. osztály
13 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 235,0 2 I. osztály
14 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 226,0 3 II. osztály
15 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 226,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 784,0 21
2 Écs KLK Écs 759,0 12
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 277,0 8 I. osztály
2 Fehér Andrea 1971. APLE 275,0 5 I. osztály
3 Holló Eszter 2004. APLE 263,0 3 I. osztály
4 Szalai Fatime 1999. APLE 262,0 6 I. osztály
5 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 256,0 3 I. osztály
6 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 196,0 1 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 800,0 14
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Soós Tibor Csaba
1959
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 279,0 6 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 274,0 8 I. osztály
3 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 258,0 4 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Takács László
1959
Egri PLE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
SZHB
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 170,0 0 I. osztály
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 169,0 1 I. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 168,0 1 I. osztály
4 Takács László 1959. Egri PLE 166,0 1 I. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 166,0 1 I. osztály
6 Mezei Gábor 1961. APLE 164,0 1 I. osztály
7 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 160,0 4 I. osztály
8 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 160,0 0 I. osztály
9 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 157,0 1 I. osztály
10 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 155,0 1 I. osztály
11 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 155,0 0 I. osztály
12 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 154,0 1 I. osztály
13 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 153,0 2 I. osztály
14 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 151,0 1 I. osztály
15 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 150,0 0 I. osztály
16 Kresalek Ottó László 1958. APLE 149,0 1 II. osztály
17 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 147,0 0 II. osztály
18 Ferenci József 1952. APLE 145,0 0 II. osztály
19 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 145,0 0 II. osztály
20 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 139,0 1 III. osztály
21 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 138,0 0 III. osztály
22 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 136,0 0 III. osztály
23 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 131,0 0 III. osztály
24 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 122,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csepel LE Csepe 465,0 4
2 APLE APLE 458,0 2
3 Nyíregyházi PLE Nyír 448,0 2
4 SZHB Száz 448,0 1
5 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 444,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély