MSSZ Országos Bajnokság 2019. 10m Nemzeti versenyszámok

Versenyengedély szám
411/A-12/01/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2019-12-15
A verseny vége
2019-12-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 2000ft/fő, felnőtt 3000ft/fő, csapat 2000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Iváncsó Mercédesz
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
DLA
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB A
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 171,0 3 Aranyjelvény
2 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 1 Ezüstjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 1 Ezüstjelvény
4 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 1 Ezüstjelvény
5 Iváncsó Mercédesz 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 152,0 3 Bronzjelvény
6 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 134,0 2 -
7 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 97,0 0 -
8 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 92,0 0 -
9 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 70,0 0 -
10 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 54,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 489,0 3
2 SZHB A Száz 285,0 2

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kocsis Krisztián
2003
Zalaegerszegi PLE
Paksa Levente
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Lévi
2005
ZTE Sportlövész Klub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Csapatok
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Blaner Dávid Márk 2003 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 145,0 0 -
2 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 140,0 1 -
3 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 115,0 0 -
4 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 100,0 2 -
5 Paksa Levente 2006. ZTE Sportlövész Klub 96,0 1 -
6 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 69,0 0 -
7 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 64,0 0 -
8 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 60,0 0 -
9 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 59,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 244,0 0
2 SZHB B Száz 223,0 2

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
DLA
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia 2004 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 1 Aranyjelvény
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 Bronzjelvény
3 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 2 Bronzjelvény
4 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 81,0 0 -
5 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 74,0 0 -
6 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 62,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 475,0 3
2 SZHB Száz 217,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Csapatok
SZHB
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 178,0 4 Aranyjelvény
2 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 168,0 3 Aranyjelvény
3 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 158,0 1 Bronzjelvény
4 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 143,0 0 -
5 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 94,0 0 -
6 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 89,0 0 -
7 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 73,0 1 -
8 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 73,0 0 -
9 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 53,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 256,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Fekete Timea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
Piti Alexandra Nóra
1998
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
SZHB
Fekete Timea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 181,0 3 I. osztály
2 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 172,0 6 I. osztály
3 Németh Virág 1978. Zalaegerszegi PLE 171,0 2 I. osztály
4 Piti Alexandra Nóra 1998. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 0 II. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 151,0 0 III. osztály
6 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 110,0 0 -
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 107,0 0 -
8 Fekete Timea 1998. Százhalombattai Lövészklub 107,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 324,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Horváth Zsombor
2001
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Biatovszki László
1963
UTE
Kis Pál
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
VAMAV A
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Zsombor 2001 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Aple-Vasas SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
ZTE SKK
Csókási Tibor 1967 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
PSN Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Écsi Lövészklub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
SZHB
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Papp László 1972 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
FSLK
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Kis Pál 2002 Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér 2000 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 181,0 6 I. osztály
2 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 181,0 4 I. osztály
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 181,0 3 I. osztály
4 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 179,0 5 I. osztály
5 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 179,0 5 I. osztály
6 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 178,0 5 I. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 174,0 1 I. osztály
8 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 174,0 1 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 173,0 2 I. osztály
10 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 172,0 4 I. osztály
11 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 3 I. osztály
12 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 170,0 2 II. osztály
13 Biatovszki László 1963. UTE 169,0 3 II. osztály
14 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 3 II. osztály
15 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 167,0 2 II. osztály
16 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 2 II. osztály
17 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 166,0 3 II. osztály
18 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 160,0 3 III. osztály
19 Horváth Zsombor 2001. VAMAV LSK 157,0 1 III. osztály
20 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 156,0 0 III. osztály
21 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 153,0 1 III. osztály
22 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 148,0 0 IV. osztály
23 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 144,0 1 IV. osztály
24 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 116,0 0 -
25 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 116,0 0 -
26 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 70,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 531,0 11
2 ZTE SKK ZTE S 530,0 10
3 Écsi Lövészklub Écs 507,0 10
4 PSN Zrt. Pécs 505,0 8
5 VAMAV A VAMAV 483,0 4
6 FSLK Finom 330,0 1
7 SZHB Száz 302,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Debreczeny Rózsa
2008
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
DLA
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB A
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
BEFAG Keszthely
Lenner Vanda 2007 Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina 2006 Keszthelyi Erdész LK
Debreczeny Rózsa 2008 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 183,0 5 Aranyjelvény
2 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 178,0 0 Aranyjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 176,0 2 Ezüstjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 2 Ezüstjelvény
5 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 2 Ezüstjelvény
6 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 Bronzjelvény
7 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 164,0 0 Bronzjelvény
8 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 163,0 2 Bronzjelvény
9 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 163,0 0 Bronzjelvény
10 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 156,0 0 -
11 Rauch Martina 2006. Keszthelyi Erdész LK 155,0 0 -
12 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 147,0 1 -
13 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 147,0 0 -
14 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 144,0 0 -
15 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 118,0 0 -
16 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 110,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 525,0 5
2 DLA Délv 487,0 5
3 BEFAG Keszthely Keszt 428,0 0

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Fekete Dániel
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tölgyes Marcell
2008
Keszthelyi Erdész LK
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
SZHB B
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB A
Blaner Dávid Márk 2003 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
BEFAG Keszthely
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Fekete Dániel 2008 Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik 2006 Keszthelyi Erdész LK
GYLK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Huszár Márk 2004 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 171,0 1 Ezüstjelvény
2 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 170,0 3 Ezüstjelvény
3 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 167,0 1 Bronzjelvény
4 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 167,0 0 Bronzjelvény
5 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 166,0 0 Bronzjelvény
6 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 165,0 1 Bronzjelvény
7 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 165,0 1 Bronzjelvény
8 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 161,0 2 Bronzjelvény
9 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 161,0 1 Bronzjelvény
10 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 159,0 2 Bronzjelvény
11 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 157,0 2 -
12 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 147,0 0 -
13 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 140,0 0 -
14 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 136,0 0 -
15 Huszár Márk 2004. Győri Lövészklub 132,0 0 -
16 Nyitrai Erik 2006. Keszthelyi Erdész LK 131,0 0 -
17 Fekete Dániel 2008. Keszthelyi Erdész LK 130,0 0 -
18 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 116,0 0 -
19 Tölgyes Marcell 2008. Keszthelyi Erdész LK 110,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB B Száz 485,0 4
2 SZHB A Száz 478,0 1
3 GYLK Győr 469,0 3
4 Kisalföldi LK Kisal 464,0 3
5 BEFAG Keszthely Keszt 422,0 2

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kántor Kinga
2001
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Dla
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia 2004 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kántor Kinga 2001. Honvéd Kossuth LK 178,0 2 Aranyjelvény
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 1 Ezüstjelvény
3 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 168,0 1 Ezüstjelvény
4 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 Bronzjelvény
5 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 157,0 0 -
6 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 152,0 0 -
7 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 134,0 0 -
8 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 134,0 0 -
9 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 131,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Dla Délv 463,0 2
2 SZHB Száz 454,0 1

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
GYLK
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Huszár Márk 2004 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
SZHB
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 180,0 5 Aranyjelvény
2 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 177,0 5 Aranyjelvény
3 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 175,0 3 Ezüstjelvény
4 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 Ezüstjelvény
5 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 168,0 2 Bronzjelvény
6 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 168,0 1 Bronzjelvény
7 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 167,0 1 Bronzjelvény
8 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 164,0 0 Bronzjelvény
9 Huszár Márk 2004. Győri Lövészklub 159,0 1 Bronzjelvény
10 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 151,0 1 -
11 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 146,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 524,0 9
2 GYLK Győr 495,0 4

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Fekete Timea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Keszthelyi Erdész LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kántor Kinga
2001
Honvéd Kossuth LK
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Csapatok
HKLK
Guszter Tímea 2003 Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska 1995 Honvéd Kossuth LK
Kántor Kinga 2001 Honvéd Kossuth LK
SZHB
Fekete Timea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 II. osztály
2 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 179,0 1 II. osztály
3 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 179,0 1 II. osztály
4 Völgyesy Gabriella 1977. Keszthelyi Erdész LK 175,0 7 II. osztály
5 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 175,0 2 II. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 174,0 2 II. osztály
7 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 174,0 2 II. osztály
8 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 173,0 2 II. osztály
9 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 173,0 1 II. osztály
10 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 172,0 2 III. osztály
11 Fekete Timea 1998. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 III. osztály
12 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 169,0 2 III. osztály
13 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 168,0 2 III. osztály
14 Kántor Kinga 2001. Honvéd Kossuth LK 161,0 0 IV. osztály
15 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 155,0 0 IV. osztály
16 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 44,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 502,0 4
2 SZHB Száz 502,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Horváth Zsombor
2001
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Doma Attila
1967
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Gábor
1970
Finomító Sportlövész Klub
Huszti Zsolt
1963
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Gábor
1973
UTE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
VAMAV A
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV B
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Horváth Zsombor 2001 VAMAV LSK
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Balogh Gergely 1973 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
PLE Zalaegerszeg
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely
Bárdosi Zoltán 1962 Szombathelyi PLE
Doma Attila 1967 Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Écsi Lövészklub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Zámolyi LK
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
DLA A
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Eninger Gábor 1969 Finomító Sportlövész Klub
Farkas Gábor 1970 Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs 1999 Finomító Sportlövész Klub
SZHB
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila 1971 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gábor 1973. UTE 191,0 6 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 188,0 6 I. osztály
3 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 186,0 2 I. osztály
4 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 185,0 5 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 185,0 3 II. osztály
6 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 2 II. osztály
7 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 183,0 2 II. osztály
8 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 183,0 2 II. osztály
9 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 181,0 5 II. osztály
10 Boros László 1989. Győri Lövészklub 181,0 4 II. osztály
11 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 181,0 3 II. osztály
12 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 181,0 2 II. osztály
13 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 180,0 3 II. osztály
14 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 2 II. osztály
15 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 180,0 1 II. osztály
16 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 179,0 4 III. osztály
17 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 179,0 2 III. osztály
18 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 179,0 2 III. osztály
19 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 179,0 2 III. osztály
20 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 179,0 1 III. osztály
21 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 179,0 1 III. osztály
22 Árvai Arnold dr 1976. ZTE Sportlövész Klub 179,0 1 III. osztály
23 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 178,0 1 III. osztály
24 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 178,0 1 III. osztály
25 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 177,0 2 III. osztály
26 Farkas Gábor 1970. Finomító Sportlövész Klub 177,0 1 III. osztály
27 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 0 III. osztály
28 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 176,0 2 III. osztály
29 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 176,0 0 III. osztály
30 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 176,0 0 III. osztály
31 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 175,0 3 III. osztály
32 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 175,0 1 III. osztály
33 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 175,0 0 III. osztály
34 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 175,0 0 III. osztály
35 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 174,0 3 III. osztály
36 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 174,0 3 III. osztály
37 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 174,0 1 III. osztály
38 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 173,0 3 III. osztály
39 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 173,0 3 III. osztály
40 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 172,0 2 III. osztály
41 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 172,0 2 III. osztály
42 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 170,0 3 III. osztály
43 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 170,0 1 III. osztály
44 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 170,0 0 III. osztály
45 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 169,0 4 III. osztály
46 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 III. osztály
47 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 III. osztály
48 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 167,0 1 IV. osztály
49 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 166,0 3 IV. osztály
50 Horváth Zsombor 2001. VAMAV LSK 166,0 1 IV. osztály
51 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 166,0 1 IV. osztály
52 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 1 IV. osztály
53 Doma Attila 1967. Szombathelyi PLE 160,0 1 IV. osztály
54 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 159,0 1 IV. osztály
55 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 156,0 0 IV. osztály
56 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 155,0 3 IV. osztály
57 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 149,0 0 -
58 Huszti Zsolt 1963. Finomító Sportlövész Klub 114,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV A VAMAV 555,0 10
2 SZHB Száz 544,0 7
3 DLA A Délv 542,0 5
4 PLE Zalaegerszeg Zalae 540,0 12
5 Zámolyi LK Zámo 539,0 7
6 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 533,0 4
7 Aple-Vasas SC APLE- 529,0 5
8 VAMAV B VAMAV 523,0 4
9 Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely Szomb 508,0 5
10 Écsi Lövészklub Écs 495,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi PLE
Csigó Szabolcs
1945
Szombathelyi PLE
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi PLE
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Völgyesy Gábor
1955
Keszthelyi Erdész LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Csapatok
PLE Zalaegerszeg 60+
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György 1944 Zalaegerszegi PLE
Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi PLE
Csigó Szabolcs 1945 Szombathelyi PLE
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi PLE
DLA
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
UTE
Kulcsár Péter dr. 1955 UTE
Seres Rudolf 1945 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 185,0 5 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 182,0 2 I. osztály
3 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 181,0 1 I. osztály
4 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 178,0 3 II. osztály
5 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 175,0 0 II. osztály
6 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 173,0 2 II. osztály
7 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 170,0 4 II. osztály
8 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 168,0 2 III. osztály
9 Seres Rudolf 1945. UTE 167,0 1 III. osztály
10 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 1 III. osztály
11 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi PLE 167,0 0 III. osztály
12 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi PLE 164,0 1 III. osztály
13 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 III. osztály
14 Völgyesy Gábor 1955. Keszthelyi Erdész LK 155,0 1 III. osztály
15 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 0 III. osztály
16 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 142,0 1 IV. osztály
17 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 1 IV. osztály
18 Csigó Szabolcs 1945. Szombathelyi PLE 111,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 527,0 6
2 PLE Zalaegerszeg 60+ Zalae 522,0 5
3 DLA Délv 457,0 1
4 Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely Szomb 442,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély