Sebők Ferenc Emlékverseny

A verseny szervezője
Pécs Városi LK
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2019-06-01
A verseny vége
2019-06-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 363,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Periskics Márton
2005
Pécs Városi LK
Szabó Zsombor
2007
Pécs Városi LK
Fébó Levente
2006
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 379,0 Aranyjelvény
2 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 364,0 Ezüstjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 363,0 Ezüstjelvény
4 Fébó Levente 2006. Pécs Városi LK 299,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 412,0 Aranyjelvény
2 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 401,3 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 386,9 Aranyjelvény
4 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 381,1 Aranyjelvény
5 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 373,1 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Jakab Márton
2004
BHSE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Kovács Donát
2003
Pécs Városi LK
Omódi János Károly
2004
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Szekeres Ádám
2004
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécs Városi LK
Kátai Dávid
2003
Pécs Városi LK
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Soma
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 399,5 Aranyjelvény
2 Jakab Márton 2004. BHSE 395,3 Aranyjelvény
3 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 393,8 Aranyjelvény
4 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 387,9 Aranyjelvény
5 Kátai Dávid 2003. Pécs Városi LK 364,0 Bronzjelvény
6 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 362,5 Bronzjelvény
7 Szekeres Ádám 2004. Pécs Városi LK 327,4 -
8 Kovács Donát 2003. Pécs Városi LK 310,1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 629,8 Ifjú Mester
2 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 626,9 Ifjú Mester
3 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 623,1 Ifjú Mester
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 622,1 Ifjú Mester
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 614,0 Aranyjelvény
6 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 604,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Gulyás István Dániel
1999
Pécs Városi LK
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 628,8 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 621,7 104 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,7 102 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bánki Dóra 1997. BHSE 618,9 I. osztály
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 611,1 II. osztály
3 Seffer Kata 1992. BHSE 610,1 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Prágai Patrik
1998
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Rácz György
1972
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Prágai Patrik 1998. UTE 614,6 II. osztály
2 Rácz György 1972. BHSE 546,3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botár Dorottya
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botár Dorottya 2004. Pécs Városi LK 348,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 355,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Anita 2002. BHSE 562,0 Ezüstjelvény
2 Palánki Klaudia 2000. UTE 526,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 566,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 527,0 IV. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 525,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Csizmadia András
1974
UTE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 578,0 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 572,0 I. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 570,0 II. osztály
4 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 566,0 II. osztály
5 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 547,0 III. osztály
6 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 529,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés DIOL III-IV. - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés DIOL III-IV. - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bonnyai Lóránt
2007
Pécs Városi LK
Fotiadis Dávid
2007
Pécs Városi LK
Steigervald Ádám
2007
Pécs Városi LK
Tóth Richárd
2007
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Richárd 2007. Pécs Városi LK 110,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Horváth Tamás
1977
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 I. osztály
2 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 162,0 III. osztály
3 Horváth Tamás 1977. Pécs Városi LK 130,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bonnyai Lóránt
2007
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 609,6 Ezüstjelvény
2 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 586,8 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 618,2 Mester
2 Bánki Dóra 1997. BHSE 583,7 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 569,1 Bronzjelvény
2 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 551,9 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabián Norbert
1982
UTE
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simó Kornél 1984. BHSE 609,0 III. osztály
2 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 607,2 III. osztály
3 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 601,3 III. osztály
4 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 571,8 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 175,0 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 153,0 II. osztály
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 1 132,0 III. osztály
4 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 1 108,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 149,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 156,0 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 1 129,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Prágai Patrik
1998
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Prágai Patrik 1998. UTE 1 148,0 II. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 1 129,0 III. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 119,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 264,0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 262,0 I. osztály
3 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 259,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 273,0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 257,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 531,0 II. osztály
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 524,0 6 III. osztály
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 524,0 3 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 I. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 155,0 I. osztály
4 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 99,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 540,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Csirke Balázs
1976
Pécs Városi LK
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 90,0 I. osztály
2 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 85,0 I. osztály
3 Péter József 1941. Pécs Városi LK 74,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péter József
1941
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 174,0 I. osztály
2 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Csirke Balázs
1976
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 185,0 I. osztály
2 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 I. osztály
3 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 5 I. osztály
4 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 3 I. osztály
5 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 168,0 9 I. osztály
6 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 6 I. osztály
7 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 152,0 I. osztály
8 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 131,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 I. osztály
2 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 I. osztály
3 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 I. osztály
4 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 144,0 II. osztály
5 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 121,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Csirke Balázs
1976
Pécs Városi LK
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 90,0 I. osztály
2 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 88,0 I. osztály
3 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 83,0 1 I. osztály
4 Péter József 1941. Pécs Városi LK 83,0 0 I. osztály
5 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 57,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Csirke Balázs
1976
Pécs Városi LK
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 185,0 I. osztály
2 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 I. osztály
3 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 I. osztály
5 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 172,0 I. osztály
6 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 I. osztály
7 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 159,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 I. osztály
2 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 I. osztály
3 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély