Móri minősítő Lövészverseny

A verseny szervezője
Sasszem SE
A verseny helyszíne
Mór vásártéri lőtér
A verseny kezdete
2019-05-25
A verseny vége
2019-06-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Lazányi Tibor
1961
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Borza József Imre
1968
Debreceni Lövészsuli SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 286,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 262,0 I. osztály
2 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 219,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Kiss Tamás dr
1957
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Lehota András
1974
Sasszem SE
Lincz István
1976
Sasszem SE
Pratsler István
1961
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kadlecsik Roland
1991
Sasszem SE
Mezei Ferenc
1977
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 177,0 I. osztály
2 Király Ákos 1975. Sasszem SE 174,0 I. osztály
3 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 173,0 I. osztály
4 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 173,0 I. osztály
5 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 172,0 I. osztály
6 Károly Attila 1976. Sasszem SE 171,0 I. osztály
7 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 164,0 I. osztály
8 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 162,0 I. osztály
9 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 157,0 I. osztály
10 Kadlecsik Roland 1991. Sasszem SE 148,0 II. osztály
11 Olasz János 1968. Sasszem SE 147,0 II. osztály
12 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 144,0 II. osztály
13 Mezei Ferenc 1977. Sasszem SE 144,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Kiss Tamás dr
1957
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Lehota András
1974
Sasszem SE
Lincz István
1976
Sasszem SE
Pratsler István
1961
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 178,0 I. osztály
2 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 166,0 I. osztály
3 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 154,0 I. osztály
4 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 153,0 I. osztály
5 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 152,0 I. osztály
6 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 151,0 I. osztály
7 Károly Attila 1976. Sasszem SE 136,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély