MSSZ Országos Bajnokság 2021. 25-50m Puska-Pisztoly ifjúsági - felnőtt

Versenyengedély szám
266/A-09/03/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2021-09-17
A verseny vége
2021-09-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi: 2.000,- Ft/fő versenyszám, felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga András
1991
KSI SE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Nagy László
1970
BHSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapatok
Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
Hegedűs László 1999 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gábor 1973. UTE 538,0 5 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 530,0 7 II. osztály
3 Nagy László 1970. BHSE 528,0 4 III. osztály
4 Hegedűs László 1999. UTE 527,0 5 III. osztály
5 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 524,0 4 III. osztály
6 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 523,0 6 III. osztály
7 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 520,0 6 III. osztály
8 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 513,0 3 III. osztály
9 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 511,0 3 III. osztály
10 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 506,0 3 IV. osztály
11 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 504,0 3 IV. osztály
12 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 485,0 1 IV. osztály
13 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 481,0 2 IV. osztály
14 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 479,0 5 IV. osztály
15 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 464,0 1 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 595,0 17
2 Csepel LE Csepe 1 449,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 50m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dávid Krisztina 1975. BHSE 512,0 3 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 502,0 3 -
3 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 390,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Fehér Andrea
1971
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Ablonczy Orsolya
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Csapatok
GEAC
Farkas Ágnes 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Kozma Nikolett 2001 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
KVSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Molnár Anikó 1967 UTE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Pető Andrea 1976 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 626,3 44 Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 618,8 32 Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 618,0 36 Mester
4 Dénes Eszter 2001. UTE 617,1 30 I. osztály
5 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 616,0 32 I. osztály
6 Toma Dorina 1999. UTE 615,4 28 I. osztály
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 610,3 26 II. osztály
8 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 607,2 22 II. osztály
9 Hanák Gabriella 1996. BHSE 606,4 22 II. osztály
10 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 605,4 22 II. osztály
11 Szalai Fatime 1999. APLE 605,3 24 II. osztály
12 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 603,9 20 II. osztály
13 Tarr Vivien 2001. UTE 603,1 20 II. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 601,9 20 II. osztály
15 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 600,8 17 II. osztály
16 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 600,0 22 II. osztály
17 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 599,0 19 II. osztály
18 Fehér Andrea 1971. APLE 597,3 16 II. osztály
19 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 596,1 18 II. osztály
20 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 595,6 16 II. osztály
21 Seffer Kata 1992. BHSE 594,9 19 III. osztály
22 Kozma Nikolett 2001. APLE 594,9 16 III. osztály
23 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 588,8 14 III. osztály
24 Ablonczy Orsolya 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 564,6 7 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 843,1 93
2 UTE UTE 1 834,4 78
3 GEAC Göd� 1 820,8 74
4 PVSK Pécs 1 808,3 61
5 APLE APLE 1 797,5 56
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mátrai István
1949
BPLE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
UTE B
Prágai Patrik 1998 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
Komárom VSE
Gazdig Olivér 2000 Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor 2000 Komáromi VSE
Vas Péter 1998 Komáromi VSE
CTSE fekvő csapat
Dénes András 2003 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gáspár Olivér 1973 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba 1972 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
EPLE
Stefán Imre 1961 Egri PLE
Vargyasi Ákos 1987 Egri PLE
Vasas Gábor 1989 Egri PLE
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Écsi Lövészklub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
APLE
Agot György 1960 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 625,4 42 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 621,4 36 Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,9 35 I. osztály
4 Szabián Norbert 1982. UTE 619,9 38 I. osztály
5 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,9 37 I. osztály
6 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 619,6 37 I. osztály
7 Hári Péter 1989. BHSE 619,2 33 I. osztály
8 Wittmann Péter 2003. APLE 618,5 36 I. osztály
9 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 617,8 32 I. osztály
10 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 617,1 30 I. osztály
11 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 616,3 34 II. osztály
12 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 612,8 26 II. osztály
13 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,5 31 II. osztály
14 Simó Kornél 1984. BHSE 612,5 28 II. osztály
15 Szalai Mihály 1972. APLE 611,2 23 II. osztály
16 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 610,6 28 II. osztály
17 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 609,7 26 III. osztály
18 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 609,6 24 III. osztály
19 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 609,3 22 III. osztály
20 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 606,9 21 III. osztály
21 Prágai Patrik 1998. UTE 603,2 18 III. osztály
22 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 601,5 19 III. osztály
23 Agot György 1960. APLE 600,5 20 III. osztály
24 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 600,1 23 III. osztály
25 Koczor Péter 1989. UTE 599,3 24 III. osztály
26 Kozma Bence 2002. APLE 591,4 16 III. osztály
27 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 591,3 14 III. osztály
28 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 590,8 16 III. osztály
29 Mátrai István 1949. BPLE 590,3 15 III. osztály
30 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 588,0 18 III. osztály
31 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 585,4 17 III. osztály
32 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 585,2 9 III. osztály
33 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 574,3 14 IV. osztály
34 Stefán Imre 1961. Egri PLE 553,2 7 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 863,1 112
2 Komárom VSE Komá 1 854,8 100
3 BHSE BHSE 1 851,3 98
4 CTSE fekvő csapat Cél- 1 842,0 92
5 APLE APLE 1 830,2 79
6 UTE B UTE 1 815,3 68
7 Écsi Lövészklub Écs 1 786,6 53
8 Zámolyi LK Zámo 1 765,7 51
9 EPLE Egri 1 726,6 42
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Fehér Andrea
1971
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Csapatok
UTE A
Toma Dorina 1999 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Kozma Nikolett 2001 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Pető Andrea 1976 Pécsi Vasutas Sportkör
Komárom VSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
GEAC
Farkas Ágnes 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 1 170,0 54 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 166,0 52 I. osztály
3 Toma Dorina 1999. UTE 1 164,0 54 I. osztály
4 Dénes Eszter 2001. UTE 1 164,0 51 I. osztály
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 162,0 44 I. osztály
6 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 156,0 50 II. osztály
7 Tarr Vivien 2001. UTE 1 146,0 40 II. osztály
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 1 144,0 37 II. osztály
9 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 143,0 38 II. osztály
10 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 143,0 36 II. osztály
11 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 134,0 35 III. osztály
12 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 125,0 36 III. osztály
13 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 120,0 28 III. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 1 118,0 27 III. osztály
15 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 1 115,0 33 III. osztály
16 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 115,0 22 III. osztály
17 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 108,0 26 IV. osztály
18 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 1 106,0 29 IV. osztály
19 Fehér Andrea 1971. APLE 1 105,0 31 IV. osztály
20 Szalai Fatime 1999. APLE 1 100,0 32 IV. osztály
21 Kozma Nikolett 2001. APLE 1 092,0 21 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 462,6 28
2 Dénes Eszter 2001. UTE 456,9 20
3 Toma Dorina 1999. UTE 446,1 18
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 435,0 17
5 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 423,6 19
6 Tarr Vivien 2001. UTE 410,2 13
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 400,5 10
8 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 396,6 14
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 474,0 145
2 GEAC Göd� 3 430,0 128
3 Komárom VSE Komá 3 428,0 112
4 PVSK Pécs 3 365,0 99
5 APLE APLE 3 297,0 84
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
Komárom VSE
Gazdig Olivér 2000 Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor 2000 Komáromi VSE
Vas Péter 1998 Komáromi VSE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
APLE
Agot György 1960 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
UTE B
Szabián Norbert 1982 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 185,0 67 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 179,0 67 Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 178,0 70 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 1 166,0 46 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 1 163,0 57 I. osztály
6 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 1 161,0 52 I. osztály
7 Wittmann Péter 2003. APLE 1 155,0 39 II. osztály
8 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 151,0 43 II. osztály
9 Prágai Patrik 1998. UTE 1 144,0 36 II. osztály
10 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 143,0 39 II. osztály
11 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 142,0 41 II. osztály
12 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 1 133,0 33 III. osztály
13 Szabián Norbert 1982. UTE 1 130,0 38 III. osztály
14 Simó Kornél 1984. BHSE 1 127,0 35 III. osztály
15 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 1 123,0 37 III. osztály
16 Szalai Mihály 1972. APLE 1 115,0 33 III. osztály
17 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 1 106,0 45 IV. osztály
18 Kozma Bence 2002. APLE 1 086,0 15 IV. osztály
19 Agot György 1960. APLE 1 078,0 23 IV. osztály
20 Koczor Péter 1989. UTE 1 053,0 15 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 461,1 25
2 Péni István Márton 1997. UTE 461,1 21
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 449,6 18
4 Wittmann Péter 2003. APLE 439,0 21
5 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 428,9 21
6 Hári Péter 1989. BHSE 416,0 16
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 403,0 15
8 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 399,2 12
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 507,0 173
2 Komárom VSE Komá 3 463,0 156
3 BHSE BHSE 3 396,0 137
4 APLE APLE 3 348,0 95
5 UTE B UTE 3 316,0 86
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Végh Barbara
1989
KSI SE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
UTE
Palánki Klaudia 2000 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
BHSE
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Rédecsi Anita 2002 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 580,0 20 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 578,0 15 I. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 564,0 12 III. osztály
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 563,0 13 III. osztály
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 13 III. osztály
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 563,0 12 III. osztály
7 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 555,0 13 III. osztály
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 547,0 8 III. osztály
9 Rédecsi Anita 2002. BHSE 547,0 6 III. osztály
10 Varga Zalay Babett 2002. UTE 547,0 5 III. osztály
11 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 535,0 7 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 28,0 14
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 25,0 17
3 Palánki Klaudia 2000. UTE 21,0 13
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 17,0 7
5 Somhegyi Edina 2003. UTE 13,0 9
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 10,0 2
7 Dávid Krisztina 1975. BHSE 8,0 3
8 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 4,0 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 699,0 45
2 BHSE BHSE 1 688,0 34
3 UTE UTE 1 657,0 26
4 DLA Délv 563,0 12
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 559,0 15 III. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 558,0 10 III. osztály
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 553,0 9 III. osztály
4 Jambrik István 1968. BHSE 550,0 9 III. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 540,0 7 -
6 Nagy László 1970. BHSE 530,0 7 -
7 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 527,0 6 -
8 Rédecsi Máté 2004. BHSE 525,0 8 -
9 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 522,0 6 -
10 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 502,0 8 -
11 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 410,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 22,0 4
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 20,0 5
3 Jambrik István 1968. BHSE 16,0 4
4 Takács Tibor 1967. Egri PLE 9,0 3
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 5,0 0
6 Nagy László 1970. BHSE 4,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga András
1991
KSI SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csizmadia András
1974
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
EPLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 575,0 19 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 562,0 10 II. osztály
3 Nagy László 1970. BHSE 559,0 14 III. osztály
4 Varga András 1991. KSI SE 557,0 12 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 557,0 9 III. osztály
6 Jambrik István 1968. BHSE 557,0 8 III. osztály
7 Takács Tibor 1967. Egri PLE 556,0 9 III. osztály
8 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 554,0 8 III. osztály
9 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 551,0 12 III. osztály
10 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 6 III. osztály
11 Csizmadia András 1974. UTE 549,0 5 III. osztály
12 Balogh Gergely 1973. APLE 543,0 8 III. osztály
13 Takács László 1959. Egri PLE 543,0 7 III. osztály
14 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 540,0 8 III. osztály
15 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 540,0 8 III. osztály
16 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 539,0 11 III. osztály
17 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 536,0 7 III. osztály
18 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 534,0 4 III. osztály
19 Budai Csaba 1968. UTE 529,0 6 III. osztály
20 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 523,0 6 III. osztály
21 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 468,0 2 IV. osztály
22 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 439,0 4 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 691,0 41
2 Zámolyi LK Zámo 1 656,0 26
3 EPLE Egri 1 567,0 18
4 UTE UTE 549,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 559,0 13 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 462,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Varga András
1991
KSI SE
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Hegedűs László 1999 UTE
EPLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Varga András 1991 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 558,0 10 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 551,0 5 II. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 547,0 10 II. osztály
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 543,0 6 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 539,0 9 III. osztály
6 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 535,0 7 III. osztály
7 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 530,0 7 III. osztály
8 Nagy László 1970. BHSE 530,0 6 III. osztály
9 Jambrik István 1968. BHSE 530,0 5 III. osztály
10 Varga András 1991. KSI SE 527,0 5 III. osztály
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 521,0 6 III. osztály
12 Takács László 1959. Egri PLE 511,0 9 III. osztály
13 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 507,0 4 IV. osztály
14 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 502,0 1 IV. osztály
15 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 493,0 3 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 618,0 21
2 KSI KSI S 1 600,0 18
3 Zámolyi LK Zámo 1 593,0 23
4 EPLE Egri 1 062,0 14
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros György
1956
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
EPLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 562,0 18 II. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 560,0 7 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 551,0 9 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 541,0 9 III. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 541,0 5 III. osztály
6 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 537,0 12 III. osztály
7 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 527,0 5 -
8 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 514,0 11 -
9 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 511,0 5 -
10 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 388,0 2 -
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 250,0 1 -
12 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 248,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 EPLE Egri 1 122,0 25
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám 2005 Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám 2006 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
KSI SE
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 535,0 4 Aranyjelvény
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 516,0 9 Aranyjelvény
3 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 508,0 5 Ezüstjelvény
4 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 502,0 9 Ezüstjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 497,0 3 Ezüstjelvény
6 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 488,0 0 Bronzjelvény
7 Balázs Tamás 2006. KSI SE 480,0 3 Bronzjelvény
8 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 472,0 4 Bronzjelvény
9 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 470,0 0 Bronzjelvény
10 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 458,0 0 -
11 Polacsek László András 2006. KSI SE 445,0 3 -
12 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 433,0 0 -
13 Tatár Soma 2006. KSI SE 414,0 2 -
14 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 402,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 474,0 9
2 KSI SE KSI S 1 427,0 15
3 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 402,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szegedi Máté
2004
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Csapatok
PVSK
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
GEAC
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán 2005 Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 607,2 26 Aranyjelvény
2 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 606,8 23 Aranyjelvény
3 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 600,9 18 Aranyjelvény
4 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 600,0 16 Aranyjelvény
5 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 598,7 18 Aranyjelvény
6 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 595,4 19 Aranyjelvény
7 Nádudvari Marcell 2004. APLE 594,8 14 Aranyjelvény
8 Nagy Nándor 2005. UTE 592,9 16 Aranyjelvény
9 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 591,1 20 Aranyjelvény
10 Kertai Szabolcs 2007. UTE 589,7 14 Aranyjelvény
11 Rácz Áron 2006. BHSE 589,7 13 Aranyjelvény
12 Tarr Gyula 2006. UTE 589,4 16 Aranyjelvény
13 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 587,4 12 Aranyjelvény
14 Farkas Martin 2004. Egri PLE 587,0 18 Aranyjelvény
15 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 585,6 10 Aranyjelvény
16 Szilágyi András 2005. APLE 584,9 11 Aranyjelvény
17 Venczel Félix 2005. UTE 583,4 14 Aranyjelvény
18 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 582,5 9 Aranyjelvény
19 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 582,4 12 Aranyjelvény
20 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 579,8 10 Aranyjelvény
21 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 579,1 14 Aranyjelvény
22 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 578,7 11 Aranyjelvény
23 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 578,7 10 Aranyjelvény
24 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 576,9 11 Aranyjelvény
25 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 575,1 11 Aranyjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 786,3 56
2 GEAC Göd� 1 781,9 47
3 PVSK Pécs 1 757,4 37
4 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 744,0 35
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
APLE
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
KVSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Kiss Éva 2004 Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 608,7 27 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 608,6 24 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 599,4 22 Aranyjelvény
4 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 596,3 20 Aranyjelvény
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 595,9 16 Aranyjelvény
6 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 590,7 19 Aranyjelvény
7 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 590,0 12 Aranyjelvény
8 Holló Eszter 2004. APLE 583,3 11 Aranyjelvény
9 Szegesdi Eszter 2005. UTE 581,3 9 Aranyjelvény
10 Toma Réka 2006. UTE 579,9 10 Aranyjelvény
11 Bodolai Boglárka 2006. APLE 579,2 12 Aranyjelvény
12 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 576,8 8 Aranyjelvény
13 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 576,7 14 Aranyjelvény
14 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 573,1 12 Aranyjelvény
15 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 571,9 8 Aranyjelvény
16 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 570,8 16 Aranyjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 778,0 56
2 UTE UTE 1 769,9 46
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 737,6 36
4 APLE APLE 1 734,4 31
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szegedi Máté
2004
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Csapatok
PVSK
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
GEAC
Dévényi Botond 2006 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 564,0 15 Aranyjelvény
2 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 561,0 17 Aranyjelvény
3 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 558,0 10 Aranyjelvény
4 Tarr Gyula 2006. UTE 557,0 15 Aranyjelvény
5 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 557,0 11 Aranyjelvény
6 Rácz Áron 2006. BHSE 547,0 10 Ezüstjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 545,0 11 Ezüstjelvény
8 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 545,0 10 Ezüstjelvény
9 Szilágyi András 2005. APLE 543,0 13 Ezüstjelvény
10 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 543,0 11 Ezüstjelvény
11 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 526,0 6 Bronzjelvény
12 Nádudvari Marcell 2004. APLE 519,0 9 -
13 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 518,0 9 -
14 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 495,0 9 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 666,0 41
2 GEAC Göd� 1 627,0 27
3 PVSK Pécs 1 601,0 36
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
UTE
Toma Réka 2006 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
APLE
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
KVSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Kiss Éva 2004 Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 571,0 19 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 568,0 20 Aranyjelvény
3 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 553,0 16 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 550,0 12 Aranyjelvény
5 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 549,0 15 Aranyjelvény
6 Bodolai Boglárka 2006. APLE 544,0 10 Ezüstjelvény
7 Szegesdi Eszter 2005. UTE 537,0 8 Ezüstjelvény
8 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 534,0 7 Ezüstjelvény
9 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 529,0 6 Bronzjelvény
10 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 526,0 11 Bronzjelvény
11 Holló Eszter 2004. APLE 522,0 7 Bronzjelvény
12 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 519,0 3 Bronzjelvény
13 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 518,0 6 Bronzjelvény
14 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 499,0 4 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 658,0 42
2 UTE UTE 1 655,0 40
3 APLE APLE 1 595,0 23
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 543,0 21
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Domsits Olivia
2004
UTE
Csapatok
Győri LK
Egervári Lili 2005 Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina 2004 Győri Lövészklub
Sobiech Nicole 2006 Győri Lövészklub
KSI
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 568,0 12 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 554,0 12 Aranyjelvény
3 Domsits Olivia 2004. UTE 549,0 7 Aranyjelvény
4 Boros Viktória 2005. KSI SE 547,0 7 Aranyjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 537,0 4 Ezüstjelvény
6 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 533,0 2 Ezüstjelvény
7 Lázár Míra 2006. Csepel LE 521,0 4 Bronzjelvény
8 Horinka Abigél 2006. KSI SE 485,0 3 -
9 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 453,0 3 -
10 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 303,0 0 -
11 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 90,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 638,0 23
2 Győri LK Győr 846,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 568,0 13 -
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 545,0 7 -
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 544,0 10 -
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 544,0 5 -
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 541,0 9 -
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 527,0 3 -
7 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 521,0 1 -
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 511,0 2 -
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 490,0 4 -
10 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 486,0 5 -
11 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 418,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 596,0 16
2 Győri LK Győr 1 520,0 19
3 Kisalföldi LK Kisal 939,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
KSI
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
KSI B
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 562,0 13 Aranyjelvény
2 Boros Viktória 2005. KSI SE 531,0 5 Ezüstjelvény
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 528,0 10 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 528,0 5 Ezüstjelvény
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 516,0 8 Bronzjelvény
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 508,0 8 Bronzjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 500,0 3 Bronzjelvény
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 498,0 6 Bronzjelvény
9 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 496,0 3 Bronzjelvény
10 Horinka Abigél 2006. KSI SE 487,0 4 -
11 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 482,0 2 -
12 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 471,0 3 -
13 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 470,0 2 -
14 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 449,0 3 -
15 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 419,0 2 -
16 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 402,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 587,0 20
2 KSI B KSI S 1 495,0 15
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 439,0 11
4 Győri LK Győr 1 384,0 13
5 Kisalföldi LK Kisal 884,0 4
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély