XVI Hungarian Open 2020 / 2.nap

Versenyengedély szám
210/A-11/01/2020

Tisztelt Sporttásrak!

A XVI. Hungarian Open benevezett magyar versenyzői közül azok indulnak, akik neve mellett időpont is szerepel a többiek tartalékok.

 

Hungarian Open

20th-22th November 2020

HUNGARIAN OPEN 2020. LIVE STREAM

 

A Hungarian Open 2020. nemzetközi verseny a tervezett időben meg lesz tartva!

indulók     program

A Magyar Sportlövők Szövetségének elnöksége (2020.11.09.) elfogadta, hogy a külföldi versenyzők mellett a nemzeti válogatottunk és a Héraklész keret tagjai vehetnek részt.

A három versenynapon alapversenyt lő minden sportoló, a szombati döntőbe a pénteki + a szombati alaperedményt összeadva lehet bekerülni. A vasárnapi egy külön verseny.

A lőtéri belépésnél testhőmérés lesz, a COVID-19 checklist -et kérjük kitöltve hozzák magukkal.

 

 

Budapesti Olimpiai Központ által kiadott szabályozások a Fehér úti Nemzeti Lőtéren:

 

  • a járványügyi szabályok szerint a rendezvényt nézők, kísérők nem látogathatják. Csak a sportolók, edzők, bírók, stábtagok tartózkodhatnak a létesítmény területén;
  • 37,5 °C-os és magasabb testhőmérsékletű személyek belépése nem engedélyezett, ezen személyeket Ügyfél köteles elkülöníteni, továbbá az OSEI kérdőív kitöltetéséről gondoskodni és a kontakt kutatáshoz a kérdőívet a hatóságok részére átadni.
  • köteles zárt térben az orrot és a szájat takaró maszk viselésére valamint a legalább 2 m-es védőtávolság betartására vonatkozó előírásokat betartani, a rendezvényre belépőkkel betartatni;

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2020-11-21
A verseny vége
2020-11-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 6000,- /két indulás, 9000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2020.11.06. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 567,0 13 II. osztály
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 566,0 11 II. osztály
3 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 565,0 13 II. osztály
4 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 561,0 9 II. osztály
5 Nagy Máté László 1999. BHSE 561,0 8 II. osztály
6 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 13 III. osztály
7 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 558,0 7 III. osztály
8 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 10 III. osztály
9 Rédecsi Máté 2004. BHSE 556,0 8 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 233,1 6
2 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 233,0 8
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 212,6 3
4 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 190,7 2
5 Hegedűs László 1999. UTE 171,6 2
6 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 151,4 1
7 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 129,5 1

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Cervenkova Renata
1974
CZE
Zamyslicka Jarmila
1970
CZE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Arunovic Zorana
1986
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 580,0 18 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 572,0 17 I. osztály
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 569,0 15 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 11 II. osztály
5 Rédecsi Anita 2002. BHSE 563,0 10 II. osztály
6 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 16 II. osztály
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 562,0 9 II. osztály
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 559,0 12 III. osztály
9 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 558,0 8 III. osztály
10 Cervenkova Renata 1974. CZE 557,0 10 III. osztály
11 Zamyslicka Jarmila 1970. CZE 542,0 13 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 240,3 6
2 Arunovic Zorana 1986. SRB 238,8 5
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 217,8 6
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 192,6 4
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 172,0 1
6 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 151,3 3
7 Rédecsi Anita 2002. BHSE 130,8 0
8 Cervenkova Renata 1974. CZE 107,1 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Kozeniesky Lucas
1995
USA
Wittmann Péter
2003
APLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,5 55 Mester
2 Kozeniesky Lucas 1995. USA 628,9 55 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 628,1 54 Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 625,1 52 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 624,9 51 Mester
6 Török Ferenc 2003. Csepel LE 622,5 49 I. osztály
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 622,4 46 I. osztály
8 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 620,5 44 I. osztály
9 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 617,7 41 I. osztály
10 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 607,6 33 II. osztály
11 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 607,1 35 II. osztály
12 Szegedi Máté 2004. UTE 604,0 31 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kozeniesky Lucas 1995. USA 250,8 21
2 Péni István Márton 1997. UTE 250,4 22
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 229,2 17
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 208,6 17
5 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 187,6 16
6 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 166,0 14
7 Török Ferenc 2003. Csepel LE 144,4 9
8 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 122,6 7

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Arsovic Andrea
1987
SRB
Marija Malić
2000
SRB
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Thrasher Virginia
1997
USA
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Kozma Nikolett
2001
APLE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 633,1 54 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,9 57 Mester
3 Thrasher Virginia 1997. USA 628,7 54 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 624,7 48 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 623,3 49 Mester
6 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,2 46 Mester
7 Tarr Vivien 2001. UTE 622,4 48 I. osztály
8 Tóth Anna 2005. UTE 622,2 48 I. osztály
9 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 621,9 46 I. osztály
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 617,9 46 I. osztály
11 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 617,8 42 I. osztály
12 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,5 42 I. osztály
13 Marija Malić 2000. SRB 616,8 42 II. osztály
14 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 615,2 39 II. osztály
15 Biatovszki Mira 1992. UTE 615,2 36 II. osztály
16 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 600,0 25 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Thrasher Virginia 1997. USA 251,3 21
2 Dénes Eszter 2001. UTE 250,8 21
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 228,9 18
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 207,7 15
5 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 187,2 15
6 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 165,1 13
7 Toma Dorina 1999. UTE 144,1 9
8 Tarr Vivien 2001. UTE 123,5 8