Szent György Kupa

Versenyengedély szám
162/B

Nevezni lehet a verseny napján a helyszínen 9-12 óráig.A verseny résztvevői:Mindazon női, férfi versenyzők akik érvényes sportorvosi engedéllyel,kizárólag a Magyar Sportlövők Szövetsége 2019.érvényes versenyengedélyével rendelkeznek .Díjazás:versenyszámonként és kategóriánként,I helyezettek:serleg+érem+oklevél.Óvás:a sorozatokat követő eredményközléstől számított harminc percen belül, 5000,ft óvási díj befizetése mellett!.II.és III.helyezettek: érem+oklevél.A verseny az érvényben levő MSSZ szabályok szerint kerül megrendezésre.Egy lapra leadott lövések száma:pisztoly esetén10,kispuska esetén 5 lövés.5 perc próba,20-30 perc idő az értékelt lövésekre.Lőállás beosztás érkezési,illetve nevezési sorrendben,sorsolással.Eredményhirdetés,díjkiosztó az utolsó sorozat befejezése után 30 perccel.                                                                                                                                                                                                               

 

A verseny szervezője
Mosonmagyaróvári PLE
A verseny helyszíne
Mosonmagyaróvár, Alkotmány út. Lőtér
A verseny kezdete
2019-04-27
A verseny vége
2019-04-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000,ft/fő versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi János
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Giczi Lajos
1976
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Marton Péter dr
1969
Mosonmagyaróvári PLE
Nyári Zsolt dr.
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Pajer Dirk Thomas
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Csiba Tamás
1972
Mosonmagyaróvári PLE
Pék Gábor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Scherb Róbert
1975
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Balázs
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Krisztián
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Járdán József
1955
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Kovács Nándor János
1972
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Reisinger Attila
1947
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Fazekas Imre
1961
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Szabó Imre
1946
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Bizzer Jenő
1962
Győri Polgári LE
Polreisz Ferenc
1980
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi János 1962. Mosonmagyaróvári PLE 265,0 I. osztály
2 Járdán József 1955. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 263,0 I. osztály
3 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 255,0 I. osztály
4 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 253,0 I. osztály
5 Giczi Lajos 1976. Mosonmagyaróvári PLE 251,0 I. osztály
6 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 249,0 I. osztály
7 Bizzer Jenő 1962. Győri Polgári LE 248,0 I. osztály
8 Marton Péter dr 1969. Mosonmagyaróvári PLE 245,0 I. osztály
9 Nyári Zsolt dr. 1967. Mosonmagyaróvári PLE 243,0 II. osztály
10 Pajer Dirk Thomas 1971. Mosonmagyaróvári PLE 242,0 II. osztály
11 Kovács Nándor János 1972. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 241,0 II. osztály
12 Csiba Tamás 1972. Mosonmagyaróvári PLE 240,0 II. osztály
13 Pék Gábor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 239,0 II. osztály
14 Reisinger Attila 1947. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 239,0 II. osztály
15 Polreisz Ferenc 1980. Mosonmagyaróvári PLE 236,0 II. osztály
16 Scherb Róbert 1975. Mosonmagyaróvári PLE 234,0 II. osztály
17 Szabó Balázs 1984. Mosonmagyaróvári PLE 232,0 II. osztály
18 Varga Krisztián 1977. Mosonmagyaróvári PLE 230,0 II. osztály
19 Fazekas Imre 1961. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 228,0 II. osztály
20 Szabó Imre 1946. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 226,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 247,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi János
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Nyári Zsolt dr.
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Scherb Róbert
1975
Mosonmagyaróvári PLE
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Marton Péter dr
1969
Mosonmagyaróvári PLE
Giczi Lajos
1976
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Pajer Dirk Thomas
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Varga János dr
1963
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Péter
1973
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Balázs
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Krisztián
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Pék Gábor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Csiba Tamás
1972
Mosonmagyaróvári PLE
Horváth Gábor
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Járdán József
1955
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Reisinger Attila
1947
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Fazekas Imre
1961
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Kovács Nándor János
1972
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Szabó Imre
1946
MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub
Tánczos Róbert
1968
Győri Polgári LE
Urbán Gyula
1971
Győri Polgári LE
Gerendai Sándor
1977
Győri Polgári LE
Maár József
1968
Győri Polgári LE
Polreisz Ferenc
1980
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi János 1962. Mosonmagyaróvári PLE 185,0 I. osztály
2 Nyári Zsolt dr. 1967. Mosonmagyaróvári PLE 170,0 I. osztály
3 Járdán József 1955. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 170,0 I. osztály
4 Scherb Róbert 1975. Mosonmagyaróvári PLE 168,0 I. osztály
5 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 166,0 83 I. osztály
6 Reisinger Attila 1947. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 166,0 81 I. osztály
7 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 165,0 I. osztály
8 Marton Péter dr 1969. Mosonmagyaróvári PLE 164,0 I. osztály
9 Giczi Lajos 1976. Mosonmagyaróvári PLE 163,0 I. osztály
10 Fazekas Imre 1961. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 162,0 I. osztály
11 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 161,0 I. osztály
12 Pajer Dirk Thomas 1971. Mosonmagyaróvári PLE 160,0 81 I. osztály
13 Varga János dr 1963. Mosonmagyaróvári PLE 160,0 79 I. osztály
14 Varga Péter 1973. Mosonmagyaróvári PLE 158,0 I. osztály
15 Kovács Nándor János 1972. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 157,0 79 I. osztály
16 Tánczos Róbert 1968. Győri Polgári LE 157,0 77 I. osztály
17 Szabó Balázs 1984. Mosonmagyaróvári PLE 156,0 I. osztály
18 Urbán Gyula 1971. Győri Polgári LE 154,0 I. osztály
19 Gerendai Sándor 1977. Győri Polgári LE 153,0 I. osztály
20 Varga Krisztián 1977. Mosonmagyaróvári PLE 152,0 I. osztály
21 Maár József 1968. Győri Polgári LE 149,0 II. osztály
22 Pék Gábor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 148,0 II. osztály
23 Polreisz Ferenc 1980. Mosonmagyaróvári PLE 146,0 II. osztály
24 Szabó Imre 1946. MTTSZ Mosonszolnok Lövészklub 145,0 II. osztály
25 Csiba Tamás 1972. Mosonmagyaróvári PLE 142,0 II. osztály
26 Horváth Gábor 1983. Mosonmagyaróvári PLE 140,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Balogh Evelina
1979
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 150,0 I. osztály
2 Balogh Evelina 1979. Mosonmagyaróvári PLE 144,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély