Közös versenyszerű edzés válogatottak részére 3. forduló

Versenyengedély szám
234/B-07/09/2020
A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2020-07-03
A verseny vége
2020-07-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedűs László
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 569,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegedűs László 1999. UTE 21,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Domsits Olivia
2004
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 571,0 0 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 567,0 0 Ifjú Mester
3 Borbola Borka 2004. KSI SE 562,0 0 Aranyjelvény
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 560,0 0 Aranyjelvény
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 554,0 0 Ezüstjelvény
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 552,0 0 Ezüstjelvény
7 Domsits Olivia 2004. UTE 540,0 0 Bronzjelvény
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 538,0 0 Bronzjelvény
9 Mikola Kitti 2001. UTE 537,0 0 Bronzjelvény
10 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 535,0 0 Bronzjelvény
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 528,0 0 -
12 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 527,0 0 -
13 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 494,0 0 -
14 Ródler Kinga 2004. UTE 490,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 27,0 0
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 24,0 0
3 Borbola Borka 2004. KSI SE 19,0 0
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 14,0 0
5 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 9,0 0
6 Boros Viktória 2005. KSI SE 7,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély