KSI Kupa (I. EB válogató)

Versenyengedély szám
126/B-04/15/2021
A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2021-04-11
A verseny vége
2021-04-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000. ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 578,0 15 Aranyjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 575,0 16 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 554,0 8 Aranyjelvény
4 Boros Viktória 2005. KSI SE 553,0 14 Aranyjelvény
5 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 549,0 9 Aranyjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 525,0 8 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 568,0 14 Ifjú Mester
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 562,0 11 Aranyjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 561,0 11 Aranyjelvény
4 Domsits Olivia 2004. UTE 556,0 8 Ezüstjelvény
5 Somhegyi Edina 2003. UTE 554,0 12 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 549,0 4 Ezüstjelvény
7 Rédecsi Anita 2002. BHSE 544,0 6 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 580,0 20 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 574,0 17 II. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 569,0 10 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 565,0 6 II. osztály
5 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 523,0 1 IV. osztály
6 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 454,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 540,0 7 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 527,0 7 Ezüstjelvény
3 Boros Viktória 2005. KSI SE 517,0 4 Bronzjelvény
4 Borbola Borka 2004. KSI SE 509,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 547,0 11 Ezüstjelvény
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 534,0 6 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hegedűs László
1999
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 563,0 12 I. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 551,0 9 II. osztály
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 546,0 10 II. osztály
4 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 10 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 540,0 9 II. osztály
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 516,0 4 III. osztály
7 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 509,0 6 IV. osztály
8 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 507,0 5 IV. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 488,0 2 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 554,0 11 -
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 528,0 6 -
3 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 520,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély