MARESZITLE verseny minősíítése

Versenyengedély szám
380/RS-10/04
A verseny szervezője
Magyar Rendőr Szituációs LE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 66. (Gepárd lőtér)
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Eslő kategória 3000.-Ft Minden további kategória 2000.-Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rittgasszer István
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Vass Sándor
1968
Kiskunlacházi Községi LK
Joó Péter
1968
Kiskunlacházi Községi LK
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Fábián János
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Bálint Miklós
1953
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Zoltán dr
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Bognár Lajos
1955
Kiskunlacházi Községi LK
Halász Ödön
1935
Kiskunlacházi Községi LK
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Liber Gábor
1956
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Poroszlay Ervin
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vass Gábor
1977
Magyar Rendőr Szituációs LE
Walter László Béla
1964
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Molnár Thomas Antal
1973
Magyar Rendőr Szituációs LE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Berecz Imre Balázs
1979
5 Fegyver Kupa SE
Farkas Róbert
1975
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rittgasszer István 1961. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
2 Vass Sándor 1968. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
3 Farkas Róbert 1975. Dunaújvárosi LSE 31,0 I. osztály
4 Liber Gábor 1956. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
5 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 31,0 II. osztály
6 Nagy Károly dr 1981. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
7 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
8 Bognár Lajos 1955. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
9 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
10 Nagy Zoltán dr 1965. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
11 Bálint Miklós 1953. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
12 Fábián János 1958. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
13 Molnár Thomas Antal 1973. Magyar Rendőr Szituációs LE 31,0 I. osztály
14 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
15 Joó Péter 1968. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
16 Rózsa L. Olivér Dr. 1945. Protective Force LSE 31,0 I. osztály
17 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 31,0 I. osztály
18 Poroszlay Ervin 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 31,0 I. osztály
19 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
20 Walter László Béla 1964. Magyar Rendőr Szituációs LE 31,0 I. osztály
21 Wágner Zoltán 1971. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
22 Angyal Krisztián 1975. Protective Force LSE 31,0 I. osztály
23 Vass Gábor 1977. Magyar Rendőr Szituációs LE 31,0 I. osztály
24 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
25 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
26 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 31,0 I. osztály
27 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 I. osztály
28 Halász Ödön 1935. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
29 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
30 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
31 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
32 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 31,0 II. osztály
33 Berecz Imre Balázs 1979. 5 Fegyver Kupa SE 31,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Fábián János
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Bartus György
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Liber Gábor
1956
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Vass Gábor
1977
Magyar Rendőr Szituációs LE
Farkas Zoltán
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Poroszlay Ervin
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szigetvári György
1995
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szikszay Levente dr
1985
Magyar Rendőr Szituációs LE
Tóth Endre
1985
Magyar Rendőr Szituációs LE
Zsarnóczay Attila dr
1957
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szénási Gábor
1972
Magyar Rendőr Szituációs LE
Schofhauser Szilárd
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Walter László Béla
1964
Magyar Rendőr Szituációs LE
Ellenbacher András László
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Jobbágy István
1961
Magyar Rendőr Szituációs LE
Rajner Katalin
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Ádám
1962
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mezei István Ervin
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kiss Gábor
1971
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Magyar Attila
1975
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Nagy Zoltán
1977
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Sütőné Peti Ágnes
1953
Albertfalva Lövészek SK
Tóth Sándor
1964
Alpokalja SE
Gubis Csaba
1971
Alpokalja SE
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Halász Ödön
1935
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Bálint Miklós
1953
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Magyar András
1973
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Joó Péter
1968
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Zoltán dr
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Rittgasszer István
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Bőde Imre dr
1978
Kiskunlacházi Községi LK
Ertl István
1982
Magyar Rendőr Szituációs LE
Király Zsolt Rajmund
1969
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kunszt Tamás
1975
Magyar Rendőr Szituációs LE
Molnár Thomas Antal
1973
Magyar Rendőr Szituációs LE
Sára Viktor
1975
Magyar Rendőr Szituációs LE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Soós Norbert
1974
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Stubán Ákos Gábor
1978
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Horváth Ferenc
1966
Alpokalja SE
Fári László Márton
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Herczeg Zsolt
1971
Alpokalja SE
Mészáros László
1974
Alpokalja SE
Farkas Róbert
1975
Dunaújvárosi LSE
Sági György
1956
Alpokalja SE
Radványi Szabolcs
1967
Alpokalja SE
Shabajkin Jurij
1962
Albertfalva Lövészek SK
Berecz Imre Balázs
1979
5 Fegyver Kupa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Gábor 1977. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
2 Wágner Zoltán 1971. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
3 Sütőné Peti Ágnes 1953. Albertfalva Lövészek SK 32,0 II. osztály
4 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
5 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
6 Angyal Krisztián 1975. Protective Force LSE 32,0 I. osztály
7 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
8 Bálint Miklós 1953. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
9 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 32,0 II. osztály
10 Walter László Béla 1964. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
11 Ellenbacher András László 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
12 Magyar Attila 1975. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 32,0 I. osztály
13 Joó Péter 1968. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
14 Gubis Csaba 1971. Albertfalva Lövészek SK 32,0 II. osztály
15 Nagy Zoltán dr 1965. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
16 Farkas Zoltán 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
17 Molnár Thomas Antal 1973. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
18 Bartus György 1961. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
19 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
20 Rittgasszer István 1961. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
21 Fábián János 1958. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
22 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
23 Kiss Gábor 1971. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 32,0 I. osztály
24 Bőde Imre dr 1978. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
25 Szigetvári György 1995. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
26 Fári László Márton 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
27 Poroszlay Ervin 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
28 Mészáros László 1974. Alpokalja SE 32,0 I. osztály
29 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
30 Sági György 1956. Alpokalja SE 32,0 II. osztály
31 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
32 Berecz Imre Balázs 1979. 5 Fegyver Kupa SE 32,0 II. osztály
33 Nagy Zoltán 1977. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 32,0 II. osztály
34 Nagy Károly dr 1981. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
35 Giuliani Lorenzo 1977. Protective Force LSE 32,0 I. osztály
36 Kunszt Tamás 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
37 Halász Ödön 1935. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
38 Rajner Katalin 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
39 Nagy Ádám 1962. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
40 Jobbágy István 1961. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
41 Ertl István 1982. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
42 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
43 Tóth Sándor 1964. Albertfalva Lövészek SK 32,0 II. osztály
44 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
45 Liber Gábor 1956. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
46 Szénási Gábor 1972. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
47 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
48 Magyar András 1973. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
49 Király Zsolt Rajmund 1969. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
50 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
51 Schofhauser Szilárd 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
52 Szikszay Levente dr 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
53 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
54 Mezei István Ervin 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
55 Radványi Szabolcs 1967. Alpokalja SE 32,0 II. osztály
56 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 32,0 II. osztály
57 Farkas Róbert 1975. Dunaújvárosi LSE 32,0 II. osztály
58 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 II. osztály
59 Herczeg Zsolt 1971. Alpokalja SE 32,0 I. osztály
60 Horváth Ferenc 1966. Alpokalja SE 32,0 I. osztály
61 Zsarnóczay Attila dr 1957. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
62 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 32,0 I. osztály
63 Sára Viktor 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
64 Tóth Endre 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
65 Stubán Ákos Gábor 1978. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 32,0 II. osztály
66 Rózsa L. Olivér Dr. 1945. Protective Force LSE 32,0 I. osztály
67 Soós Norbert 1974. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 32,0 II. osztály
68 Shabajkin Jurij 1962. Albertfalva Lövészek SK 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes félautomata

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar Attila
1975
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Stubán Ákos Gábor
1978
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Sára Viktor
1975
Magyar Rendőr Szituációs LE
Walter László Béla
1964
Magyar Rendőr Szituációs LE
Poroszlay Ervin
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Farkas Zoltán
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Molnár Thomas Antal
1973
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vass Gábor
1977
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kunszt Tamás
1975
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Fári László Márton
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sára Viktor 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
2 Walter László Béla 1964. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
3 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 33,0 I. osztály
4 Poroszlay Ervin 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
5 Magyar Attila 1975. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 33,0 I. osztály
6 Farkas Zoltán 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
7 Molnár Thomas Antal 1973. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
8 Stubán Ákos Gábor 1978. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 33,0 I. osztály
9 Vass Gábor 1977. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
10 Kunszt Tamás 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
11 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 33,0 II. osztály
12 Fári László Márton 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes ismétlő

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rajner Katalin
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szikszay Levente dr
1985
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szigetvári György
1995
Magyar Rendőr Szituációs LE
Zsarnóczay Attila dr
1957
Magyar Rendőr Szituációs LE
Schofhauser Szilárd
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mezei István Ervin
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Ádám
1962
Magyar Rendőr Szituációs LE
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Soós Norbert
1974
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Nagy Zoltán
1977
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Kiss Gábor
1971
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Berecz Imre Balázs
1979
5 Fegyver Kupa SE
Farkas Róbert
1975
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rajner Katalin 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
2 Giuliani Lorenzo 1977. Protective Force LSE 33,0 I. osztály
3 Szikszay Levente dr 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
4 Soós Norbert 1974. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 33,0 I. osztály
5 Szigetvári György 1995. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
6 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 33,0 I. osztály
7 Zsarnóczay Attila dr 1957. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
8 Nagy Zoltán 1977. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 33,0 I. osztály
9 Schofhauser Szilárd 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 I. osztály
10 Rózsa L. Olivér Dr. 1945. Protective Force LSE 33,0 II. osztály
11 Mezei István Ervin 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
12 Kiss Gábor 1971. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 33,0 II. osztály
13 Nagy Ádám 1962. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
14 Berecz Imre Balázs 1979. 5 Fegyver Kupa SE 33,0 I. osztály
15 Farkas Róbert 1975. Dunaújvárosi LSE 33,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Magyar András
1973
Kiskunlacházi Községi LK
Rittgasszer István
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Poroszlay Ervin
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Walter László Béla
1964
Magyar Rendőr Szituációs LE
Molnár Thomas Antal
1973
Magyar Rendőr Szituációs LE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Farkas Róbert
1975
Dunaújvárosi LSE
Berecz Imre Balázs
1979
5 Fegyver Kupa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
2 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
3 Berecz Imre Balázs 1979. 5 Fegyver Kupa SE 34,0 I. osztály
4 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 II. osztály
5 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 II. osztály
6 Giuliani Lorenzo 1977. Protective Force LSE 34,0 II. osztály
7 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 II. osztály
8 Molnár Thomas Antal 1973. Magyar Rendőr Szituációs LE 34,0 II. osztály
9 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 II. osztály
10 Walter László Béla 1964. Magyar Rendőr Szituációs LE 34,0 I. osztály
11 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 34,0 I. osztály
12 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
13 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
14 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
15 Rózsa L. Olivér Dr. 1945. Protective Force LSE 34,0 I. osztály
16 Rittgasszer István 1961. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
17 Magyar András 1973. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 I. osztály
18 Poroszlay Ervin 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 34,0 I. osztály
19 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 34,0 II. osztály
20 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 34,0 II. osztály
21 Farkas Róbert 1975. Dunaújvárosi LSE 34,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Kunszt Tamás
1975
Magyar Rendőr Szituációs LE
Farkas Zoltán
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Poroszlay Ervin
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Zsarnóczay Attila dr
1957
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szigetvári György
1995
Magyar Rendőr Szituációs LE
Szikszay Levente dr
1985
Magyar Rendőr Szituációs LE
Molnár Thomas Antal
1973
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mezei István Ervin
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Walter László Béla
1964
Magyar Rendőr Szituációs LE
Soós Norbert
1974
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Kiss Gábor
1971
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Nagy Zoltán
1977
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Stubán Ákos Gábor
1978
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Magyar Attila
1975
Puskatus Sportlövészeti Egyesület
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Fári László Márton
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Farkas Róbert
1975
Dunaújvárosi LSE
Berecz Imre Balázs
1979
5 Fegyver Kupa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kunszt Tamás 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
2 Farkas Zoltán 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
3 Farkas Róbert 1975. Dunaújvárosi LSE 35,0 II. osztály
4 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 35,0 II. osztály
5 Walter László Béla 1964. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
6 Nagy Zoltán 1977. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 35,0 II. osztály
7 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 35,0 I. osztály
8 Poroszlay Ervin 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
9 Magyar Attila 1975. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 35,0 I. osztály
10 Zsarnóczay Attila dr 1957. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
11 Giuliani Lorenzo 1977. Protective Force LSE 35,0 I. osztály
12 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
13 Szigetvári György 1995. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
14 Soós Norbert 1974. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 35,0 I. osztály
15 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 35,0 I. osztály
16 Szikszay Levente dr 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
17 Kiss Gábor 1971. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 35,0 II. osztály
18 Molnár Thomas Antal 1973. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 II. osztály
19 Angyal Krisztián 1975. Protective Force LSE 35,0 II. osztály
20 Mezei István Ervin 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 II. osztály
21 Rózsa L. Olivér Dr. 1945. Protective Force LSE 35,0 II. osztály
22 Stubán Ákos Gábor 1978. Puskatus Sportlövészeti Egyesület 35,0 II. osztály
23 Fári László Márton 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 I. osztály
24 Berecz Imre Balázs 1979. 5 Fegyver Kupa SE 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély