MSSZ Országos Bajnokság 2020. -felnőtt-Skeet Nemzeti

Versenyengedély szám
056/K-06/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2020-10-24
A verseny vége
2020-10-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft / rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Nemzeti-skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Baranyai Zsuzsanna
1973
Csepel LE
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Kucsara Tamás
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Ihász János
1969
Honvéd Bolyai SE
Kiss Dániel
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Deminger Bence
1993
Olympia-S SE
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Petneházi Sándor
1958
Olympia-S SE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Vona István
1972
Olympia-S SE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Király Péter
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kajtár Zsolt
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
Igaly József Lk
Győri Domonkos 1996 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron 1999 Igaly József Lövész Klub SE
"""VASVÁRI KLA "A"
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
"VASVÁRI KLA "A"
Kozák Áron Dr. 1981 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely 1978 Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
KÖSZOLG SC l.
Zöldág János 1976 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Szalai Tamás István 2000 Köszolg SC
KÖSZOLG SC ll.
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
VASVÁRI KLA "D"(1109)
Kiss Dániel 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza 1951 Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Péter 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""Vasvári kla D
Sáránszki Péter 1979 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula 1973 Vasvári Koronglövő Akadémia
Olympia-S.SE
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Deminger Bence 1993 Olympia-S SE
Kupai András 1963 Olympia-S SE
Olympia-S.SE "B"
Fedor István 1982 Olympia-S SE
Petneházi Sándor 1958 Olympia-S SE
Urbin György 2002 Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0
2 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 86,0 0
3 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 84,0 0
4 Kupai András 1963. Olympia-S SE 83,0 0
5 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 81,0 0
6 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 80,0 0
7 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 80,0 0
8 Deminger Bence 1993. Olympia-S SE 79,0 0
9 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 76,0 0
10 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 73,0 0
11 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 72,0 0
12 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 72,0 0
13 Zöldág János 1976. Köszolg SC 72,0 0
14 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 71,0 0
15 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 71,0 0
16 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 68,0 0
17 Urbin György 2002. Olympia-S SE 64,0 0
18 Brilla Gyula 1973. Vasvári Koronglövő Akadémia 55,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-skeet 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Csapatok
VASVÁRI KLA
Józsa Kovács Kinga 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese 1989 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka 1984 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 89,0 0
2 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 82,0 0
3 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 71,0 0
4 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 55,0 0
5 Kálózi Emese 1989. Vasvári Koronglövő Akadémia 51,0 0
6 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 46,0 0
7 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 39,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély