Somló Kupa

A verseny szervezője
Vértessomlói Községi SK
A verseny helyszíne
Vértessomlói tereplőtér
A verseny kezdete
2019-06-29
A verseny vége
2019-06-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Szabó Ferenc
1975
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1955
Vértessomlói Községi SK
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 275,0 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 263,0 I. osztály
3 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 256,0 I. osztály
4 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 255,0 I. osztály
5 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 253,0 I. osztály
6 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 253,0 I. osztály
7 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 250,0 I. osztály
8 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 248,0 I. osztály
9 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 245,0 I. osztály
10 Nagy Zoltán 1955. Vértessomlói Községi SK 225,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Jónás Csaba
1976
Vértessomlói Községi SK
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Lengyel Botond
1977
Vértessomlói Községi SK
Lengyel K. Péter
1946
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1955
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Szabó Ferenc
1975
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Zottl György
1952
Vértessomlói Községi SK
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 193,0 I. osztály
2 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 184,0 I. osztály
3 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 184,0 I. osztály
4 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 183,0 I. osztály
5 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 182,0 I. osztály
6 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 180,0 I. osztály
7 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 179,0 I. osztály
8 Zottl György 1952. Vértessomlói Községi SK 178,0 I. osztály
9 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 177,0 I. osztály
10 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 175,0 I. osztály
11 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 173,0 I. osztály
12 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 171,0 I. osztály
13 Nagy Zoltán 1955. Vértessomlói Községi SK 170,0 I. osztály
14 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 170,0 I. osztály
15 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 168,0 I. osztály
16 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 167,0 I. osztály
17 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 165,0 I. osztály
18 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 163,0 I. osztály
19 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 162,0 I. osztály
20 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 160,0 I. osztály
21 Jónás Csaba 1976. Vértessomlói Községi SK 159,0 I. osztály
22 Szabó Ferenc 1975. Vértessomlói Községi SK 158,0 I. osztály
23 Nagy Zoltán 1984. Vértessomlói Községi SK 158,0 I. osztály
24 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 156,0 I. osztály
25 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
26 Kóródi György 1963. Vértessomlói Községi SK 151,0 I. osztály
27 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 151,0 I. osztály
28 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 149,0 II. osztály
29 Lengyel K. Péter 1946. Vértessomlói Községi SK 141,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koródi Anita
1987
Vértessomlói Községi SK
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 183,0 I. osztály
2 Koródi Anita 1987. Vértessomlói Községi SK 145,9 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bányász Zsolt dr.
1955
Vértessomlói Községi SK
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Jónás Csaba
1976
Vértessomlói Községi SK
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Lengyel Botond
1977
Vértessomlói Községi SK
Lengyel K. Péter
1946
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1955
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Szabó Ferenc
1975
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Zottl György
1952
Vértessomlói Községi SK
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 188,0 I. osztály
2 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 182,0 I. osztály
3 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 179,0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 179,0 I. osztály
5 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 178,0 I. osztály
6 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 177,0 I. osztály
7 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 175,0 I. osztály
8 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 175,0 I. osztály
9 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 174,0 I. osztály
10 Nagy Zoltán 1955. Vértessomlói Községi SK 173,0 I. osztály
11 Bányász Zsolt dr. 1955. Vértessomlói Községi SK 172,0 I. osztály
12 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 171,0 I. osztály
13 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 169,0 I. osztály
14 Nagy Zoltán 1984. Vértessomlói Községi SK 169,0 I. osztály
15 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 167,0 I. osztály
16 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 165,0 I. osztály
17 Zottl György 1952. Vértessomlói Községi SK 164,0 I. osztály
18 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 163,0 I. osztály
19 Kóródi György 1963. Vértessomlói Községi SK 161,0 I. osztály
20 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 158,0 I. osztály
21 Lengyel Botond 1977. Vértessomlói Községi SK 156,0 I. osztály
22 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 154,0 I. osztály
23 Jónás Csaba 1976. Vértessomlói Községi SK 154,0 I. osztály
24 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 152,0 I. osztály
25 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 151,0 I. osztály
26 Szabó Ferenc 1975. Vértessomlói Községi SK 150,0 I. osztály
27 Lengyel K. Péter 1946. Vértessomlói Községi SK 143,0 II. osztály
28 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 140,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koródi Anita
1987
Vértessomlói Községi SK
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koródi Anita 1987. Vértessomlói Községi SK 150,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély