Közös versenyszerű edzés

Versenyengedély szám
082/B-04/19/2022

új formátumú döntő

A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-04-14
A verseny vége
2022-04-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000. ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 560,0 0 Aranyjelvény
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 556,0 0 Aranyjelvény
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 555,0 0 Aranyjelvény
4 Weite Hayden 2008. KSI SE 553,0 0 Aranyjelvény
5 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 512,0 0 Bronzjelvény
6 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 496,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 582,0 0 Ifjú Mester
2 Domsits Olivia 2004. UTE 564,0 0 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 562,0 0 Aranyjelvény
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 558,0 0 Ezüstjelvény
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 548,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. KSI SE 564,0 0 III. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 559,0 0 III. osztály
3 Nagy Tibor 1964. BHSE 538,0 0 III. osztály
4 Balogh Gergely 1973. APLE 500,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély