Komárom Kupa 2021.

Versenyengedély szám
339/B-10/31/2021
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2921, Komárom, Laboráns u. 5.
A verseny kezdete
2021-10-23
A verseny vége
2021-10-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Biatovszki László
1963
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Fehér Anna
2007
APLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Fuglovics Armand
2007
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bordás Tünde
2008
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Holló Eszter
2004
APLE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Fehér Andrea
1971
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Biatovszki László
1963
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Beatrix
1973
Nagykanizsai PSLE
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Palánki Klaudia
2000
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély