VÁLTOZÁS! MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2020.

Versenyengedély szám
084/A-10/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2020-11-29
A verseny vége
2020-11-29
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szuromi Kristóf Gábor
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Sipos Péter Ferenc
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Lengyel Károly
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Orvos Tamás
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
DEBLSE
Bánfi György 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Orvos Tamás 2007 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06 2006 Debreceni Lövészsuli SE
SZHB B
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Sipos Péter Ferenc 2006 Százhalombattai Lövészklub
Tábori András 2009 Százhalombattai Lövészklub
SZHB A
Lovas Olivér 2008 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
KSI B
Ozsváth Csanád 2007 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
KSI A
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KELK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz 2006 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 357,0 2 Aranyjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 356,0 2 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 354,0 5 Aranyjelvény
4 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 352,0 4 Aranyjelvény
5 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 351,0 5 Aranyjelvény
6 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 345,0 2 Aranyjelvény
7 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 344,0 4 Ezüstjelvény
8 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 343,0 2 Ezüstjelvény
9 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 337,0 1 Ezüstjelvény
10 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 331,0 3 Ezüstjelvény
11 Orvos Tamás 2007. Debreceni Lövészsuli SE 329,0 1 Bronzjelvény
12 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 327,0 2 Bronzjelvény
13 Polacsek László András 2006. KSI SE 327,0 1 Bronzjelvény
14 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 326,0 1 Bronzjelvény
15 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 325,0 3 Bronzjelvény
16 Ozsváth Csanád 2007. KSI SE 325,0 2 Bronzjelvény
17 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 323,0 1 Bronzjelvény
18 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 320,0 0 Bronzjelvény
19 Tatár Soma 2006. KSI SE 317,0 3 Bronzjelvény
20 Bánfi György 2006. Debreceni Lövészsuli SE 316,0 2 Bronzjelvény
21 Nagy Balázs 2008. KSI SE 307,0 0 -
22 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 302,0 2 -
23 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 297,0 1 -
24 Korondi Balázs 2009. KSI SE 296,0 1 -
25 Lengyel Károly 2006. Debreceni Lövészsuli SE 291,0 1 -
26 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 265,0 1 -
27 Szuromi Kristóf Gábor 2007. KSI SE 246,0 0 -
28 Sipos Péter Ferenc 2006. Százhalombattai Lövészklub 228,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 1 021,0 11
2 DEBLSE Debre 1 002,0 5
3 Nyíregyházi PLE Nyír 998,0 9
4 KSI B KSI S 995,0 5
5 KSI A KSI S 980,0 5
6 KELK Keszt 954,0 5
7 SZHB B Száz 820,0 4

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Lidia
2006
APLE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Csapatok
KSI
Komlós Diána 2008 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
SZHB
Kiss Csenge 2008 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 365,0 5 Aranyjelvény
2 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 356,0 4 Aranyjelvény
3 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 356,0 3 Aranyjelvény
4 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 355,0 7 Aranyjelvény
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 346,0 1 Aranyjelvény
6 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 345,0 4 Aranyjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 342,0 2 Aranyjelvény
8 Nemes Hanga 2006. Honvéd Kossuth LK 334,0 0 Ezüstjelvény
9 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 331,0 2 Ezüstjelvény
10 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 331,0 1 Ezüstjelvény
11 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Ezüstjelvény
12 Tóth Lidia 2006. APLE-VASAS SC 328,0 0 Ezüstjelvény
13 Horinka Abigél 2006. KSI SE 325,0 3 Ezüstjelvény
14 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 321,0 1 Bronzjelvény
15 Komlós Diána 2008. KSI SE 318,0 3 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 985,0 8
2 SZHB Száz 983,0 2

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Soós Márton Bendegúz
2009
KSI SE
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Balla Csongor
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
KSI A
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
SZHB
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér 2008 Százhalombattai Lövészklub
Tábori András 2009 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 175,0 3 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 162,0 1 Bronzjelvény
3 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 158,0 1 Bronzjelvény
4 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 158,0 0 Bronzjelvény
5 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 153,0 0 -
6 Nagy Balázs 2008. KSI SE 150,0 2 -
7 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 146,0 0 -
8 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 145,0 0 -
9 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 141,0 1 -
10 Korondi Balázs 2009. KSI SE 140,0 0 -
11 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 135,0 0 -
12 Szakály Borisz 2009. KSI SE 133,0 0 -
13 Balla Csongor 2009. Debreceni Lövészsuli SE 109,0 0 -
14 Farkas Ákos 2010. KSI SE 106,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 465,0 5
2 SZHB Száz 451,0 1
3 Nyíregyházi PLE Nyír 449,0 2

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Komlós Diána
2008
KSI SE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI
Komlós Diána 2008 KSI SE
Kapás Tímea Dorka 2008 KSI SE
Mihalkó Lili Anna 2008 KSI SE
SZHBLK
Kiss Csenge 2008 Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra 2008 Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter 2010 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlós Diána 2008. KSI SE 164,0 2 Ezüstjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 163,0 1 Ezüstjelvény
3 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 155,0 0 Bronzjelvény
4 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 139,0 0 -
5 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 138,0 0 -
6 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 106,0 1 -
7 Szanyi-Nagy Eszter 2010. Százhalombattai Lövészklub 52,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 441,0 2
2 SZHBLK Száz 313,0 1

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csonti József
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kirizs Bence
2006
Komáromi VSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
KVSE
Mlinkovics Máté 2008 Komáromi VSE
Povázsay János 2008 Komáromi VSE
Kirizs Bence 2006 Komáromi VSE
UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
BHSE
Joachim Dániel 2006 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Takács Dezső 2006 BHSE
PVSK
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 381,0 15 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 381,0 13 Aranyjelvény
3 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 378,0 17 Aranyjelvény
4 Tarr Gyula 2006. UTE 377,0 16 Aranyjelvény
5 Mészáros Marcell 2008. UTE 377,0 14 Aranyjelvény
6 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 377,0 13 Aranyjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 377,0 12 Aranyjelvény
8 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 376,0 15 Aranyjelvény
9 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 376,0 14 Aranyjelvény
10 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 375,0 12 Aranyjelvény
11 Takács Dezső 2006. BHSE 372,0 15 Aranyjelvény
12 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 372,0 14 Aranyjelvény
13 Drótos Dániel 2006. UTE 369,0 14 Aranyjelvény
14 Fuglovics Armand 2007. UTE 367,0 13 Aranyjelvény
15 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 365,0 8 Aranyjelvény
16 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 362,0 8 Ezüstjelvény
17 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 362,0 7 Ezüstjelvény
18 Joachim Dániel 2006. BHSE 356,0 6 Ezüstjelvény
19 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 353,0 5 Ezüstjelvény
20 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 343,0 4 Bronzjelvény
21 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 338,0 9 Bronzjelvény
22 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 334,0 5 Bronzjelvény
23 Kirizs Bence 2006. Komáromi VSE 328,0 6 Bronzjelvény
24 Fotiadis Dávid 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 321,0 8 Bronzjelvény
25 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 316,0 3 Bronzjelvény
26 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 316,0 2 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 123,0 42
2 BHSE BHSE 1 109,0 36
3 PVSK Pécs 1 091,0 28
4 KVSE Komá 1 071,0 26
5 Nyíregyházi PLE Nyír 1 035,0 20

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Toma Réka
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Imeli Virág Imola
2007
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katrin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Csapatok
Cél-Tudat SE serdülő lány puska
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Aple-Vasas SC
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Fehér Anna 2007 APLE
Képes Edua 2007 APLE
KVSE
Czemmel Sarolt 2008 Komáromi VSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Terjék Nóra 2006 Komáromi VSE
PVSK
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 23 Aranyjelvény
2 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 385,0 22 Aranyjelvény
3 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 22 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 383,0 17 Aranyjelvény
5 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 379,0 19 Aranyjelvény
6 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 378,0 12 Aranyjelvény
7 Képes Edua 2007. APLE-VASAS SC 377,0 19 Aranyjelvény
8 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 375,0 13 Aranyjelvény
9 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PLE 375,0 10 Aranyjelvény
10 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Finomító Sportlövész Klub 374,0 12 Aranyjelvény
11 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 372,0 13 Aranyjelvény
12 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 371,0 15 Aranyjelvény
13 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 370,0 11 Aranyjelvény
14 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 366,0 7 Aranyjelvény
15 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 365,0 11 Aranyjelvény
16 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 357,0 7 Ezüstjelvény
17 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 8 Ezüstjelvény
18 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 353,0 5 Ezüstjelvény
19 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 347,0 6 Ezüstjelvény
20 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 343,0 8 Ezüstjelvény
21 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 327,0 3 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 1 132,0 52
2 Cél-Tudat SE serdülő lány puska Cél- 1 127,0 52
3 PVSK Pécs 1 121,0 40
4 KVSE Komá 1 087,0 38

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Csonti József
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Koncz János
2007
Finomító Sportlövész Klub
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóvári Szabolcs
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Csapatok
UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
Mészáros Marcell 2008 UTE
Csonti József 2009 UTE
GEAC
Holovecz Ákos 2009 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóvári Szabolcs 2009 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor 2008 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
SZHB
Kiss Levente 2008 Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér 2008 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 190,0 9 Aranyjelvény
2 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 188,0 7 Aranyjelvény
3 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 186,0 6 Aranyjelvény
4 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 186,0 4 Aranyjelvény
5 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 185,0 6 Aranyjelvény
6 Mészáros Marcell 2008. UTE 185,0 5 Aranyjelvény
7 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 182,0 4 Aranyjelvény
8 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 178,0 4 Aranyjelvény
9 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 172,0 1 Aranyjelvény
10 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 165,0 2 Aranyjelvény
11 Csonti József 2009. UTE 164,0 0 Aranyjelvény
12 Tóvári Szabolcs 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 151,0 1 Bronzjelvény
13 Benkő Áron 2009. UTE 149,0 0 Bronzjelvény
14 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 144,0 0 Bronzjelvény
15 Kiss Levente 2008. Százhalombattai Lövészklub 137,0 1 -
16 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 124,0 3 -
17 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 91,0 0 -
18 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 65,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GEAC Göd� 519,0 9
2 UTE UTE 514,0 7
3 Nyíregyházi PLE Nyír 453,0 9
4 SZHB Száz 293,0 1

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
CT-SE 20 A csapat
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
PVSK
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 196,0 12 -
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 182,0 5 -
3 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 182,0 4 -
4 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Finomító Sportlövész Klub 182,0 3 -
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 180,0 1 -
6 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 179,0 2 -
7 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 175,0 4 -
8 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 170,0 2 -
9 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 153,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 CT-SE 20 A csapat Cél- 548,0 18
2 PVSK Pécs 541,0 8