TSK 25m pontlövészet minősítő versenye

A verseny rendezője: Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya.

A verseny helye: 2071 Páty, Torbágyi út 134. Sportlőtér

A verseny időpontja: 2019. július 6. szombat
 

Versenyszámok:

  • sportpisztoly 20 pontlövés
  • központi gyújtású pisztoly 20 pontlövés
  • sportpisztoly 10 pontlövés
  • központi gyújtású pisztoly 10 pontlövés

 

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 16. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel.

Nevezés: SVIR rendszerben július 28.-án 18 óráig.

Nevezési díj: 3000.- Ft/versenyszám előre utalva.

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
2071 Páty, Torbágyi út
A verseny kezdete
2019-07-06
A verseny vége
2019-07-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft/versenyszám, előre utalva
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Kedvezményezett: Technikai Sportok Klubja
Számlaszám: 11709002-21207721
OTPBANK

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Banka Zoltán László
1976
Káli Lövész Sport Klub
Faller Beatrix dr
1980
Technikai Sportok Klubja
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 185,0 I. osztály
2 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 148,0 II. osztály
3 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 104,0 -
4 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 100,0 -
5 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 96,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Banka Zoltán László
1976
Káli Lövész Sport Klub
Faller Beatrix dr
1980
Technikai Sportok Klubja
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 158,0 I. osztály
2 Banka Zoltán László 1976. Káli Lövész Sport Klub 157,0 I. osztály
3 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 127,0 III. osztály
4 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 86,0 -
5 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 84,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély