Meghívásos Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
245/B

Amennyiben a versenyre nincs meg a minimális indulói létszám (legalább 5 fő), a verseny elmarad.

A verseny szervezője
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
A verseny helyszíne
Galgamácsai Vadász Lőtér
A verseny kezdete
2017-07-15
A verseny vége
2017-07-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A versenykiírásban meghatározottak alapján
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gozdán Attila István
1950
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Héregi Ottó
1954
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Zsigmond László
1985
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Trencséni Dávid
1975
Visegrádi Erdész LK
Selley Csaba
1971
Visegrádi Erdész LK
Sipkovics Lajos
1971
Visegrádi Erdész LK
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 177,0 I. osztály
2 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 176,0 I. osztály
3 Trencséni Dávid 1975. Visegrádi Erdész LK 172,0 I. osztály
4 Gozdán Attila István 1950. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 171,0 I. osztály
5 Zsigmond László 1985. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 168,0 I. osztály
6 Puskás Tibor Imre 1948. Mátyásföldi TLE 167,0 2 I. osztály
7 Selley Csaba 1971. Visegrádi Erdész LK 167,0 1 I. osztály
8 Héregi Ottó 1954. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 159,0 I. osztály
9 Sipkovics Lajos 1971. Visegrádi Erdész LK 156,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gozdán Attila István
1950
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Héregi Ottó
1954
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Nyemecz Péter
1967
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Negyela Pál
1949
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Zsakó András
1959
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Zsigmond László
1985
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Trencséni Dávid
1975
Visegrádi Erdész LK
Sipkovics Lajos
1971
Visegrádi Erdész LK
Selley Csaba
1971
Visegrádi Erdész LK
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Almay Gábor
1961
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Almay Gábor 1961. Muskétás Sportlövész Egyesület 182,0 I. osztály
2 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 177,0 3 I. osztály
3 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 177,0 1 I. osztály
4 Trencséni Dávid 1975. Visegrádi Erdész LK 169,0 I. osztály
5 Gozdán Attila István 1950. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 166,0 I. osztály
6 Puskás Tibor Imre 1948. Mátyásföldi TLE 165,0 I. osztály
7 Héregi Ottó 1954. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 164,0 3 I. osztály
8 Sipkovics Lajos 1971. Visegrádi Erdész LK 164,0 1 I. osztály
9 Zsigmond László 1985. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 164,0 0 I. osztály
10 Nyemecz Péter 1967. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 161,0 I. osztály
11 Selley Csaba 1971. Visegrádi Erdész LK 158,0 I. osztály
12 Negyela Pál 1949. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 155,0 I. osztály
13 Zsakó András 1959. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 154,0 I. osztály

Vadász-skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Selley Csaba
1971
Visegrádi Erdész LK
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Almay Gábor
1961
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 90,0 II. osztály
2 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 82,0 II. osztály
3 Almay Gábor 1961. Muskétás Sportlövész Egyesület 77,0 II. osztály
4 Selley Csaba 1971. Visegrádi Erdész LK 75,0 II. osztály