MSSZ Országos Bajnokság 2021. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vadász skeet

Versenyengedély szám
153/AK-09/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2021-09-11
A verseny vége
2021-09-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 10.000.- forint, 75 korong esetén 7.500.- forint versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Szarka József
1978
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ihász János
1969
Honvéd Bolyai SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hajdú Tamás
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter
1983
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Piri Gábor
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán
1981
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubsits István
1988
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fülöp Zoltán
1992
Igaly József Lövész Klub SE
Krancz Imre
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Langbein Szabolcs
1999
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
Magasi Tölgy LSE .I.
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter 1983 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs 1985 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
KÖSZOLG SC ll.
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Talabér Krisztián 1980 Köszolg SC
KÖSZOLG SC lll.
Aranyász Csaba dr. 1976 Köszolg SC
Paragi Károly 1974 Köszolg SC
Fülöp Attila 1971 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE II
Simon Ferenc Zoltán 1981 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubsits István 1988 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Krancz Imre 1965 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Magasi Tölgy LSE III
Hajdú Tamás 1990 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Langbein Szabolcs 1999 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
KÖSZOLG SC l.
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Szarka József 1978 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zöldág János 1976. Köszolg SC 94,0 22 I. osztály
2 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 94,0 21 I. osztály
3 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 89,0 0 I. osztály
4 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 88,0 0 I. osztály
5 Szarka József 1978. Köszolg SC 87,0 0 II. osztály
6 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 86,0 0 II. osztály
7 Fedor István 1982. Olympia-S SE 83,0 0 II. osztály
8 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 82,0 0 II. osztály
9 Fülöp Zoltán 1992. Igaly József Lövész Klub SE 81,0 0 II. osztály
10 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 80,0 0 II. osztály
11 Sebestyén Péter 1983. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
12 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
13 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 78,0 0 II. osztály
14 Talabér Krisztián 1980. Köszolg SC 78,0 0 II. osztály
15 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 76,0 0 II. osztály
16 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 76,0 0 II. osztály
17 Simon Ferenc Zoltán 1981. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
18 Krancz Imre 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
19 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 72,0 0 II. osztály
20 Piri Gábor 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 67,0 0 III. osztály
21 Langbein Szabolcs 1999. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 61,0 0 III. osztály
22 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 58,0 0 IV. osztály
23 Zubsits István 1988. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 57,0 0 IV. osztály
24 Hajdú Tamás 1990. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 53,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC l. Kösz 270,0 22
2 Magasi Tölgy LSE .I. Magas 252,0 21
3 KÖSZOLG SC ll. Kösz 246,0 0
4 KÖSZOLG SC lll. Kösz 226,0 0
5 Magasi Tölgy LSE II Magas 205,0 0
6 Magasi Tölgy LSE III Magas 172,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Újházi Bálint
2007
Köszolg SC
Bessenyi Márk István
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG SC l.
Farkas Tamás 2001 Köszolg SC
Vass Máté 2006 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
KÖSZOLG SC ll.
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Bessenyi Márk István 2006 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 89,0 0 I. osztály
2 Ördög János 2002. Köszolg SC 83,0 23 II. osztály
3 Horváth Bálint 2003. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 83,0 16 II. osztály
4 Vass Máté 2006. Köszolg SC 82,0 0 II. osztály
5 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 79,0 0 II. osztály
6 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 74,0 0 II. osztály
7 Bessenyi Márk István 2006. Köszolg SC 66,0 0 III. osztály
8 Csirkovics Ádám 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 64,0 0 III. osztály
9 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 17,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC l. Kösz 254,0 23
2 KÖSZOLG SC ll. Kösz 219,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Mészáros Zsoltné
1974
Köszolg SC
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG Amazonok
Csorba Gyuláné 1986 Köszolg SC
Sörös Mirjana 1984 Köszolg SC
Mészáros Zsoltné 1974 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
2 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 75,0 0 II. osztály
3 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 65,0 0 III. osztály
4 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 36,0 0 -
5 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 15,0 0 -
6 Mészáros Zsoltné 1974. Köszolg SC 14,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Amazonok Kösz 154,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Tánczos István
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Krancz Imre
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG veterán
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Török Péter 1951 Köszolg SC
Gál Sándor 1957 Köszolg SC
HKLK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 92,0 0 I. osztály
2 Kupai András 1963. Olympia-S SE 91,0 0 I. osztály
3 Török Péter 1951. Köszolg SC 78,0 0 II. osztály
4 Gál Sándor 1957. Köszolg SC 69,0 0 II. osztály
5 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 27,0 0 -
6 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 25,0 0 -
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 23,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG veterán Kösz 239,0 0
2 HKLK Honv� 75,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély