Nyári minősítő Szigetújfalu

Versenyengedély szám
312/B
A verseny szervezője
Szigetújfalui Lövész SE
A verseny helyszíne
Szigetújfalu tereplőtér
A verseny kezdete
2019-06-02
A verseny vége
2019-06-02
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodor Barnabás
1972
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Pátkai Tamás
1973
UTE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1992
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Hajas Tibor
1963
Szigetújfalui Lövész SE
Bak Zsolt
1974
Szigetújfalui Lövész SE
Ficsor Tibor
1997
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Szente Csaba
1980
Szigetújfalui Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 180,0 I. osztály
2 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 175,0 I. osztály
3 Marton Gusztáv 1951. Szigetújfalui Lövész SE 171,0 I. osztály
4 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 169,0 I. osztály
5 Szatmári Zsolt 1992. Szigetújfalui Lövész SE 165,0 I. osztály
6 Szatmári Zsolt 1969. Szigetújfalui Lövész SE 158,0 I. osztály
7 Gyarmati Zoltán 1977. UTE 156,0 I. osztály
8 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 153,0 I. osztály
9 Bodor Barnabás 1972. UTE 151,0 I. osztály
10 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 150,0 I. osztály
11 Hajas Tibor 1963. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 II. osztály
12 Bak Zsolt 1974. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 II. osztály
13 Ficsor Tibor 1997. Szigetújfalui Lövész SE 145,0 II. osztály
14 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 141,0 II. osztály
15 Szente Csaba 1980. Szigetújfalui Lövész SE 140,0 II. osztály
16 Pátkai Tamás 1973. UTE 139,0 II. osztály
17 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 138,0 II. osztály
18 Varga József Mátyás 1947. Szigetújfalui Lövész SE 137,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pátkai Tamás
1973
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Bokotej János
1949
Szigetújfalui Lövész SE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Ficsor Tibor
1997
Szigetújfalui Lövész SE
Hajas Tibor
1963
Szigetújfalui Lövész SE
Harton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Kovács Attila
1968
Szigetújfalui Lövész SE
Bak Zsolt
1974
Szigetújfalui Lövész SE
Alexov Lyubomir
1958
Szigetújfalui Lövész SE
Kulcsár István dr
1944
Szigetújfalui Lövész SE
Kurán Antal
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1992
Szigetújfalui Lövész SE
Szente Csaba
1980
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné Tóth Julianna
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Taligás Mihály Sándor
1956
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1989
Szigetújfalui Lövész SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 182,0 I. osztály
2 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 169,0 I. osztály
3 Bokotej János 1949. Szigetújfalui Lövész SE 167,0 I. osztály
4 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 163,0 I. osztály
5 Alexov Lyubomir 1958. Szigetújfalui Lövész SE 162,0 I. osztály
6 Pátkai Tamás 1973. UTE 160,0 I. osztály
7 Gyarmati Zoltán 1977. UTE 151,0 I. osztály
8 Hajas Tibor 1963. Szigetújfalui Lövész SE 150,0 I. osztály
9 Szatmári Zsolt 1992. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 II. osztály
10 Varga József Mátyás 1947. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 II. osztály
11 Bodor Barnabás 1972. UTE 146,0 II. osztály
12 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 145,0 II. osztály
13 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 144,0 II. osztály
14 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 143,0 II. osztály
15 Szente Csaba 1980. Szigetújfalui Lövész SE 141,0 II. osztály
16 Szatmári Zsolt 1969. Szigetújfalui Lövész SE 140,0 II. osztály
17 Ficsor Tibor 1997. Szigetújfalui Lövész SE 139,0 II. osztály
18 Kulcsár István dr 1944. Szigetújfalui Lövész SE 136,0 II. osztály
19 Bak Zsolt 1974. Szigetújfalui Lövész SE 135,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csillag Tibor
1951
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 246,0 I. osztály
2 Danis Béla 1945. UTE 242,0 II. osztály
3 Marton Gusztáv 1951. Szigetújfalui Lövész SE 236,0 II. osztály
4 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 235,0 II. osztály
5 Csillag Tibor 1951. UTE 230,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély