Köztársaság Kupa Minősítő verseny

Versenyengedély szám
241/B
A verseny szervezője
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
A verseny helyszíne
Miskolc Csokonai úti lőtér
A verseny kezdete
2018-10-13
A verseny vége
2018-10-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Skapinyecz Tibor dr
1955
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Zsarnay Zsolt
1964
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Skapinyecz Tibor dr ifj
1986
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Nagy István
1955
Lövészklub Bogács
Liptai Gábor
1943
Edelény Város TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 186,0 I. osztály
2 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 184,0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 183,0 I. osztály
4 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 164,0 I. osztály
5 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 159,0 I. osztály
6 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 153,0 I. osztály
7 Skapinyecz Tibor dr 1955. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 152,0 I. osztály
8 Skapinyecz Tibor dr ifj 1986. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 138,0 II. osztály
9 Nagy István 1955. Lövészklub Bogács 136,0 II. osztály
10 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 135,0 II. osztály
11 Liptai Gábor 1943. Edelény Város TTE 127,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lőrincz Enikő
1967
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lőrincz Enikő 1967. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 152,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Varga János
1961
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Fodor Zsolt Tamás
1975
Sárospataki Elektromos SE
Vojtovics Gábor
1974
Sárospataki Elektromos SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 265,0 I. osztály
2 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 264,0 I. osztály
3 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 247,0 I. osztály
4 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 246,0 I. osztály
5 Vojtovics Gábor 1974. Sárospataki Elektromos SE 232,0 II. osztály
6 Fodor Zsolt Tamás 1975. Sárospataki Elektromos SE 232,0 II. osztály
7 Varga János 1961. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 218,0 II. osztály
8 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 53,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dr. Béres Tamás Ferenc
1965
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 277,0 I. osztály
2 Pintér László 1961. Meteor LK. 275,0 I. osztály
3 Dr. Béres Tamás Ferenc 1965. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 254,0 II. osztály
4 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 250,0 II. osztály
5 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 234,0 II. osztály
6 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 227,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Fodorné Iski Anita
1988
Sárospataki Elektromos SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Matusek Réka 2001. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 243,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély