MSSZ Országos Bajnokság 2019. Skeet felnőtt és ifjúsági

Versenyengedély szám
271/K-07/02/2019

Tisztelt Sporttársak!

Az ifjúsági korosztály részére az Országos Bajnokság októberben lesz megrendezve!

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2019-07-27
A verseny vége
2019-07-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéni nevezés: 2000 forint / fő / rotte, csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Vona István
1972
Olympia-S SE
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Péter
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Domokos Gábor
1988
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Csapatok
Vasvári kla "A"
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vasvári kla "B"
Tódor Zoltán 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Péter 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Igaly József Lk "A"
Győri Domonkos 1996 Igaly József Lövész Klub SE
Domokos Gábor 1988 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 111,0 4 II. osztály
2 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 111,0 3 II. osztály
3 Domokos Gábor 1988. Igaly József Lövész Klub SE 109,0 0 II. osztály
4 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 108,0 3 II. osztály
5 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 108,0 2 II. osztály
6 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 107,0 0 II. osztály
7 Kupai András 1963. Olympia-S SE 105,0 0 II. osztály
8 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 103,0 0 III. osztály
9 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 III. osztály
10 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 97,0 0 III. osztály
11 Király Péter 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 90,0 0 IV. osztály
12 Óvári Áron 1999. Igaly József Lövész Klub SE 87,0 0 IV. osztály
13 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 80,0 0 IV. osztály
14 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 IV. osztály
15 Fedor István 1982. Olympia-S SE 77,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 47,0 0
2 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 45,0 0
3 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 38,0 0
4 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 29,0 0
5 Domokos Gábor 1988. Igaly József Lövész Klub SE 21,0 0
6 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 14,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vasvári kla "A" Vasv� 329,0 7
2 Igaly József Lk "A" Igaly 314,0 3
3 Vasvári kla "B" Vasv� 291,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
Vasvári KLA
Pongrátz Bianka 1984 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese 1989 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 110,0 0 I. osztály
2 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 III. osztály
3 Kálózi Emese 1989. Vasvári Koronglövő Akadémia 82,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vasvári KLA Vasv� 279,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély