Nagykőrösi Tavasz Minősítő Verseny

A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2019-04-13
A verseny vége
2019-04-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.-Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámla szám: 10403129-50526784-51661002

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Attila
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szekretár Mihály Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Pákozdi Sándor
1969
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Emődi Tibor
1963
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 181,0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 179,0 I. osztály
3 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 I. osztály
4 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 175,0 I. osztály
5 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 172,0 I. osztály
6 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 170,0 I. osztály
7 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 166,0 I. osztály
8 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 162,0 I. osztály
9 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 149,0 II. osztály
10 Szekretár Mihály Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 146,0 II. osztály
11 Nagy Attila 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 144,0 II. osztály
12 Pákozdi Sándor 1969. Kecskeméti Lövész SE 142,0 II. osztály
13 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 141,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Halla Ferenc
1949
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Fadgyas Károly
1958
Nyári Pál Lövészklub
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Teleki Sándor
1955
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 172,0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 I. osztály
3 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 163,0 I. osztály
4 Teleki Sándor 1955. Kecskeméti Lövész SE 155,0 I. osztály
5 Fadgyas Károly 1958. Nyári Pál Lövészklub 147,0 II. osztály
6 Halla Ferenc 1949. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 139,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Imre
1940
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Ádám Kálmán
1948
Kecskeméti Lövész SE
Utasi Balázs
1947
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Utasi Balázs 1947. Kecskeméti Lövész SE 144,0 I. osztály
2 Ádám Kálmán 1948. Kecskeméti Lövész SE 139,0 II. osztály
3 Tóth Imre 1940. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 130,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bányainé Tóth Ilona
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri Kitti Diána
1993
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Kitti Diána 1993. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 184,0 I. osztály
2 Bányainé Tóth Ilona 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bányainé Tóth Ilona
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri Kitti Diána
1993
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Tímea
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Kitti Diána 1993. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 184,0 I. osztály
2 Szalóki Tímea 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 I. osztály
3 Bányainé Tóth Ilona 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 145,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szekretár Mihály Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Kárpáti György ifj
1987
Kecskeméti Lövész SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 I. osztály
2 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 I. osztály
3 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 I. osztály
4 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 154,0 I. osztály
5 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 153,0 I. osztály
6 Kárpáti György ifj 1987. Kecskeméti Lövész SE 145,0 II. osztály
7 Szekretár Mihály Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 143,0 II. osztály
8 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 141,0 II. osztály
9 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 140,0 II. osztály
10 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 140,0 II. osztály
11 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 120,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szalóki Lajos
1954
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Fadgyas Károly
1958
Nyári Pál Lövészklub
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalóki Lajos 1954. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 172,0 I. osztály
2 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 165,0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 160,0 I. osztály
4 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 144,0 II. osztály
5 Fadgyas Károly 1958. Nyári Pál Lövészklub 128,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Imre
1940
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Palásti Ambrus
1943
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palásti Ambrus 1943. Kecskeméti Lövész SE 151,0 I. osztály
2 Tóth Imre 1940. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 128,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szekretár Mihály Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 246,0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 215,0 II. osztály
3 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 207,0 III. osztály
4 Szekretár Mihály Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 186,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély