Komárom Kupa

Versenyengedély szám
257/B-06/29/2020
A verseny szervezője
Finomító Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
Komárom Városi Lőtér
A verseny kezdete
2020-06-27
A verseny vége
2020-06-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 315,0 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 521,0 7 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 346,0 5 Bronzjelvény
2 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 340,0 2 Bronzjelvény
3 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 337,0 8 Bronzjelvény
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 336,0 4 Bronzjelvény
5 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 336,0 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Tóth Máté
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Máté 2002. UTE 543,0 9 Bronzjelvény
2 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 538,0 6 Bronzjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 538,0 5 Bronzjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 537,0 8 Bronzjelvény
5 Csapó Máté 2001. Csepel LE 522,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Gábor
1970
Finomító Sportlövész Klub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Máté 1993. Csepel LE 562,0 12 II. osztály
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 559,0 7 III. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 554,0 10 III. osztály
4 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 544,0 9 III. osztály
5 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 544,0 8 III. osztály
6 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 544,0 7 III. osztály
7 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 538,0 9 IV. osztály
8 Boros László 1989. Győri Lövészklub 536,0 6 IV. osztály
9 Farkas Gábor 1970. Finomító Sportlövész Klub 527,0 8 IV. osztály
10 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 511,0 8 IV. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 498,0 4 -
12 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 497,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Finomító Sportlövész Klub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Sowerby Katalin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 393,0 26 Aranyjelvény
2 Sowerby Katalin 2006. Komáromi VSE 364,0 9 Aranyjelvény
3 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 360,0 9 Aranyjelvény
4 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 359,0 9 Ezüstjelvény
5 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Finomító Sportlövész Klub 352,0 4 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 416,0 28 Aranyjelvény
2 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 411,6 0 Aranyjelvény
3 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 405,5 20 Aranyjelvény
4 Földházi Laura Katalin 2003. BHSE 404,4 16 Aranyjelvény
5 Szegesdi Eszter 2005. UTE 404,0 20 Aranyjelvény
6 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 400,4 16 Aranyjelvény
7 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 399,9 17 Aranyjelvény
8 Nemes Helga 2004. Komáromi VSE 383,4 10 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 628,9 54 I. osztály
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 628,1 51 I. osztály
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 627,5 51 I. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 623,4 48 I. osztály
5 Tarr Vivien 2001. UTE 623,0 44 I. osztály
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,9 43 I. osztály
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 615,3 42 I. osztály
8 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 607,6 31 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 628,3 55 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 626,3 50 Mester
3 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 618,6 42 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 618,4 47 Mester
5 Biatovszki Mira 1992. UTE 617,4 45 Mester
6 Molnár Anikó 1967. UTE 604,1 30 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kertai Szabolcs 2007. UTE 376,0 16 Aranyjelvény
2 Fuglovics Armand 2007. UTE 376,0 14 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 376,0 12 Aranyjelvény
4 Tarr Gyula 2006. UTE 375,0 14 Aranyjelvény
5 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 372,0 16 Aranyjelvény
6 Drótos Dániel 2006. UTE 360,0 13 Ezüstjelvény
7 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 356,0 0 Ezüstjelvény
8 Mészáros Marcell 2008. UTE 347,0 4 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Rádi Dávid
2005
Komáromi VSE
Venczel Félix
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 399,0 20 Aranyjelvény
2 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 397,4 19 Aranyjelvény
3 Venczel Félix 2005. UTE 392,7 14 Aranyjelvény
4 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 371,9 5 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 626,8 53 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 626,6 52 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 626,1 49 Ifjú Mester
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 624,7 47 Ifjú Mester
5 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 615,7 40 Ifjú Mester
6 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 588,3 17 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,3 55 Mester
2 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 620,4 44 Mester
3 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 588,3 17 II. osztály
4 Biatovszki László 1963. UTE 535,2 8 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 604,3 22 Aranyjelvény
2 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 594,2 20 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 622,6 40 Ifjú Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 616,2 32 Ifjú Mester
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 611,9 30 Ifjú Mester
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 608,0 23 Ifjú Mester
5 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 599,0 19 Ifjú Mester
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 197,8 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 622,2 36 Mester
2 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 618,4 36 Mester
3 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,3 25 Mester
4 Molnár Anikó 1967. UTE 604,7 17 Mester
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 572,1 11 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 621,3 37 Ifjú Mester
2 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 620,2 33 Ifjú Mester
3 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 602,7 21 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 621,6 36 Mester
2 Szabián Norbert 1982. UTE 619,6 36 Mester
3 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 611,7 27 Mester
4 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 607,9 21 Mester
5 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 600,1 18 Mester
6 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 599,6 18 Mester
7 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 597,9 19 Mester
8 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 585,4 15 III. osztály
9 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 585,2 18 III. osztály
10 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 576,5 8 III. osztály
11 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 564,2 10 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Szabadpuska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 543,0 0 Ezüstjelvény
2 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 527,0 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 167,0 62 I. osztály
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 167,0 55 I. osztály
3 Dénes Eszter 2001. UTE 1 166,0 50 I. osztály
4 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 150,0 39 II. osztály
5 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 133,0 35 III. osztály
6 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 115,0 25 III. osztály
7 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 104,0 19 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Toma Dorina
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 166,0 57 I. osztály
2 Toma Dorina 1999. UTE 1 163,0 47 I. osztály
3 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 153,0 46 II. osztály
4 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 145,0 39 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 167,0 57 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 1 162,0 51 Ifjú Mester
3 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 141,0 32 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 173,0 63 Mester
2 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 137,0 28 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 530,0 2 II. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 480,0 2 IV. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 474,0 0 IV. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 385,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 438,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély