Marton János Emlékverseny

Versenyszámok: Lpu-lpi 20 serdülő fiú-leány,felnőtt férfi nő.Lpu-Lpi.40-60 serdülő,ifi,junior fiú-leány,felnőtt férfi-nő.Standard puska-kispuska

30 fekvő férfi-nő.Sportpisztoly 20 pont, férfi nő. Központi gyújtású pisztoly 20. Szabad pisztoly 20-60.Előzetes program: 10 m. 9-16.

25 m. 9-12. 50 m. 12-17. Eredmény hirdetés : A versenyszámok befejezése után 30 perccel. Bírókat a DLSE rendez. A versenyen 2017 évi versenyengedéllyel és érvényes sportorvosi igazolással lehet részt venni. A versenyen az MSSZ szabályai érvényesek. Nevezéseket korlátolt számban a helyszínen elfogadunk 12.00.-g. A helyi nevezéseket +500 Ft befizetése mellett elfogadunk. Nevezni előzetesen itt, vagy ha nem megy, Írásban lovesz.se@freemail.hu címen. Nevezési határidő: 2017.04.25. Lőállás beosztás: a verseny előtt 2 nappal.A változás jogát a szervező fenntartja! Díjazás: I-III. helyezés érem. A lőtéren BÜFÉ üzemel. 

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2017-04-29
A verseny vége
2017-04-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
20 lövéses versenyszám 1000 Ft/fő / 40-60 lövés 1600 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Radics Zoltán
1976
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Gál Botond
2001
Vízügyi Lövészklub
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 188,0 I. osztály
2 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 187,0 I. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 180,0 II. osztály
4 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 178,0 III. osztály
5 Gál Botond 2001. Vízügyi Lövészklub 166,0 IV. osztály
6 Radics Zoltán 1976. Dunaújvárosi LSE 166,0 IV. osztály
7 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 137,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 182,0 I. osztály
2 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 174,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 177,0 -
2 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 153,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wiedermann Csenge
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wiedermann Csenge 2003. Dunaújvárosi LSE 138,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 386,0 Aranyjelvény
2 Kováts Adél 2001. Nagykanizsai PLE 357,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 385,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 575,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 158,0 -
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 130,0 -
3 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 126,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 163,0 Bronzjelvény
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 157,0 Bronzjelvény
3 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 154,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Radics Zoltán
1976
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Gál Botond
2001
Vízügyi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 186,0 I. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 181,0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 178,0 I. osztály
4 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 171,0 I. osztály
5 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 165,0 I. osztály
6 Radics Zoltán 1976. Dunaújvárosi LSE 163,0 I. osztály
7 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 160,0 I. osztály
8 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 158,0 I. osztály
9 Király Ákos 1975. Sasszem SE 153,0 I. osztály
10 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 146,0 II. osztály
11 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 137,0 II. osztály
12 Farkas László 1950. Alba Volán SC 133,0 II. osztály
13 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 110,0 -
14 Gál Botond 2001. Vízügyi Lövészklub 97,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Moncz Judit dr 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 179,0 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 169,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 355,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 278,0 94 I. osztály
2 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 278,0 92 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 274,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 183,0 I. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 172,0 3 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 172,0 2 I. osztály
4 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 158,0 I. osztály
5 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 143,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 349,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 532,0 II. osztály
2 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 505,0 IV. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 492,0 IV. osztály
4 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 489,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 552,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 551,0 6 III. osztály
2 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 551,0 3 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 586,0 III. osztály
2 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 570,0 III. osztály
3 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 540,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély