MSSZ Országos Bajnoksága 2021. Rapid Shooting

Versenyengedély szám
267/ASz-09/04/2021

 

 

A verseny szervezője
Outdoor Marketing SE.
A verseny helyszíne
Duna lőtér, Neszmély, 2544
A verseny kezdete
2021-09-18
A verseny vége
2021-09-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000 Ft/fő/az első divízió, minden további divízió 3000 Ft/fő.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Outdoor Marketing Sport és Szabadidős Egyesület

CIB Bank: 10700323-45126402-51100005
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Gáspár Miklós
1974
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 86,4 0 I. osztály
3 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 77,4 0 II. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 71,7 0 II. osztály
5 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 68,6 0 II. osztály
6 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 67,6 0 II. osztály
7 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 63,2 0 II. osztály
8 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 58,4 0 III. osztály
9 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 57,5 0 III. osztály
10 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 51,9 0 III. osztály
11 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 50,8 0 III. osztály
12 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 50,1 0 III. osztály
13 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 45,1 0 III. osztály
14 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 42,4 0 III. osztály
15 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 42,1 0 III. osztály
16 Olasz János 1968. Sasszem SE 38,2 0 IV. osztály
17 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 33,1 0 IV. osztály
18 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 31,2 0 IV. osztály
19 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 19,3 0 -
20 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 17,9 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kakucsi Gábor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Belme Attila
1975
BEL SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Olasz János
1968
Sasszem SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Gáspár Miklós
1974
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kapitány Attila Ákos
1975
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kőhalmi Ildikó Viktória
1998
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Rideg Veronika Erika
2001
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kanál Laura
1997
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Polyóka Mihály
1982
Proshooting Lövész Egyesület
Tóth Róbert
1983
Proshooting Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 94,5 0 I. osztály
3 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 81,5 0 I. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 79,3 0 II. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 78,8 0 II. osztály
6 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,1 0 II. osztály
7 Gáspár Miklós 1974. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 74,0 0 II. osztály
8 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
9 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 70,7 0 II. osztály
10 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 70,5 0 II. osztály
11 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 69,3 0 II. osztály
12 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 68,2 0 II. osztály
13 Dobra Tibor dr 1971. Outdoor Marketing SE. 67,9 0 II. osztály
14 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 64,5 0 II. osztály
15 Tóth Róbert 1983. Proshooting Lövész Egyesület 63,7 0 II. osztály
16 Deák Péter Balázs dr 1972. Outdoor Marketing SE. 62,8 0 II. osztály
17 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 62,2 0 II. osztály
18 Kakucsi Gábor 1977. Kékvonal Lövész Klub SE 62,1 0 II. osztály
19 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 61,6 0 II. osztály
20 Kapitány Attila Ákos 1975. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 60,8 0 II. osztály
21 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 60,5 0 II. osztály
22 Hajnal Zoltán dr 1984. Csikóvári Para Sport Egyesület 57,9 0 III. osztály
23 Munkácsy Zoltán 1966. Csikóvári Para Sport Egyesület 57,4 0 III. osztály
24 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 57,1 0 III. osztály
25 Csapó György 1980. Outdoor Marketing SE. 57,1 0 III. osztály
26 Györe-Szűcs Attila 1979. Outdoor Marketing SE. 56,7 0 III. osztály
27 Belme Attila 1975. BEL SE 56,6 0 III. osztály
28 Olasz János 1968. Sasszem SE 56,0 0 III. osztály
29 Hajnal Péter 1997. Csikóvári Para Sport Egyesület 54,3 0 III. osztály
30 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 53,9 0 III. osztály
31 Rideg Veronika Erika 2001. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 53,6 0 III. osztály
32 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 53,2 0 III. osztály
33 Köllő Dávid 1995. Outdoor Marketing SE. 53,1 0 III. osztály
34 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 53,0 0 III. osztály
35 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 51,5 0 III. osztály
36 Kiss Attila dr 1974. Outdoor Marketing SE. 50,0 0 III. osztály
37 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 49,7 0 III. osztály
38 Polyóka Mihály 1982. Proshooting Lövész Egyesület 46,9 0 III. osztály
39 Csefkó Pál 1945. Csikóvári Para Sport Egyesület 46,0 0 III. osztály
40 Nagypál László 1972. Outdoor Marketing SE. 45,7 0 III. osztály
41 Haris Norbert 1975. Outdoor Marketing SE. 44,6 0 III. osztály
42 Palatinus Zsolt 1974. Outdoor Marketing SE. 44,1 0 III. osztály
43 Péter Rita 1979. Outdoor Marketing SE. 38,6 0 IV. osztály
44 Kőhalmi Ildikó Viktória 1998. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 30,8 0 IV. osztály
45 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 20,0 0 IV. osztály
46 Csernák-Babosa Gergő 1979. Outdoor Marketing SE. 0,0 0 -
47 Takács Béla 1977. Outdoor Marketing SE. 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 87,1 0 I. osztály
3 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 82,9 0 I. osztály
4 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 78,1 0 II. osztály
5 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 66,5 0 II. osztály
6 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 60,4 0 II. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 60,1 0 II. osztály
8 Csefkó Pál 1945. Csikóvári Para Sport Egyesület 55,3 0 III. osztály
9 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 52,4 0 III. osztály
10 Haris Norbert 1975. Outdoor Marketing SE. 45,0 0 III. osztály
11 Hajnal Zoltán dr 1984. Csikóvári Para Sport Egyesület 43,4 0 III. osztály
12 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 38,9 0 IV. osztály
13 Hajnal Péter 1997. Csikóvári Para Sport Egyesület 36,9 0 IV. osztály
14 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 34,3 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 96,0 0 I. osztály
3 Belme Attila 1975. BEL SE 72,6 0 II. osztály
4 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 67,9 0 II. osztály
5 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 67,8 0 II. osztály
6 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 65,9 0 II. osztály
7 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 62,6 0 II. osztály
8 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 62,1 0 II. osztály
9 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 60,6 0 II. osztály
10 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 48,2 0 III. osztály
11 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 38,5 0 IV. osztály
12 Munkácsy Zoltán 1966. Csikóvári Para Sport Egyesület 26,6 0 IV. osztály
13 Janzer Péter 1976. Outdoor Marketing SE. 23,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 92,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 87,4 0 I. osztály
4 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 83,0 0 I. osztály
5 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 72,4 0 II. osztály
6 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 68,9 0 II. osztály
7 Belme Attila 1975. BEL SE 58,6 0 III. osztály
8 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 56,9 0 III. osztály
9 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 38,2 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Belme Attila
1975
BEL SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Gáspár Miklós
1974
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 78,4 0 II. osztály
3 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 73,7 0 II. osztály
4 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 73,1 0 II. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 68,0 0 II. osztály
6 Gáspár Miklós 1974. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 63,5 0 II. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 61,1 0 II. osztály
8 Belme Attila 1975. BEL SE 59,4 0 III. osztály
9 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 58,1 0 III. osztály
10 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 55,6 0 III. osztály
11 Hajnal Péter 1997. Csikóvári Para Sport Egyesület 35,4 0 IV. osztály
12 Hajnal Zoltán dr 1984. Csikóvári Para Sport Egyesület 34,9 0 IV. osztály
13 Munkácsy Zoltán 1966. Csikóvári Para Sport Egyesület 33,9 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Emese
1990
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Baumgartner László
1976
Outdoor Marketing SE.
Beck Attila
1983
Outdoor Marketing SE.
Borbély Levente Péter
1977
Outdoor Marketing SE.
Báder Márton
1980
Outdoor Marketing SE.
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Dobrocsi János
1976
Outdoor Marketing SE.
Dovgál András
1978
Outdoor Marketing SE.
Dovgál-Kristóf Edina
1981
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Fülöp Sándor
1983
Outdoor Marketing SE.
Fűzi Örs
1984
Outdoor Marketing SE.
Galamb Ádám dr
1981
Outdoor Marketing SE.
Gerla György
1981
Outdoor Marketing SE.
Gruchmann József
1977
Outdoor Marketing SE.
Gyuricza László
1973
Outdoor Marketing SE.
Györe-Szűcs Attila
1979
Outdoor Marketing SE.
Gáll Szabolcs Botond
1973
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Hajdu János
1965
Outdoor Marketing SE.
Haris Norbert
1975
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Janzer Péter
1976
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Kiss Attila dr
1974
Outdoor Marketing SE.
Kiss György
1969
Outdoor Marketing SE.
Kondor Claudia
1985
Outdoor Marketing SE.
Kovács Balázs
1981
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kristóf László
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Kálmán Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kóczán Péter
1979
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Litauszky Zoltán
1970
Outdoor Marketing SE.
Lóránth Imre
1978
Outdoor Marketing SE.
Major András
1966
Outdoor Marketing SE.
Major Krisztina
1975
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Tibor István
1958
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Németh Attila
1984
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Popmrisztov László
1975
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Raposa Zsolt Csaba
1975
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Serfőző Milán Borisz
1999
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Henriett
1995
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi József
1968
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Tóth József
1973
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Veres Zoltán
1962
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 98,4 0 I. osztály
3 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 92,3 0 I. osztály
4 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 90,0 0 I. osztály
5 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 86,5 0 I. osztály
6 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 85,6 0 I. osztály
7 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 75,4 0 II. osztály
8 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
9 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 69,1 0 II. osztály
10 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 65,7 0 II. osztály
11 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 64,4 0 II. osztály
12 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 63,8 0 II. osztály
13 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 59,7 0 III. osztály
14 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 59,3 0 III. osztály
15 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 57,4 0 III. osztály
16 Haris Norbert 1975. Outdoor Marketing SE. 50,1 0 III. osztály
17 Csernák-Babosa Gergő 1979. Outdoor Marketing SE. 49,5 0 III. osztály
18 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 46,7 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély