MSSZ Országos Bajnokság 2019. 25-50m Puska-Pisztoly felnőtt

Versenyengedély szám
327/A-08/01/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2019-08-17
A verseny vége
2019-08-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Takács László
1959
Egri PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Kalmár Tamás
1995
UTE
Csapatok
Győri LK
Bende Gergő 2001 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Tóth László 1971 Győri Lövészklub
Győri PLE
Bérces Béla 1972 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 540,0 3 II. osztály
2 Nagy Máté László 1999. BHSE 533,0 7 II. osztály
3 Nagy László 1970. BHSE 533,0 2 II. osztály
4 Szűcs Gergely 1977. UTE 527,0 6 III. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 524,0 6 III. osztály
6 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 523,0 5 III. osztály
7 Bende Gergő 2001. Győri Lövészklub 510,0 4 III. osztály
8 Takács László 1959. Egri PLE 508,0 4 IV. osztály
9 Tóth Gábor 1973. UTE 504,0 2 IV. osztály
10 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 499,0 6 IV. osztály
11 Dadai Tibor 1947. APLE-VASAS SC 495,0 5 IV. osztály
12 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 484,0 6 IV. osztály
13 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 468,0 1 IV. osztály
14 Boros László 1989. Győri Lövészklub 465,0 2 IV. osztály
15 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 396,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 606,0 12
2 UTE UTE 1 031,0 8
3 Győri PLE Győr 1 007,0 11
4 Győri LK Győr 975,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 50m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 529,0 3 -
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 523,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
TIG DSE
Farkas Ágnes 1997 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lovász Dorina 1999 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina 2001 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
KVSE
Horváth Lea 2001 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata 1991 Komáromi VSE
BHSE
Dalmati Nóra 1978 BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Molnár Anikó 1967 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 619,6 36 Mester
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 615,9 33 I. osztály
3 Dénes Eszter 2001. UTE 614,8 33 I. osztály
4 Dalmati Nóra 1978. BHSE 613,1 31 I. osztály
5 Toma Dorina 1999. UTE 612,1 29 I. osztály
6 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 609,8 28 II. osztály
7 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 607,7 28 II. osztály
8 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 607,4 25 II. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 607,2 23 II. osztály
10 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 606,6 22 II. osztály
11 Molnár Anikó 1967. UTE 606,2 24 II. osztály
12 Hanák Gabriella 1996. BHSE 605,6 18 II. osztály
13 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 601,7 23 II. osztály
14 Seffer Kata 1992. BHSE 599,0 19 II. osztály
15 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 596,8 14 II. osztály
16 Nagy Katalin 1971. Kecskeméti Lövész SE 593,5 16 III. osztály
17 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 593,2 15 III. osztály
18 Lévai Krisztina 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 593,1 13 III. osztály
19 Bánki Dóra 1997. BHSE 592,5 16 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 845,3 97
2 UTE UTE 1 833,1 86
3 BHSE BHSE 1 817,7 68
4 VASAS SC-APLE VASAS 1 810,8 61
5 TIG DSE Tör� 1 794,0 56
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Halász István
2001
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Eger PLE
Halász István 2001 Egri PLE
Stefán Imre 1961 Egri PLE
Vasas Gábor 1989 Egri PLE
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
FSLK KOMÁROM
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
UTE A
Prágai Patrik 1998 UTE
Péni István Márton 1997 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
ute b
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 623,1 40 Mester
2 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 621,4 35 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 619,8 35 I. osztály
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 618,3 32 I. osztály
5 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 618,2 31 I. osztály
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 618,1 34 I. osztály
7 Hári Péter 1989. BHSE 617,4 32 I. osztály
8 Simó Kornél 1984. BHSE 615,7 30 II. osztály
9 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 615,4 27 II. osztály
10 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 611,9 27 II. osztály
11 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 611,7 32 II. osztály
12 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 608,7 29 III. osztály
13 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 608,3 24 III. osztály
14 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 608,3 22 III. osztály
15 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 608,2 25 III. osztály
16 Prágai Patrik 1998. UTE 607,6 27 III. osztály
17 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 607,3 27 III. osztály
18 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 606,8 22 III. osztály
19 Kiss Viktor 2001. UTE 604,5 21 III. osztály
20 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 603,9 21 III. osztály
21 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 602,9 26 III. osztály
22 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 601,2 21 III. osztály
23 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 600,4 17 III. osztály
24 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 599,9 21 III. osztály
25 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 596,2 16 III. osztály
26 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 592,3 14 III. osztály
27 Koczor Péter 1989. UTE 592,1 19 III. osztály
28 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 591,4 18 III. osztály
29 Stefán Imre 1961. Egri PLE 566,9 11 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 854,5 97
2 UTE A UTE 1 850,5 102
3 FSLK KOMÁROM Finom 1 835,2 86
4 ZTE SKK ZTE S 1 818,4 72
5 ute b UTE 1 812,0 67
6 Aple-Vasas SC APLE- 1 810,3 65
7 Eger PLE Egri 1 175,2 33
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
KVSE
Horváth Lea 2001 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata 1991 Komáromi VSE
UTE
Biatovszki Mira 1992 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 169,0 54 Mester
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 167,0 51 I. osztály
3 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 164,0 56 I. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 164,0 46 I. osztály
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 162,0 51 I. osztály
6 Dénes Eszter 2001. UTE 1 162,0 40 I. osztály
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 145,0 44 II. osztály
8 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 134,0 37 III. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 134,0 28 III. osztály
10 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 1 127,0 31 III. osztály
11 Molnár Anikó 1967. UTE 1 121,0 37 III. osztály
12 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 1 103,0 22 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 456,6 21
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 455,7 19
3 Dénes Eszter 2001. UTE 440,3 16
4 Toma Dorina 1999. UTE 430,9 15
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 421,3 15
6 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 409,7 13
7 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 400,1 14
8 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 399,2 14
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 3 465,0 122
2 KVSE Komá 3 463,0 139
3 VASAS SC-APLE VASAS 3 394,0 99
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
UTE A
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
Péni István Márton 1997 UTE
UTE B
Kiss Viktor 2001 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
FSLK
Bukovszky Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 177,0 71 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 168,0 54 I. osztály
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 164,0 55 I. osztály
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 162,0 55 I. osztály
5 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 154,0 47 II. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 1 152,0 44 II. osztály
7 Kiss Viktor 2001. UTE 1 147,0 44 II. osztály
8 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 1 144,0 32 II. osztály
9 Prágai Patrik 1998. UTE 1 140,0 44 II. osztály
10 Szabián Norbert 1982. UTE 1 138,0 43 III. osztály
11 Simó Kornél 1984. BHSE 1 134,0 40 III. osztály
12 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 132,0 35 III. osztály
13 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 116,0 31 III. osztály
14 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 1 108,0 30 IV. osztály
15 Koczor Péter 1989. UTE 1 098,0 23 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 461,7 23
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 458,6 18
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 445,5 18
4 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 432,0 12
5 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 421,4 17
6 Hári Péter 1989. BHSE 403,4 9
7 Kiss Viktor 2001. UTE 391,0 6
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 479,0 170
2 FSLK Finom 3 416,0 120
3 BHSE BHSE 3 394,0 114
4 UTE B UTE 3 383,0 110
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eilerné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
KSI
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
Egri Viktória 1998 KSI SE
BHS
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 587,0 18 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 580,0 13 Mester
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 579,0 16 I. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 576,0 18 I. osztály
5 Egri Viktória 1998. KSI SE 576,0 16 I. osztály
6 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 562,0 15 III. osztály
7 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 562,0 12 III. osztály
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 551,0 9 III. osztály
9 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 544,0 10 III. osztály
10 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 544,0 4 III. osztály
11 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 530,0 4 III. osztály
12 Mikola Kitti 2001. UTE 524,0 6 IV. osztály
13 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 507,0 1 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 35,0 20
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 34,0 20
3 Sike Renáta 1978. BHSE 29,0 16
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 23,0 14
5 Egri Viktória 1998. KSI SE 21,0 8
6 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 15,0 9
7 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 5,0 4
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 2,0 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 714,0 49
2 BHS BHSE 1 661,0 26
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros György
1956
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 576,0 21 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 555,0 9 III. osztály
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 541,0 8 -
4 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 529,0 4 -
5 Boros György 1956. BHSE 516,0 9 -
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 492,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Budai Csaba
1968
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmadia András 1974. UTE 562,0 16 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 559,0 17 III. osztály
3 Takács László 1959. Egri PLE 559,0 13 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 557,0 10 III. osztály
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 556,0 13 III. osztály
6 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 556,0 12 III. osztály
7 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 556,0 5 III. osztály
8 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 555,0 9 III. osztály
9 Hegedűs László 1999. UTE 552,0 7 III. osztály
10 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 550,0 10 III. osztály
11 Jambrik István 1968. BHSE 547,0 9 III. osztály
12 Kalmár Tamás 1995. UTE 544,0 5 III. osztály
13 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 543,0 13 III. osztály
14 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 543,0 5 III. osztály
15 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 535,0 5 III. osztály
16 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 518,0 1 III. osztály
17 Bodai Imre 1957. Mátyásföldi TLE 517,0 1 III. osztály
18 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 508,0 2 IV. osztály
19 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 492,0 4 IV. osztály
20 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 461,0 1 IV. osztály
21 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 348,0 0 -
22 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 270,0 2 -
23 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 251,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 281,0 7 -
2 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 203,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kalmár Tamás
1995
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
KSI
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
Tamási Péter 2000 KSI SE
Egri Viktória 1998 KSI SE
Eger PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Hegedűs László 1999 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 557,0 10 II. osztály
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 556,0 12 II. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 6 II. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 544,0 9 II. osztály
5 Jambrik István 1968. BHSE 542,0 11 II. osztály
6 Csizmadia András 1974. UTE 542,0 11 II. osztály
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 9 II. osztály
8 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 540,0 9 II. osztály
9 Hegedűs László 1999. UTE 537,0 6 III. osztály
10 Sike Renáta 1978. BHSE 534,0 10 III. osztály
11 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 533,0 5 III. osztály
12 Kalmár Tamás 1995. UTE 530,0 7 III. osztály
13 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 526,0 4 III. osztály
14 Tamási Péter 2000. KSI SE 526,0 4 III. osztály
15 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 514,0 3 III. osztály
16 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 512,0 4 III. osztály
17 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 511,0 2 III. osztály
18 Takács László 1959. Egri PLE 507,0 2 IV. osztály
19 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 498,0 6 IV. osztály
20 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 473,0 7 IV. osztály
21 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 376,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 632,0 33
2 UTE UTE 1 609,0 24
3 Eger PLE Egri 1 578,0 15
4 KSI KSI S 1 070,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Eger PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 568,0 14 II. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 558,0 11 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 554,0 16 III. osztály
4 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 554,0 8 III. osztály
5 Takács László 1959. Egri PLE 548,0 12 III. osztály
6 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 545,0 6 III. osztály
7 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 540,0 5 III. osztály
8 Csizmadia András 1974. UTE 536,0 5 III. osztály
9 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 536,0 5 III. osztály
10 Bodai Imre 1957. Mátyásföldi TLE 530,0 4 -
11 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 526,0 4 -
12 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 512,0 6 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Eger PLE Egri 1 642,0 30
2 UTE UTE 536,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély