MSSZ Országos Bajnokság 2021. 10m Nemzeti versenyszámok

Versenyengedély szám
319/A-12/02/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2021-12-12
A verseny vége
2021-12-12
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 2000ft/fő, felnőtt 3000ft/fő, csapat 2000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix
2006
Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Elefánti Barbara
2010
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Nikolett
2009
Pándi Sportlövész Egyesület
Németh Lili
2009
Pándi Sportlövész Egyesület
Szpodnyi Vivien
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Sólyom Lövész Egylet Leány csapat
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix 2006 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
ZTE SKK
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána 2011 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
SZHB B
Bánhidi Ariella 2004 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB A
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 175,0 6 Aranyjelvény
2 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 171,0 4 Aranyjelvény
3 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 1 Bronzjelvény
4 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 142,0 0 -
5 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 139,0 2 -
6 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 126,0 1 -
7 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 123,0 0 -
8 Juhász Beatrix Gabriella 2005. Sólyom Lövész Egylet 110,0 0 -
9 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 107,0 0 -
10 Hilóczki Viktória 2005. Sólyom Lövész Egylet 91,0 0 -
11 Bauernfeind Beatrix 2006. Sólyom Lövész Egylet 88,0 1 -
12 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 87,0 0 -
13 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 82,0 0 -
14 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 66,0 0 -
15 Havasi Liliána 2011. ZTE Sportlövész Klub 31,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB B Száz 436,0 7
2 ZTE SKK ZTE S 329,0 6
3 Sólyom Lövész Egylet Leány csapat Sóly 289,0 1
4 SZHB A Száz 276,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Koncz Endre
2005
Finomító Sportlövész Klub
Koncz János
2007
Finomító Sportlövész Klub
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Demény Domonkos
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Zsombor
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Kerezsán László
2008
Pándi Sportlövész Egyesület
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
ZTE SKK A
Varga Barnabás 2004 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel 2008 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK B
Sándor-Beck Norbert 2008 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
SZHB A
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence 2008 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 164,0 2 Aranyjelvény
2 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 164,0 1 Aranyjelvény
3 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 163,0 3 Aranyjelvény
4 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 153,0 0 Bronzjelvény
5 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 149,0 0 Bronzjelvény
6 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 133,0 0 -
7 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 130,0 1 -
8 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 127,0 0 -
9 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 122,0 0 -
10 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 116,0 0 -
11 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 80,0 0 -
12 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 70,0 0 -
13 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 52,0 0 -
14 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 34,0 1 -
15 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 30,0 0 -
16 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 13,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK A ZTE S 481,0 3
2 SZHB A Száz 295,0 0
3 SZHB B Száz 184,0 1
4 ZTE SKK B ZTE S 173,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Szárszó Letícia
2005
Sólyom Lövész Egylet
Friedmanszki Laura
2003
Sólyom Lövész Egylet
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szpodnyi Vivien
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Sólyom Lövész Egylet Leány csapat
Hadi Melinda 2002 Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja 2004 Sólyom Lövész Egylet
Szárszó Letícia 2005 Sólyom Lövész Egylet
SZHB A
Bánhidi Ariella 2004 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
DLA
Szakács Tünde 2002 Komáromi VSE
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 174,0 1 Aranyjelvény
2 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 1 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 3 Aranyjelvény
4 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 163,0 2 Ezüstjelvény
5 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 163,0 0 Ezüstjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 152,0 2 Bronzjelvény
7 Száraz Eliza Szonja 2004. Sólyom Lövész Egylet 146,0 1 Bronzjelvény
8 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 1 -
9 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 124,0 0 -
10 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 119,0 0 -
11 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 114,0 0 -
12 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 99,0 0 -
13 Hadi Melinda 2002. Sólyom Lövész Egylet 91,0 0 -
14 Friedmanszki Laura 2003. Sólyom Lövész Egylet 85,0 0 -
15 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 83,0 2 -
16 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 81,0 0 -
17 Szárszó Letícia 2005. Sólyom Lövész Egylet 71,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 451,0 1
2 SZHB A Száz 439,0 4
3 DLA Délv 345,0 4
4 Sólyom Lövész Egylet Leány csapat Sóly 308,0 1
5 SZHB B Száz 299,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Kis Pál
2002
Finomító Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Demény Domonkos
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Zsombor
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Kerezsán László
2008
Pándi Sportlövész Egyesület
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Árvai Milán Miklós
2005
Sólyom Lövész Egylet
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Árvai Milán Miklós 2005 Sólyom Lövész Egylet
ZTE
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás 2004 ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel 2008 ZTE Sportlövész Klub
SZHB
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 185,0 4 Aranyjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 181,0 3 Aranyjelvény
3 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 170,0 0 Aranyjelvény
4 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 167,0 0 Aranyjelvény
5 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 164,0 2 Aranyjelvény
6 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 159,0 1 Ezüstjelvény
7 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 152,0 0 Bronzjelvény
8 Szabó Bence 2001. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 150,0 2 Bronzjelvény
9 Gris Gergő Roland 2003. Sólyom Lövész Egylet 132,0 1 -
10 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 123,0 0 -
11 Tóth Milán 2004. Sólyom Lövész Egylet 111,0 1 -
12 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 78,0 1 -
13 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 72,0 0 -
14 Árvai Milán Miklós 2005. Sólyom Lövész Egylet 48,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE ZTE S 511,0 5
2 Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat Sóly 291,0 2
3 SZHB Száz 273,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fehér Andrea
1971
APLE
Kónyáné Jerdics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira
2001
Sólyom Lövész Egylet
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Novák Zsófia
1994
BHSE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
Csapatok
Sólyom Lövész Egylet Női csapat
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira 2001 Sólyom Lövész Egylet
ZTE SKK
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novák Zsófia 1994. BHSE 179,0 5 I. osztály
2 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 2 I. osztály
3 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 171,0 0 I. osztály
4 Fehér Andrea 1971. APLE 170,0 0 I. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 153,0 1 III. osztály
6 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 150,0 2 IV. osztály
7 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 124,0 1 -
8 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 111,0 1 -
9 Pálfi Anna 1975. Pestszenterzsébeti PLE 104,0 0 -
10 Mirki Boglárka Kira 2001. Sólyom Lövész Egylet 102,0 0 -
11 Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985. ZTE Sportlövész Klub 92,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 413,0 2
2 Sólyom Lövész Egylet Női csapat Sóly 337,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Győző
1976
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Koncz Levente
2003
Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Kis Pál
2002
Finomító Sportlövész Klub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó Bence
2001
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csapatok
Sólyom Lövész Egylet Férfi csapat
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid 1998 Sólyom Lövész Egylet
PSN Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Écs KLK
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
VAMAV
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Zsombor Ákos 2001 VAMAV LSK
ZTE
Csókási Tibor 1967 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE 182,0 2 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 182,0 2 I. osztály
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 180,0 5 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE 180,0 3 I. osztály
5 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 178,0 4 I. osztály
6 Soós Tibor Csaba 1959. Finomító Sportlövész Klub 176,0 7 I. osztály
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 175,0 3 I. osztály
8 Szalai Mihály 1972. APLE 175,0 2 I. osztály
9 Biatovszki László 1963. UTE 175,0 2 I. osztály
10 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 173,0 2 I. osztály
11 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 172,0 2 I. osztály
12 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 1 I. osztály
13 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 170,0 3 II. osztály
14 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 166,0 2 II. osztály
15 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 166,0 2 II. osztály
16 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 163,0 3 III. osztály
17 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 161,0 2 III. osztály
18 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 160,0 2 III. osztály
19 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 0 III. osztály
20 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 159,0 2 III. osztály
21 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 159,0 2 III. osztály
22 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 1 III. osztály
23 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 154,0 2 III. osztály
24 Szentesi Tibor 1983. Sólyom Lövész Egylet 139,0 0 -
25 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 128,0 0 -
26 Kohári Dávid 1998. Sólyom Lövész Egylet 116,0 0 -
27 Nyilas István dr 1982. Sólyom Lövész Egylet 102,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 537,0 7
2 ZTE ZTE S 528,0 10
3 Écs KLK Écs 513,0 7
4 VAMAV VAMAV 492,0 6
5 PSN Zrt. Pécs 491,0 3
6 Sólyom Lövész Egylet Férfi csapat Sóly 357,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
BEFAG KELK
Lenner Vanda 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina 2007 Keszthelyi Erdész LK
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
SZHB A
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla 2006 Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
KSI
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Soós Viktória Mónika 2004 KSI SE
Komlós Diána 2008 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 186,0 3 Aranyjelvény
2 Fazekas Milla 2006. KSI SE 184,0 4 Aranyjelvény
3 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 184,0 1 Aranyjelvény
4 Budai Brigitta 2005. KSI SE 178,0 3 Aranyjelvény
5 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 177,0 3 Aranyjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 176,0 3 Aranyjelvény
7 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 176,0 0 Aranyjelvény
8 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 172,0 2 Aranyjelvény
9 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 170,0 3 Ezüstjelvény
10 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 170,0 0 Ezüstjelvény
11 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 Ezüstjelvény
12 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 169,0 0 Ezüstjelvény
13 Komlós Diána 2008. KSI SE 168,0 2 Ezüstjelvény
14 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 167,0 1 Ezüstjelvény
15 Horinka Abigél 2006. KSI SE 166,0 1 Ezüstjelvény
16 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 158,0 2 Bronzjelvény
17 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 148,0 1 -
18 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 148,0 0 -
19 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 147,0 0 -
20 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 143,0 2 -
21 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 143,0 0 -
22 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 142,0 0 -
23 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 141,0 0 -
24 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 133,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 531,0 7
2 KSI KSI S 529,0 9
3 BEFAG KELK Keszt 502,0 2
4 SZHB B Száz 457,0 3
5 Nyíregyházi PLE Nyír 451,0 0

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Csapatok
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
KSI B
Polacsek László András 2006 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
Matasdi Bendegúz 2004 KSI SE
NYPLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
NYPLE B
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
SZHB A
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 191,0 7 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 184,0 2 Aranyjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 180,0 4 Aranyjelvény
4 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 Aranyjelvény
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 179,0 4 Aranyjelvény
6 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 179,0 2 Aranyjelvény
7 Balázs Tamás 2006. KSI SE 179,0 1 Aranyjelvény
8 Polacsek László András 2006. KSI SE 177,0 3 Aranyjelvény
9 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 175,0 4 Ezüstjelvény
10 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 174,0 3 Ezüstjelvény
11 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 174,0 1 Ezüstjelvény
12 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 172,0 2 Ezüstjelvény
13 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 171,0 3 Ezüstjelvény
14 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 171,0 2 Ezüstjelvény
15 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 Bronzjelvény
16 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 168,0 0 Bronzjelvény
17 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 166,0 1 Bronzjelvény
18 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 162,0 1 Bronzjelvény
19 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 162,0 0 Bronzjelvény
20 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 161,0 2 Bronzjelvény
21 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 161,0 0 Bronzjelvény
22 Tatár Soma 2006. KSI SE 158,0 2 Bronzjelvény
23 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 152,0 1 -
24 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 151,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 544,0 9
2 NYPLE A Nyír 531,0 10
3 SZHB A Száz 527,0 5
4 KSI B KSI S 496,0 7
5 NYPLE B Nyír 489,0 5
6 SZHB B Száz 481,0 1
7 Győri LK Győr 171,0 2

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Szpodnyi Vivien
2005
Százhalombattai Lövészklub
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
Seszták Kitti 2005 Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
SZHB A
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
KSI
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
Soós Viktória Mónika 2004 KSI SE
DLA
Szakács Tünde 2002 Komáromi VSE
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Piti Panna Réka 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 184,0 5 Aranyjelvény
2 Fazekas Milla 2006. KSI SE 183,0 6 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 183,0 4 Aranyjelvény
4 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 183,0 3 Aranyjelvény
5 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 181,0 2 Aranyjelvény
6 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 178,0 3 Aranyjelvény
7 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 175,0 3 Aranyjelvény
8 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 174,0 2 Aranyjelvény
9 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 173,0 1 Aranyjelvény
10 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 173,0 0 Aranyjelvény
11 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 172,0 2 Aranyjelvény
12 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 Aranyjelvény
13 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 171,0 0 Ezüstjelvény
14 Horinka Abigél 2006. KSI SE 165,0 0 Ezüstjelvény
15 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 160,0 1 Bronzjelvény
16 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 159,0 0 Bronzjelvény
17 Budai Brigitta 2005. KSI SE 157,0 0 Bronzjelvény
18 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 3 Bronzjelvény
19 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 156,0 1 Bronzjelvény
20 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 156,0 0 Bronzjelvény
21 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 152,0 2 -
22 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 147,0 0 -
23 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 138,0 0 -
24 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 135,0 0 -
25 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 127,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 521,0 10
2 SZHB A Száz 521,0 6
3 KSI KSI S 519,0 6
4 SZHB B Száz 504,0 2
5 Nyíregyházi PLE Nyír 468,0 3
6 DLA Délv 445,0 4

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
SZHB A
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás 2002 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Mezei Kornél 2002 KSI SE
NYPLE A
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
NYPLE B
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 189,0 2 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 186,0 4 Aranyjelvény
3 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 185,0 3 Aranyjelvény
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 183,0 1 Aranyjelvény
5 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 180,0 4 Aranyjelvény
6 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 180,0 4 Aranyjelvény
7 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 179,0 2 Aranyjelvény
8 Balázs Tamás 2006. KSI SE 179,0 2 Aranyjelvény
9 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 178,0 1 Aranyjelvény
10 Polacsek László András 2006. KSI SE 177,0 3 Aranyjelvény
11 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 177,0 3 Aranyjelvény
12 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 Aranyjelvény
13 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 177,0 2 Aranyjelvény
14 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 176,0 2 Aranyjelvény
15 Mezei Kornél 2002. KSI SE 169,0 2 Bronzjelvény
16 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 166,0 0 Bronzjelvény
17 Tatár Soma 2006. KSI SE 166,0 0 Bronzjelvény
18 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 165,0 1 Bronzjelvény
19 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 163,0 1 Bronzjelvény
20 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 161,0 1 Bronzjelvény
21 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 159,0 1 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 544,0 9
2 NYPLE B Nyír 540,0 7
3 KSI KSI S 525,0 7
4 NYPLE A Nyír 518,0 6
5 SZHB B Száz 504,0 3

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnárné Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fehér Andrea
1971
APLE
Kollát Pálné
1953
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kónyáné Jerdics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
PSN Zrt.
Herr Adrienn 1985 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Kollát Pálné 1953 APLE
Kresalek Noémi 1990 APLE
ZTE SKK
Kónyáné Jerdics Anikó 1985 ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő 1998 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Rédecsi Anita 2002 BHSE
Fejes Zsuzsanna 1986 BHSE
DLA
Szakács Tünde 2002 Komáromi VSE
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Guszter Tímea 2003 Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska 1995 Dorog Városi Lövészegyesület
Csányi Borbála 1999 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Anita 2002. BHSE 185,0 2 I. osztály
2 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 184,0 5 I. osztály
3 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 182,0 3 I. osztály
4 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 1 I. osztály
5 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 4 II. osztály
6 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 180,0 3 II. osztály
7 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 II. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 1 II. osztály
9 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 179,0 2 II. osztály
10 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 178,0 3 II. osztály
11 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 3 II. osztály
12 Kresalek Noémi 1990. APLE 176,0 2 II. osztály
13 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 174,0 0 II. osztály
14 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 173,0 3 II. osztály
15 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 172,0 4 III. osztály
16 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 III. osztály
17 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 3 III. osztály
18 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 169,0 1 III. osztály
19 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 165,0 1 III. osztály
20 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 164,0 1 IV. osztály
21 Fehér Andrea 1971. APLE 164,0 0 IV. osztály
22 Kónyáné Jerdics Anikó 1985. ZTE Sportlövész Klub 164,0 0 IV. osztály
23 Kollát Pálné 1953. APLE 161,0 2 IV. osztály
24 Fejes Zsuzsanna 1986. BHSE 159,0 1 IV. osztály
25 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 154,0 1 IV. osztály
26 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 143,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PSN Zrt. Pécs 537,0 9
2 DLA Délv 532,0 5
3 ZTE SKK ZTE S 513,0 6
4 BHSE BHSE 508,0 4
5 APLE APLE 501,0 4
6 HKLK Honv� 315,0 4
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hurtik Péter János
1984
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Mezei Gábor
1961
APLE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Sólyom Lövész Egylet Férfi csapat
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid 1998 Sólyom Lövész Egylet
BHSE
Bocsi Imre dr. 1966 BHSE
Nagy Péter Lajos 1978 BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
DLA
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János 1991 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB A
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj 2000 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton 1988 Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás 2002 Százhalombattai Lövészklub
KVSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Farkas Gábor 1970 Komáromi VSE
VAMAV B
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV A
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Horváth Zsombor Ákos 2001 VAMAV LSK
PSN ZRT
Botlik Péter 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Écs
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
ZTE
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 189,0 4 I. osztály
2 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 189,0 2 I. osztály
3 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 188,0 5 I. osztály
4 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 188,0 4 I. osztály
5 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 188,0 3 I. osztály
6 Tóth Gábor 1973. UTE 187,0 4 I. osztály
7 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 185,0 6 II. osztály
8 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 185,0 3 II. osztály
9 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 185,0 1 II. osztály
10 Boros László 1989. Győri Lövészklub 184,0 3 II. osztály
11 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 3 II. osztály
12 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 2 II. osztály
13 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 183,0 2 II. osztály
14 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 183,0 1 II. osztály
15 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 182,0 5 II. osztály
16 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 181,0 5 II. osztály
17 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 181,0 2 II. osztály
18 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 180,0 4 II. osztály
19 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 180,0 4 II. osztály
20 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 3 II. osztály
21 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 II. osztály
22 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 II. osztály
23 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 179,0 3 III. osztály
24 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 179,0 3 III. osztály
25 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 179,0 3 III. osztály
26 Mezei Gábor 1961. APLE 179,0 2 III. osztály
27 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 178,0 2 III. osztály
28 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 178,0 2 III. osztály
29 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 177,0 2 III. osztály
30 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 1 III. osztály
31 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 177,0 0 III. osztály
32 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 177,0 0 III. osztály
33 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 176,0 5 III. osztály
34 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 176,0 3 III. osztály
35 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 176,0 3 III. osztály
36 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 1 III. osztály
37 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 176,0 0 III. osztály
38 Nagy Tibor 1964. BHSE 176,0 0 III. osztály
39 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 175,0 5 III. osztály
40 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 3 III. osztály
41 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 175,0 0 III. osztály
42 Szekér Szilárd 1970. UTE 175,0 0 III. osztály
43 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 2 III. osztály
44 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 2 III. osztály
45 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 173,0 1 III. osztály
46 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 171,0 3 III. osztály
47 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 III. osztály
48 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 171,0 0 III. osztály
49 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 170,0 1 III. osztály
50 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 170,0 1 III. osztály
51 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 167,0 1 IV. osztály
52 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 166,0 1 IV. osztály
53 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 165,0 0 IV. osztály
54 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 164,0 0 IV. osztály
55 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 163,0 1 IV. osztály
56 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 161,0 1 IV. osztály
57 Ahl Frank 1965. ZTE Sportlövész Klub 160,0 2 IV. osztály
58 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 160,0 0 IV. osztály
59 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 159,0 1 IV. osztály
60 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 158,0 3 IV. osztály
61 Bocsi Imre dr. 1966. BHSE 155,0 0 IV. osztály
62 Hurtik Péter János 1984. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 152,0 2 -
63 Dienes Miklós 1982. Honvéd Kossuth LK 118,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 560,0 11
2 Zámolyi LK Zámo 556,0 8
3 KVSE Komá 550,0 8
4 SZHB B Száz 538,0 8
5 VAMAV B VAMAV 537,0 11
6 PSN ZRT Pécs 530,0 7
7 DLA Délv 522,0 7
8 VAMAV A VAMAV 520,0 2
9 Écs Écs 513,0 2
10 BHSE BHSE 507,0 3
11 ZTE ZTE S 506,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Csigó Szabolcs
1945
Szombathelyi PLE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
VAMAV
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor 1956 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
PSN Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos 1954 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Délvidéki Lövészakadémia +60 A
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
APLE
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
PLE Zalaegerszeg
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György 1944 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor 1955 Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE 179,0 2 -
2 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 179,0 2 -
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 178,0 0 -
4 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 177,0 3 -
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 1 -
6 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 176,0 1 -
7 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 176,0 0 -
8 Ferenci József 1952. APLE 175,0 1 -
9 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 0 -
10 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 172,0 4 -
11 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 1 -
12 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 171,0 2 -
13 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 1 -
14 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 -
15 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 170,0 2 -
16 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 2 -
17 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 169,0 2 -
18 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 168,0 2 -
19 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 167,0 1 -
20 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 167,0 0 -
21 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 165,0 1 -
22 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 -
23 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 -
24 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 162,0 1 -
25 Kresalek Ottó László 1958. APLE 161,0 2 -
26 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 -
27 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 1 -
28 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 159,0 1 -
29 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 -
30 Szentmiklossy Imre 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 141,0 0 -
31 Csigó Szabolcs 1945. Szombathelyi PLE 139,0 0 -
32 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 125,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV VAMAV 524,0 2
2 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szomb 518,0 4
3 APLE APLE 515,0 5
4 PLE Zalaegerszeg Zalae 508,0 5
5 PSN Zrt. Pécs 503,0 3
6 HKLK Honv� 493,0 6
7 Délvidéki Lövészakadémia +60 A Délv 473,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély