MSSZ Országos Bajnokság 2021. Skeet felnőtt

Versenyengedély szám
231/AK-09/02/2021

A lőtér GPS koordinátája: 47.48894257926797, 19.869430207384287

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Jászberény
A verseny kezdete
2021-09-18
A verseny vége
2021-09-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
12.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Fülöp Zoltán
1992
Igaly József Lövész Klub SE
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Gosztola Tibor
1961
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
"VASVÁRI KLA "A"
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
"Vasvári kla C
Ágoston Tamás 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula 1973 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""VASVÁRI KLA "B"
Sáránszki Péter 1979 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Gosztola Tibor 1961 Vasvári Koronglövő Akadémia
Igaly József Lk "A"
Fülöp Zoltán 1992 Igaly József Lövész Klub SE
Győri Domonkos 1996 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Igaly Jozsef Lk "B"
Kerekes Mihály Gábor 2002 Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron 1999 Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán 2003 Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 110,0 0 II. osztály
2 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 108,0 0 II. osztály
3 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 105,0 2 II. osztály
4 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 105,0 1 II. osztály
5 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 103,0 0 III. osztály
6 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 5 III. osztály
7 Fülöp Zoltán 1992. Igaly József Lövész Klub SE 102,0 3 III. osztály
8 Gosztola Tibor 1961. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 1 III. osztály
9 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 101,0 0 III. osztály
10 Kupai András 1963. Olympia-S SE 100,0 0 III. osztály
11 Óvári Áron 1999. Igaly József Lövész Klub SE 100,0 0 III. osztály
12 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 98,0 0 III. osztály
13 Brilla Gyula 1973. Vasvári Koronglövő Akadémia 97,0 0 III. osztály
14 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 97,0 0 III. osztály
15 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 94,0 0 III. osztály
16 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 92,0 0 IV. osztály
17 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 90,0 0 IV. osztály
18 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 IV. osztály
19 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 50,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 48,0 0
2 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 47,0 0
3 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 36,0 0
4 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 28,0 0
5 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 20,0 0
6 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 13,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 "VASVÁRI KLA "A" Vasv� 310,0 7
2 Igaly József Lk "A" Igaly 307,0 3
3 Igaly Jozsef Lk "B" Igaly 306,0 1
4 "Vasvári kla C Vasv� 279,0 0
5 """VASVÁRI KLA "B" Vasv� 246,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 108,0 0 II. osztály
2 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 97,0 0 III. osztály
3 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 83,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély