MSSZ Országos Bajnokság 2022. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vadász trap

Versenyengedély szám
210/AK-09/02/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2022-09-24
A verseny vége
2022-09-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 12.000ft, 75 korong esetén 9.000ft versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vadász-Trap 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fekete Róbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth István
1976
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Piri Gábor
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán
1981
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szenes László
1998
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Genáhl Krisztián
1978
Köszolg SC
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG SC "A"
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE .I.
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán 1981 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs 1985 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
KÖSZOLG SC "B"
Paragi Károly 1974 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Genáhl Krisztián 1978 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE II
Horváth István 1976 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Piri Gábor 2000 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 90,0 0 II. osztály
2 Zöldág János 1976. Köszolg SC 88,0 0 II. osztály
3 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
4 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 83,0 0 II. osztály
5 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 82,0 0 II. osztály
6 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 81,0 0 II. osztály
7 Fekete Róbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
8 Genáhl Krisztián 1978. Köszolg SC 77,0 0 II. osztály
9 Horváth István 1976. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
10 Simon Ferenc Zoltán 1981. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
11 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 71,0 0 III. osztály
12 Piri Gábor 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 68,0 0 III. osztály
13 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 68,0 0 III. osztály
14 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 67,0 0 III. osztály
15 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 64,0 0 III. osztály
16 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 50,0 0 IV. osztály
17 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 37,0 0 -
18 Szenes László 1998. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 28,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC "A" Kösz 259,0 0
2 Magasi Tölgy LSE .I. Magas 225,0 0
3 KÖSZOLG SC "B" Kösz 224,0 0
4 Magasi Tölgy LSE II Magas 213,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Csapatok
KÖSZOLG Junior
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Vass Máté 2006 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Máté 2006. Köszolg SC 83,0 0 Ezüstjelvény
2 Horváth Bálint 2003. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 76,0 0 Ezüstjelvény
3 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 74,0 0 Ezüstjelvény
4 Csirkovics Ádám 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 67,0 0 Bronzjelvény
5 Ördög János 2002. Köszolg SC 65,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Junior Kösz 222,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Rozman Renáta
1996
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG Amazonok
Csorba Gyuláné 1986 Köszolg SC
Nemes Dóra 2004 Köszolg SC
Sörös Mirjana 1984 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 71,0 0 II. osztály
2 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 55,0 0 IV. osztály
3 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 49,0 0 -
4 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 49,0 0 -
5 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 38,0 0 -
6 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 25,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Amazonok Kösz 175,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Péter
1959
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Dobóczy László
1965
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG Veteránok
Fehér Péter 1959 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Gál Sándor 1957 Köszolg SC
HKLK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Dobóczy László 1965 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gál Sándor 1957. Köszolg SC 85,0 0 II. osztály
2 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
3 Fehér Péter 1959. Köszolg SC 68,0 0 II. osztály
4 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 65,0 0 III. osztály
5 Dobóczy László 1965. Honvéd Kossuth LK 38,0 0 -
6 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 29,0 0 -
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 28,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Veteránok Kösz 218,0 0
2 HKLK Honv� 95,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély