Móri Bornapoki Minősítő lövész Verseny

A verseny szervezője
Sasszem SE
A verseny helyszíne
Mór vásártéri lőtér
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Mihályfi István dr
1976
Területi Klub Zirc
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Kendl József
1954
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Botos József
1955
Sasszem SE
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Kovács Bálint István
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Hetyei Ferenc
1949
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 187,0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 186,0 I. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 183,0 I. osztály
4 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 181,0 I. osztály
5 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 180,0 I. osztály
6 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 178,0 I. osztály
7 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 176,0 I. osztály
8 Kendl József 1954. Sasszem SE 175,0 I. osztály
9 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 174,0 2 I. osztály
10 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 174,0 I. osztály
11 Kovács Bálint István 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 173,0 I. osztály
12 Földesi István 1958. Alba Volán SC 172,0 I. osztály
13 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 171,0 I. osztály
14 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 170,0 I. osztály
15 Király Ákos 1975. Sasszem SE 168,0 I. osztály
16 Károly Attila 1976. Sasszem SE 166,0 I. osztály
17 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 164,0 I. osztály
18 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 161,0 I. osztály
19 Hach László 1954. Sasszem SE 156,0 I. osztály
20 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 154,0 I. osztály
21 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 147,0 II. osztály
22 Olasz János 1968. Sasszem SE 142,0 II. osztály
23 Mihályfi István dr 1976. Területi Klub Zirc 135,0 II. osztály
24 Botos József 1955. Sasszem SE 129,0 III. osztály
25 Farkas László 1950. Alba Volán SC 123,0 III. osztály
26 Hetyei Ferenc 1949. Fókusz Lövészklub 88,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Ujcz György
1973
Sasszem SE
Vén Norbert
1979
Sasszem SE
Veres Dániel
1977
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Kovács Bálint István
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gyöpös Imre
1952
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 187,0 I. osztály
2 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 183,0 I. osztály
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 181,0 2 I. osztály
5 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 179,0 I. osztály
6 Kovács Bálint István 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 178,0 2 I. osztály
7 Kendl József 1954. Sasszem SE 178,0 I. osztály
8 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 162,0 I. osztály
9 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 161,0 I. osztály
10 Károly Attila 1976. Sasszem SE 159,0 I. osztály
11 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 158,0 I. osztály
12 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
13 Ujcz György 1973. Sasszem SE 151,0 I. osztály
14 Vén Norbert 1979. Sasszem SE 143,0 II. osztály
15 Veres Dániel 1977. Sasszem SE 142,0 II. osztály
16 Fűrész László 1986. Sasszem SE 129,0 III. osztály
17 Farkas László 1950. Alba Volán SC 128,0 III. osztály
18 Gyöpös Imre 1952. Fókusz Lövészklub 125,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Mihályfi István dr
1976
Területi Klub Zirc
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Balla István
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 262,0 I. osztály
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 260,0 I. osztály
3 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 256,0 I. osztály
4 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 254,0 I. osztály
5 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 247,0 I. osztály
6 Balla István 1984. Budafoki Mesterlövész SE 160,0 -
7 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 145,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 280,0 I. osztály
2 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 278,0 I. osztály
3 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 273,0 I. osztály
4 Kádas Csaba 1967. Sasszem SE 269,0 I. osztály
5 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 260,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély