Júniusi Löverseny

A verseny szervezője
Bázis Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Stüszi Lőtér Kemenesmagasi
A verseny kezdete
2019-06-16
A verseny vége
2019-12-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Kis László
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 266,0 I. osztály
2 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 262,0 I. osztály
3 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 246,0 I. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 243,0 II. osztály
5 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 241,0 II. osztály
6 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 241,0 II. osztály
7 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 238,0 II. osztály
8 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 225,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kis László
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Ács István
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 192,0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 191,0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 186,0 I. osztály
4 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 184,0 I. osztály
5 Kis László 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 I. osztály
6 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 156,0 I. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 I. osztály
8 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 I. osztály
9 Ács István 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 II. osztály
10 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Koczor Pál András
1953
Szombathelyi PLE
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Kis László
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 192,0 I. osztály
2 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 187,0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 184,0 I. osztály
4 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 169,0 I. osztály
5 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 165,0 I. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 160,0 I. osztály
7 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 I. osztály
8 Kis László 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 I. osztály
9 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 155,0 I. osztály
10 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 I. osztály
11 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 I. osztály
12 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 II. osztály
13 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 23,0 I. osztály
2 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 21,0 I. osztály
3 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 II. osztály
4 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 17,0 III. osztály
5 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 15,0 IV. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 IV. osztály
7 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 IV. osztály
8 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 IV. osztály
9 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 13,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély