Junior TRAP OB

Versenyengedély szám
204/AK-07/05/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2022-07-23
A verseny vége
2022-07-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi: 8.000ft, jun:15.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ördög János
2002
Köszolg SC
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Gloch Nimród
2006
Balatonfűzfői LE
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csapatok
VASVÁRI KLA
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton 2004 Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
KÖSZOLG SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 109,0 0 Ezüstjelvény
2 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 105,0 0 Ezüstjelvény
3 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 96,0 0 Bronzjelvény
4 Ördög János 2002. Köszolg SC 87,0 0 -
5 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 81,0 0 -
6 Gloch Nimród 2006. Balatonfűzfői LE 76,0 0 -
7 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 76,0 0 -
8 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 74,0 0 -
9 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 68,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 25,0 0
2 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 22,0 0
3 Ördög János 2002. Köszolg SC 16,0 0
4 Gloch Nimród 2006. Balatonfűzfői LE 15,0 0
5 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 14,0 0
6 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 12,0 0
7 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 7,0 0
8 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 4,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC Kösz 244,0 0
2 VASVÁRI KLA Vasv� 238,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 102,0 0 Aranyjelvény
2 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 82,0 0 Bronzjelvény
3 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 69,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély