XVI Hungarian Open 2020 / 3.nap

Versenyengedély szám
210/A-11/01/2020

Tisztelt Sporttásrak!

A XVI. Hungarian Open benevezett magyar versenyzői közül azok indulnak, akik neve mellett időpont is szerepel a többiek tartalékok.

 

Hungarian Open

20th-22th November 2020

HUNGARIAN OPEN 2020. LIVE STREAM

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2020-11-22
A verseny vége
2020-11-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 6000,- /két indulás, 9000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2020.11.06. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Hegedűs László
1999
UTE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Tóth Gábor
1973
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy György
1965
BHSE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 568,0 10 II. osztály
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 566,0 11 II. osztály
3 Hegedűs László 1999. UTE 566,0 9 II. osztály
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 565,0 15 II. osztály
5 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 561,0 12 II. osztály
6 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 560,0 11 II. osztály
7 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 559,0 11 III. osztály
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 551,0 10 III. osztály
9 Rédecsi Máté 2004. BHSE 545,0 8 III. osztály
10 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 545,0 7 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegedűs László 1999. UTE 236,6 5
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 234,7 4
3 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 208,4 6
4 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 191,1 3
5 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 170,1 2
6 Nagy Máté László 1999. BHSE 153,1 2
7 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 131,2 2
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 113,7 2

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Végh Barbara
1989
KSI SE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Bőti Bettina
2002
APLE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Cervenkova Renata
1974
CZE
Zamyslicka Jarmila
1970
CZE
Arunovic Zorana
1986
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 573,0 10 I. osztály
2 Arunovic Zorana 1986. SRB 568,0 15 II. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 567,0 7 II. osztály
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 566,0 15 II. osztály
5 Cervenkova Renata 1974. CZE 559,0 8 III. osztály
6 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 557,0 17 III. osztály
7 Palánki Klaudia 2000. UTE 555,0 8 III. osztály
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 547,0 10 III. osztály
9 Rédecsi Anita 2002. BHSE 545,0 12 III. osztály
10 Zamyslicka Jarmila 1970. CZE 544,0 5 III. osztály
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 542,0 7 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 240,2 6
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 238,0 5
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 218,5 6
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 196,0 3
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 175,2 4
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 154,3 2
7 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 135,6 2
8 Cervenkova Renata 1974. CZE 110,6 2

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kozma Bence
2002
APLE
Biatovszki László
1963
UTE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kozeniesky Lucas
1995
USA
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 634,5 57 Mester
2 Kozeniesky Lucas 1995. USA 633,6 58 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 629,6 54 Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 627,8 55 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 627,3 51 Mester
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 627,1 52 Mester
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 621,8 47 I. osztály
8 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 621,7 43 I. osztály
9 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 620,6 46 I. osztály
10 Kiss Viktor 2001. UTE 617,3 43 I. osztály
11 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 609,5 32 II. osztály
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 608,2 30 II. osztály
13 Szegedi Máté 2004. UTE 605,5 32 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 251,5 21
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 250,9 21
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 229,9 20
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 208,3 17
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 186,4 15
6 Kozeniesky Lucas 1995. USA 165,4 13
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 143,3 9
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 123,0 8

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Andrea
1971
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Arsovic Andrea
1987
SRB
Marija Malić
2000
SRB
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Thrasher Virginia
1997
USA
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Thrasher Virginia 1997. USA 629,8 55 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 628,9 53 Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 627,5 52 Mester
4 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 625,7 55 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 624,8 53 Mester
6 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,4 47 Mester
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 623,3 45 Mester
8 Tarr Vivien 2001. UTE 622,5 48 I. osztály
9 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 621,6 44 I. osztály
10 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 621,4 45 I. osztály
11 Tóth Anna 2005. UTE 621,0 43 I. osztály
12 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 619,0 42 I. osztály
13 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,8 45 I. osztály
14 Marija Malić 2000. SRB 617,1 42 I. osztály
15 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,7 41 II. osztály
16 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 601,2 29 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Thrasher Virginia 1997. USA 252,1 22
2 Dénes Eszter 2001. UTE 251,7 22
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 228,8 19
4 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 204,4 14
5 Toma Dorina 1999. UTE 185,2 12
6 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 165,1 12
7 Tarr Vivien 2001. UTE 141,8 9
8 Biatovszki Mira 1992. UTE 121,2 6