Minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy

A verseny szervezője
Jászfelsőszentgyörgy LK
A verseny helyszíne
Jászfelsőszentgyörgy lőtér
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2019-02-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Birgés Tibor
1964
Jászfelsőszentgyörgy LK
Gál Imre
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Gál József
1974
Jászfelsőszentgyörgy LK
Horváth Krisztián
1982
Jászfelsőszentgyörgy LK
Hoós Ernő
1978
Jászfelsőszentgyörgy LK
Juhász György András
1989
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kalup Zoltán
1970
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kertész Ferenc
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kocsis László
1984
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kocsis László dr
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Magyar István
1952
Jászfelsőszentgyörgy LK
Molnár Gyula
1956
Jászfelsőszentgyörgy LK
Mátyus Mihály
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Tamás
1967
Jászfelsőszentgyörgy LK
Horka Tamás
1976
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Varga Géza
1951
Jászfelsőszentgyörgy LK
Németh Ferenc
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pap Viktor
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Patócs Róbert
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sallai Krisztina
1980
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass István
1950
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sipos József
1974
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szabó Krisztián
1973
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szentpéteri Ferenc
1961
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szikra Tamás
1962
Jászfelsőszentgyörgy LK
Thummerer Péter
1970
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth József
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Sándor
1950
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Zsuzsanna
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Török Imre
1949
Jászfelsőszentgyörgy LK
Takács Tibor
1966
Jászjákóhalmi Lövészklub
Lőrincz János
1957
Tápiószentmárton LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Imre 1949. Jászfelsőszentgyörgy LK 91,0 I. osztály
2 Sallai Krisztina 1980. Jászfelsőszentgyörgy LK 91,0 I. osztály
3 Juhász György András 1989. Jászfelsőszentgyörgy LK 84,0 I. osztály
4 Lőrincz János 1957. Tápiószentmárton LK 80,0 I. osztály
5 Kocsis László dr 1954. Jászfelsőszentgyörgy LK 79,0 I. osztály
6 Hoós Ernő 1978. Jászfelsőszentgyörgy LK 78,0 I. osztály
7 Szikra Tamás 1962. Jászfelsőszentgyörgy LK 78,0 I. osztály
8 Pap Viktor 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 75,0 I. osztály
9 Molnár Gyula 1956. Jászfelsőszentgyörgy LK 71,0 I. osztály
10 Horváth Krisztián 1982. Jászfelsőszentgyörgy LK 71,0 I. osztály
11 Nagy Tamás 1967. Jászfelsőszentgyörgy LK 70,0 I. osztály
12 Tóth Zsuzsanna 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 69,0 I. osztály
13 Kalup Zoltán 1970. Jászfelsőszentgyörgy LK 69,0 I. osztály
14 Tóth Sándor 1950. Jászfelsőszentgyörgy LK 69,0 I. osztály
15 Kocsis László 1984. Jászfelsőszentgyörgy LK 69,0 I. osztály
16 Mátyus Mihály 1968. Jászfelsőszentgyörgy LK 68,0 I. osztály
17 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 67,0 I. osztály
18 Gál Imre 1954. Jászfelsőszentgyörgy LK 66,0 I. osztály
19 Magyar István 1952. Jászfelsőszentgyörgy LK 66,0 I. osztály
20 Patócs Róbert 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 65,0 I. osztály
21 Török Imre 1949. Jászfelsőszentgyörgy LK 64,0 II. osztály
22 Szabó Krisztián 1973. Jászfelsőszentgyörgy LK 64,0 II. osztály
23 Sass István 1950. Jászfelsőszentgyörgy LK 63,0 II. osztály
24 Németh Ferenc 1954. Jászfelsőszentgyörgy LK 63,0 II. osztály
25 Birgés Tibor 1964. Jászfelsőszentgyörgy LK 63,0 II. osztály
26 Nagy Tamás 1976. Jászfelsőszentgyörgy LK 62,0 II. osztály
27 Kertész Ferenc 1968. Jászfelsőszentgyörgy LK 61,0 II. osztály
28 Takács Tibor 1966. Jászjákóhalmi Lövészklub 61,0 II. osztály
29 Tóth József 1968. Jászfelsőszentgyörgy LK 60,0 II. osztály
30 Szentpéteri Ferenc 1961. Jászfelsőszentgyörgy LK 60,0 II. osztály
31 Nagy Varga Géza 1951. Jászfelsőszentgyörgy LK 60,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándor
1950
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Imre
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pap Viktor
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Juhász György András
1989
Jászfelsőszentgyörgy LK
Horváth Krisztián
1982
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Tamás
1967
Jászfelsőszentgyörgy LK
Molnár Gyula
1956
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szabó Krisztián
1973
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szikra Tamás
1962
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szűcs Antal
1963
Jászfelsőszentgyörgy LK
Vincze Ottó
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Varga Gyula Ferenc
1959
Jászfelsőszentgyörgy LK
Lőrincz Attila
1973
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Varga Géza
1951
Jászfelsőszentgyörgy LK
Lőrincz János
1957
Tápiószentmárton LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pap Viktor 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 86,0 I. osztály
2 Juhász György András 1989. Jászfelsőszentgyörgy LK 81,0 I. osztály
3 Lőrincz János 1957. Tápiószentmárton LK 79,0 I. osztály
4 Tóth Sándor 1950. Jászfelsőszentgyörgy LK 76,0 I. osztály
5 Nagy Tamás 1967. Jászfelsőszentgyörgy LK 73,0 I. osztály
6 Horváth Krisztián 1982. Jászfelsőszentgyörgy LK 73,0 I. osztály
7 Molnár Gyula 1956. Jászfelsőszentgyörgy LK 71,0 I. osztály
8 Horváth Krisztián 1982. Jászfelsőszentgyörgy LK 68,0 I. osztály
9 Tóth Imre 1954. Jászfelsőszentgyörgy LK 68,0 I. osztály
10 Lőrincz Attila 1973. Jászfelsőszentgyörgy LK 66,0 I. osztály
11 Szűcs Antal 1963. Jászfelsőszentgyörgy LK 63,0 II. osztály
12 Szikra Tamás 1962. Jászfelsőszentgyörgy LK 62,0 II. osztály
13 Vincze Ottó 1954. Jászfelsőszentgyörgy LK 62,0 II. osztály
14 Nagy Varga Géza 1951. Jászfelsőszentgyörgy LK 61,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csillik Krisztián
1976
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pap Viktor
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sallai Krisztina
1980
Jászfelsőszentgyörgy LK
Klenovszki Sándor
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pető Tibor
1962
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kalup Zoltán
1970
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kóródi Tamás
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Tamás
1967
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tugyi József
1951
Jászfelsőszentgyörgy LK
Juhász Mihály
1983
Tápiószentmárton LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Krisztina 1980. Jászfelsőszentgyörgy LK 246,0 I. osztály
2 Pap Viktor 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 244,0 I. osztály
3 Csillik Krisztián 1976. Jászfelsőszentgyörgy LK 240,0 I. osztály
4 Klenovszki Sándor 1968. Jászfelsőszentgyörgy LK 238,0 I. osztály
5 Pető Tibor 1962. Jászfelsőszentgyörgy LK 232,0 I. osztály
6 Kóródi Tamás 1986. Jászfelsőszentgyörgy LK 231,0 I. osztály
7 Juhász Mihály 1983. Tápiószentmárton LK 231,0 I. osztály
8 Kalup Zoltán 1970. Jászfelsőszentgyörgy LK 228,0 I. osztály
9 Tugyi József 1951. Jászfelsőszentgyörgy LK 226,0 I. osztály
10 Nagy Tamás 1967. Jászfelsőszentgyörgy LK 222,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély