Kun Szilárd emlékverseny

A 20 lövéses versenyszámokba a 2005. 01. 01. után született gyermekek nevezését várjuk.

 

Újpesti Torna Egylet
Sportlövő Szakosztály
1149 Bp., Mexikói út 21-23.
Tel. /Fax: 06 1 3631298
Mobil: 06 20 3334987


Verseny neve: Kun Szilárd emlékverseny

Verseny rendezője: UTE Sportlövő Szakosztálya

Verseny helyszíne:1149 Bp., Mexikói út 21-23.


Verseny célja: Hazai versenyzési lehetőség biztosítása, válogatóverseny junior EB-re és VB-re, felnőtt EB-re.

Verseny ideje: 2017. május 13-14.


Versenyszámok:
10 méter:
Légpisztoly és zártirányzékú légpuska 20, serdülő lány és fiú
Légpisztoly és légpuska 40, serdülő lány és fiú, ifjúsági lány és fiú, junior lány, női
Légpisztoly és légpuska 60, ifjúsági fiú, junior fiú, férfi
50 méter:
Kisöbű sportpuska 60 fekvő, 3x20, junior leány, női
Kisöbű szabadpuska 60 fekvő, 3x40, junior fiú, férfi
Szabadpisztoly 60, junior fiú, férfi


Versenyprogram: A végleges program a nevezések feldolgozása után lesz ismertetve.

Nevezés: Nevezni lehet írásban, a lencz.erika@gmail.com email címre 2017. május 4-ig.
                 Határidő után érkezett nevezéseket nem veszünk figyelembe.

Nevezési díj: 1.500.- Ft./fő/ versenyszám


Költségek: A verseny költségei a rendező egyesületet, minden egyéb költség a résztvevőket terheli.


A versenyt MEYTON és SIUS-Ascor elektronikus céltáblára rendezzük meg.


A verseny az MSSZ és az ISSF versenyszabályai szerint kerül megrendezésre.


Kérjük az MSSZ-t, hogy a versenyre megfelelő számú és minősítésű versenybírókat szíveskedjenek biztosítani.


UTE Sportlövő Szakosztály

 

Budapest, 2017 03. 23.

A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2017-05-13
A verseny vége
2017-05-14
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.500.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 152,0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Venczel Félix
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Venczel Félix 2005. UTE 164,0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 141,0 -
2 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 130,0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tatár Soma
2006
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 155,0 Bronzjelvény
2 Aszt Levente 2006. Százhalombattai Lövészklub 131,0 -
3 Tatár Soma 2006. KSI SE 129,0 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kiss Ildikó
1970
APLE-VASAS SC
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 405,3 II. osztály
2 Lázár Antónia 1992. Komáromi VSE 401,5 II. osztály
3 Molnár Anikó 1967. UTE 397,8 III. osztály
4 Kiss Ildikó 1970. APLE-VASAS SC 389,5 III. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Veres Ádám
1987
BHSE
Kapás István
1992
Komáromi VSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Benczik Gergő
1992
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapás István 1992. Komáromi VSE 626,1 Mester
2 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 617,1 I. osztály
3 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 613,9 II. osztály
4 Benczik Gergő 1992. Finomító Sportlövész Klub 610,9 II. osztály
5 Koczor Péter 1989. UTE 595,8 III. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 593,8 III. osztály
7 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 576,9 IV. osztály

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényiné Szabó Mariann
1970
MAFC
Erdősné Ferenczi Emese
1959
MAFC
Domján Kornélia
1972
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Tóth Anikó
1975
BHSE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Hatos Henrietta
1992
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Polyák Andrea
1986
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Hajdu Ibolya
1955
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 378,0 I. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 365,0 III. osztály
3 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 363,0 III. osztály
4 Polyák Andrea 1986. BHSE 359,0 III. osztály
5 Takács Kornélia 1982. BHSE 357,0 III. osztály
6 Bálint Cecilia 1980. UTE 351,0 III. osztály
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 350,0 III. osztály
8 Borbényiné Szabó Mariann 1970. MAFC 347,0 IV. osztály
9 Domján Kornélia 1972. APLE-VASAS SC 344,0 IV. osztály
10 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 330,0 IV. osztály
11 Hajdu Ibolya 1955. KSI SE 325,0 IV. osztály
12 Erdősné Ferenczi Emese 1959. MAFC 321,0 IV. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyiri András
1991
KSI SE
Dunai Sándor
1953
APLE-VASAS SC
Karacs Zsolt
1966
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Csengel Attila
1967
KSI SE
Csuri Tamás
1995
KSI SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Nagy László
1970
BHSE
Pál Balázs Adrián
1987
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Csizmadia András
1974
UTE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 573,0 I. osztály
2 Csizmadia András 1974. UTE 571,0 I. osztály
3 Tátrai Miklós 1986. BHSE 566,0 II. osztály
4 Gyimesi László 1978. KSI SE 559,0 III. osztály
5 Karacs Zsolt 1966. UTE 558,0 III. osztály
6 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 III. osztály
7 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 551,0 III. osztály
8 Szűcs Gergely 1977. UTE 550,0 III. osztály
9 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 546,0 III. osztály
10 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 546,0 III. osztály
11 Csengel Attila 1967. KSI SE 533,0 IV. osztály
12 Dunai Sándor 1953. APLE-VASAS SC 373,0 -

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Szijj Katinka
1993
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 570,0 II. osztály
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 568,0 II. osztály
3 Dalmati Nóra 1978. BHSE 567,0 II. osztály
4 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 565,0 III. osztály
5 Molnár Anikó 1967. UTE 561,0 III. osztály
6 Szijj Katinka 1993. UTE 553,0 III. osztály

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Veres Ádám
1987
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 176,0 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 1 163,0 I. osztály
3 Hári Péter 1989. BHSE 1 151,0 II. osztály
4 Veres Ádám 1987. BHSE 1 144,0 II. osztály
5 Simó Kornél 1984. BHSE 1 143,0 II. osztály
6 Szabián Norbert 1982. UTE 1 134,0 III. osztály
7 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 1 126,0 III. osztály
8 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 091,0 IV. osztály
9 Mátrai István 1949. BPLE 1 050,0 IV. osztály

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Szijj Katinka
1993
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dalmati Nóra 1978. BHSE 617,5 Mester
2 Molnár Anikó 1967. UTE 612,5 Mester
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 609,6 Mester
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 609,4 Mester
5 Szijj Katinka 1993. UTE 602,1 Mester
6 Seffer Kata 1992. BHSE 587,7 II. osztály

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Butykai Zoltán
1992
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Veres Ádám
1987
BHSE
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 621,6 Mester
2 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 621,0 Mester
3 Simó Kornél 1984. BHSE 620,1 Mester
4 Szabián Norbert 1982. UTE 619,3 Mester
5 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 618,7 Mester
6 Butykai Zoltán 1992. APLE-VASAS SC 617,0 Mester
7 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 616,4 Mester
8 Hári Péter 1989. BHSE 614,0 Mester
9 Veres Ádám 1987. BHSE 613,6 Mester
10 Koczor Péter 1989. UTE 611,9 Mester
11 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 609,6 Mester
12 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 608,4 Mester
13 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 606,4 Mester
14 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 599,0 Mester
15 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 589,1 II. osztály
16 Mátrai István 1949. BPLE 584,6 III. osztály

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karacs Zsolt
1966
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szűcs Gergely 1977. UTE 539,0 II. osztály
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 537,0 II. osztály
3 Karacs Zsolt 1966. UTE 530,0 II. osztály
4 Papanitz Zoltán 1966. UTE 526,0 III. osztály
5 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 518,0 III. osztály
6 Kalmár Tamás 1995. UTE 473,0 IV. osztály
7 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 399,0 -

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Iszprávnik Péter 2000. UTE 507,0 Bronzjelvény
2 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 500,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Kovács Csaba
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 625,6 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 621,1 Ifjú Mester
3 Kovács Csaba 1999. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,8 Ifjú Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 611,6 Ifjú Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 603,9 Ifjú Mester
6 Takács Csaba 2000. Csepel LE 587,0 Aranyjelvény
7 Simai Márton 2001. UTE 571,9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Hóf Henrietta
1998
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 563,0 Ezüstjelvény
2 Hóf Henrietta 1998. Pécs Városi LK 561,0 Ezüstjelvény
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 496,0 -
4 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 496,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Kovács Csaba
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 164,0 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 160,0 Ifjú Mester
3 Kovács Csaba 1999. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 141,0 Aranyjelvény
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 121,0 Ezüstjelvény
5 Kiss Viktor 2001. UTE 1 107,0 Bronzjelvény
6 Takács Csaba 2000. Csepel LE 1 100,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 601,9 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély