MSSZ Országos Bajnokság 2018. Target Sprint

2018.10.05-én pénteken délután a verseny helyszínén van edzésre lehetőség!

Jákó Csabával kell erről egyeztetni. +36209676762

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
1134 Budapest, Dózsa György út 53.
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- Ft / fő/versenyszám, 2000- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Target Sprint - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Veres Mirella
1998
VASAS SC-APLE
Pónya Sára
1999
VASAS SC-APLE
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC-APLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Bánhegyi-Zsidó Emma
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta
2006
Nyíregyházi PLE
Bódvai Fanni
1999
MRSZG SE Sportlövész Szakosztály
Csapatok
VASAS SC-APLE
Veres Mirella 1998 VASAS SC-APLE
Pónya Sára 1999 VASAS SC-APLE
Laczkó Evelin Vivien 2001 VASAS SC-APLE
NYPLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Bánhegyi-Zsidó Emma 2004 Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Veres Mirella 1998. VASAS SC-APLE 05:44:00 -
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:03:00 -
3 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC-APLE 06:11:00 -
4 Pónya Sára 1999. VASAS SC-APLE 06:23:00 -
5 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 07:15:00 -
6 Bódvai Fanni 1999. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 07:58:00 -
7 Bánhegyi-Zsidó Emma 2004. Nyíregyházi PLE 10:17:00 -
8 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 14:52:00 -
9 Nagy Zsófia Gitta 2006. Nyíregyházi PLE 15:20:00 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASAS SC-APLE VASAS 18:18:00 0
2 NYPLE Nyír 40:29:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Gergő
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Márk
2000
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Tamás
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos
2006
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Rákosi Patrik
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Gyallai Soma Gergely
1997
VASAS SC-APLE
Ozsvárt Donát
2000
VASAS SC-APLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Binda Benedek
2005
Nyíregyházi PLE
Kohári Dávid
1998
MRSZG SE Sportlövész Szakosztály
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Lippai Levente
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
NYPLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos 2006 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ozsvárt Donát 2000. VASAS SC-APLE 04:54:00 -
2 Kohári Dávid 1998. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 05:21:00 -
3 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 06:45:00 -
4 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 06:49:00 -
5 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 06:55:00 -
6 Lippai Levente 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:18:00 -
7 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 07:34:00 -
8 Kiss Hunor Álmos 2006. Nyíregyházi PLE 12:02:00 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 NYPLE Nyír 26:25:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csipak Brigitta
1991
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Bódvai Fanni
1999
MRSZG SE Sportlövész Szakosztály
Csapatok
NYPLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta 2002 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 06:55:00 -
2 Bódvai Fanni 1999. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 07:21:00 -
3 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 09:06:00 -
4 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 09:10:00 -
5 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 12:30:00 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 NYPLE Nyír 25:11:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Gábor
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Balogh Dénes Levente
1993
VASAS SC-APLE
Nagy György
1965
BHSE
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Reznicsek Zsolt
1987
Honvéd Kossuth LK
Szemán Dániel
1990
MRSZG SE Sportlövész Szakosztály
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gyallai Soma Gergely
1997
VASAS SC-APLE
Csapatok
NYPLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Pataki János 2005 Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Büki Dávid 1995. Miskolci Honvéd Sportegyesület 04:37:00 -
2 Gyallai Soma Gergely 1997. VASAS SC-APLE 05:05:00 -
3 Büki Ádám 1995. Miskolci Honvéd Sportegyesület 05:09:00 -
4 Reznicsek Zsolt 1987. Honvéd Kossuth LK 06:19:00 -
5 Szemán Dániel 1990. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 06:40:00 -
6 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 06:43:00 -
7 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 07:17:00 -
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 07:24:00 -
9 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 08:48:00 -
10 Nagy György 1965. BHSE 09:00:00 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 NYPLE Nyír 21:24:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély