MSSZ Országos Bajnokság 2021. 50m Futócél Versenyszámokban

Versenyengedély szám
148/Fc-07/01/2021
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Gyenesdiási sportlőtér Csider völgy
A verseny kezdete
2021-09-24
A verseny vége
2021-09-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
felnőtt: 3000ft, junior, ifjúsági, 2000ft/fő, csapat 2000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
HKLK A
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK "A"
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Barkó Tibor 1965 Keszthelyi Erdész LK
Csali János 1971 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "B"
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 Vegyes Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Győző
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Schwinn Stefan
1975
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Gyolcs Géza
1951
Honvéd Kossuth LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Kisalföldi LK
Schwinn Stefan 1975 Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád 1978 Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK "A"
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Győri LK "B"
Czakó Ernő 1982 Győri Lövészklub
Lilik Ferenc 1971 Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs 1978 Győri Lövészklub
HKLK A
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Kovács Miklós András 1962 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK "A"
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
Barkó Tibor 1965 Keszthelyi Erdész LK
Csali János 1971 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "B"
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "C"
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Győző
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
HKLK A
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK "A"
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "B"
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély