MSSZ Országos Bajnokság 2019 Nagyöbű puska nyílt irányzékú puska versenyszámok, Gyorslövő puska-pisztoly versenyszámok

Versenyengedély szám
348/A-08/02/2019

Nevezés: 2019. augusztus 29. 20.00-ig, a www.shooting.hu–n vagy a www.precizios-loveszet.hu-n

Végleges nevezés a helyszínen.

2019. 08.31. szombat: puska

2019. 09.01. vasárnap: pisztoly versenyszámok

szabályzat

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2879 Kisbér-Hánta Jáger utca 9 Willisits Farm
A verseny kezdete
2019-08-31
A verseny vége
2019-09-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- Ft / fő/versenyszám, 2000- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
BRSE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 83,0 0 II. osztály
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 80,0 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 78,0 6 II. osztály
4 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 78,0 2 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 75,0 0 II. osztály
6 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 72,0 0 II. osztály
7 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 66,0 0 II. osztály
8 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 53,0 0 II. osztály
9 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 51,0 0 II. osztály
10 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 49,0 0 III. osztály
11 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 47,0 0 III. osztály
12 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 27,0 0 -
13 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 23,0 0 -
14 Bedő Vince 2000. UTE 15,0 0 -
15 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 13,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BRSE Budap 233,0 2
2 GYLK Győr 149,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1979
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csöngei Zoltán
1979
Kisalföldi Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
GYLK A
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Czakó Ernő 1982 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Csöngei Zoltán 1979 Kisalföldi Lövészklub
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
GYLK B
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
Nagy Zoltán 1979 Győri Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 92,0 0 II. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 88,0 0 II. osztály
3 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 88,0 0 II. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 87,0 0 II. osztály
5 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 86,0 3 II. osztály
6 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 86,0 2 II. osztály
7 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 84,0 4 II. osztály
8 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 84,0 3 II. osztály
9 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 80,0 3 II. osztály
10 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 80,0 1 II. osztály
11 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 78,0 0 II. osztály
12 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 75,0 0 II. osztály
13 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 74,0 4 II. osztály
14 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 74,0 1 II. osztály
15 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 72,0 0 II. osztály
16 Nagy Zoltán 1979. Győri Lövészklub 69,0 0 II. osztály
17 Csöngei Zoltán 1979. Kisalföldi Lövészklub 65,0 0 II. osztály
18 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 60,0 18 II. osztály
19 Bedő Vince 2000. UTE 60,0 3 II. osztály
20 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 58,0 0 II. osztály
21 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 45,0 0 III. osztály
22 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 40,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 263,0 0
2 Budapesti Rendészeti SE Budap 262,0 6
3 GYLK B Győr 218,0 4
4 GYLK A Győr 216,0 21
5 Kisalföldi LK Kisal 190,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Csöngei Zoltán
1979
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Bernáth Zoltán
1988
Diana Sportlövész Klub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1979
Győri Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
GYLK
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 176,0 0 II. osztály
2 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 173,0 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 171,0 90 II. osztály
4 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 169,0 89 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 168,0 0 II. osztály
6 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 159,0 0 III. osztály
7 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 156,0 0 III. osztály
8 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 154,0 0 III. osztály
9 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 148,0 0 III. osztály
10 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 146,0 0 III. osztály
11 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 141,0 0 III. osztály
12 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 140,0 0 III. osztály
13 Bedő Vince 2000. UTE 138,0 0 III. osztály
14 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 136,0 0 III. osztály
15 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 134,0 0 III. osztály
16 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 126,0 0 III. osztály
17 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 121,0 0 III. osztály
18 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 109,0 0 IV. osztály
19 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 104,0 0 IV. osztály
20 Csöngei Zoltán 1979. Kisalföldi Lövészklub 70,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 497,0 0
2 Budapesti Rendészeti SE Budap 443,0 0
3 GYLK Győr 396,0 0
4 Kisalföldi LK Kisal 268,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 187,0 0 I. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 185,0 0 I. osztály
3 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 181,0 0 II. osztály
4 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 166,0 0 II. osztály
5 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 165,0 81 II. osztály
6 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 165,0 79 II. osztály
7 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 163,0 0 II. osztály
8 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 158,0 0 III. osztály
9 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 156,0 88 III. osztály
10 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 156,0 73 III. osztály
11 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 125,0 0 III. osztály
12 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 123,0 0 III. osztály
13 Bedő Vince 2000. UTE 116,0 0 IV. osztály
14 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 115,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 502,0 154
2 Budapesti Rendészeti SE Budap 501,0 88
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Bernáth Zoltán
1988
Diana Sportlövész Klub
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1979
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csöngei Zoltán
1979
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
GYLK A
Kocsis László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Nagy András 1980 Győri Lövészklub
GYLK B
Czakó Ernő 1982 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 173,0 0 II. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 172,0 90 II. osztály
3 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 172,0 89 II. osztály
4 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 170,0 0 II. osztály
5 Bernáth Zoltán 1988. Diana Sportlövész Klub 168,0 0 II. osztály
6 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 163,0 0 II. osztály
7 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 162,0 0 II. osztály
8 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 152,0 0 III. osztály
9 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 151,0 0 III. osztály
10 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 147,0 0 III. osztály
11 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 144,0 0 III. osztály
12 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 140,0 0 III. osztály
13 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 137,0 0 III. osztály
14 Nagy Zoltán 1979. Győri Lövészklub 134,0 0 III. osztály
15 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 117,0 0 IV. osztály
16 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 109,0 0 IV. osztály
17 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 105,0 0 IV. osztály
18 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 96,0 32 IV. osztály
19 Csöngei Zoltán 1979. Kisalföldi Lövészklub 96,0 31 IV. osztály
20 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 87,0 0 IV. osztály
21 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 81,0 0 IV. osztály
22 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 37,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 451,0 0
2 GYLK B Győr 387,0 32
3 Budapesti Rendészeti SE Budap 370,0 0
4 Kisalföldi LK Kisal 362,0 0
5 GYLK A Győr 341,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puska gyorslövés Optirányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Bernáth Zoltán
1988
Diana Sportlövész Klub
Zántó István
1971
Kisbéri Sportlövő Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csöngei Zoltán
1979
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Csapatok
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Csöngei Zoltán 1979 Kisalföldi Lövészklub
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bernáth Zoltán 1988. Diana Sportlövész Klub 185,0 0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 173,0 0 II. osztály
3 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 169,0 0 II. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 166,0 0 II. osztály
5 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 164,0 0 II. osztály
6 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 147,0 69 III. osztály
7 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 147,0 58 III. osztály
8 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 146,0 0 III. osztály
9 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 145,0 0 III. osztály
10 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 144,0 0 III. osztály
11 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 138,0 0 III. osztály
12 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 136,0 0 III. osztály
13 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 131,0 65 III. osztály
14 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 131,0 59 III. osztály
15 Bedő Vince 2000. UTE 127,0 0 III. osztály
16 Csöngei Zoltán 1979. Kisalföldi Lövészklub 108,0 0 IV. osztály
17 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 76,0 0 -
18 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 66,0 0 -
19 Zántó István 1971. Kisbéri Sportlövő Sportegyesület 56,0 0 -
20 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 55,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 461,0 59
2 GYLK Győr 429,0 0
3 Kisalföldi LK Kisal 391,0 69
4 Budapesti Rendészeti SE Budap 366,0 65
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Pödör Róbert
1980
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Boros György
1956
BHSE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csapatok
BME
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt 1956 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
GYLK A
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
GYLK B
Pödör Róbert 1980 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 185,0 0 I. osztály
2 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 184,0 0 II. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 176,0 89 II. osztály
4 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 176,0 83 II. osztály
5 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 175,0 0 II. osztály
6 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 174,0 0 II. osztály
7 Boros György 1956. BHSE 172,0 0 II. osztály
8 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 171,0 0 II. osztály
9 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 169,0 88 II. osztály
10 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 169,0 87 II. osztály
11 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 169,0 82 II. osztály
12 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 168,0 0 II. osztály
13 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 167,0 0 II. osztály
14 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 165,0 0 II. osztály
15 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 164,0 0 II. osztály
16 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 162,0 0 II. osztály
17 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 151,0 0 III. osztály
18 Bedő Vince 2000. UTE 149,0 0 III. osztály
19 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 145,0 0 III. osztály
20 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 143,0 0 III. osztály
21 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 133,0 0 III. osztály
22 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 84,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 522,0 169
2 Budapesti Rendészeti SE Budap 510,0 171
3 BME Budap 498,0 0
4 GYLK A Győr 484,0 0
5 GYLK B Győr 175,0 0
6 PLE Zalaegerszeg Zalae 171,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Pödör Róbert
1980
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Boros György
1956
BHSE
Zaleczky István
1955
Proshooting Lövész Egyesület
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BME
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt 1956 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
GYLK A
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
GYLK B
Pödör Róbert 1980 Győri Lövészklub
Reider Tamás 1982 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Kisalföldi LK
Pődör Attila 1986 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 182,0 0 II. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 173,0 88 II. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 173,0 86 II. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 173,0 85 II. osztály
5 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 172,0 0 II. osztály
6 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 171,0 0 II. osztály
7 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 169,0 0 II. osztály
8 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 167,0 0 II. osztály
9 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 0 II. osztály
10 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 157,0 0 III. osztály
11 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 156,0 80 III. osztály
12 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 156,0 76 III. osztály
13 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 148,0 0 III. osztály
14 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 140,0 0 III. osztály
15 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 135,0 0 III. osztály
16 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 131,0 0 III. osztály
17 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 129,0 0 III. osztály
18 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
19 Zaleczky István 1955. Proshooting Lövész Egyesület 123,0 0 III. osztály
20 Bedő Vince 2000. UTE 114,0 0 IV. osztály
21 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 101,0 0 IV. osztály
22 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 94,0 0 IV. osztály
23 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 57,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub Káli 498,0 166
2 GYLK A Győr 462,0 76
3 BME Budap 443,0 0
4 Budapesti Rendészeti SE Budap 286,0 0
5 Kisalföldi LK Kisal 285,0 0
6 PLE Zalaegerszeg Zalae 173,0 88
7 GYLK B Győr 167,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Boros György
1956
BHSE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba 1967 Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente 1975 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Kisalföldi LK
Tóth Krisztián Sándor 1991 Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila 1986 Kisalföldi Lövészklub
Stern András 1978 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 185,0 93 -
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 185,0 92 -
3 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 183,0 0 -
4 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 -
5 Boros György 1956. BHSE 176,0 0 -
6 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 175,0 0 -
7 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 169,0 89 -
8 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 169,0 82 -
9 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 167,0 0 -
10 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 163,0 0 -
11 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 162,0 0 -
12 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 159,0 0 -
13 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 144,0 0 -
14 Bedő Vince 2000. UTE 139,0 0 -
15 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 137,0 0 -
16 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 123,0 0 -
17 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 112,0 0 -
18 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 54,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Budapesti Rendészeti SE Budap 517,0 174
2 Káli Lövész Sport Klub Káli 510,0 89
3 GYLK Győr 488,0 93
4 Kisalföldi LK Kisal 289,0 0
5 PLE Zalaegerszeg Zalae 167,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély