MSSZ Országos Bajnokság 2022. 25m pisztoly, 50m pisztoly - puska (nemzeti versenyszámok)

Versenyengedély szám
209/A-09/01/2022

Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet),

ruházat: a 2015. 07. 01-jén elfogadott öltözködési szabályok

FIGYELEM! Időpontváltozás! 2022.09.24-25!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2022-09-24
A verseny vége
2022-09-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Javasolt a védőszeműveg hazsnálata!

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács-Izrael Nóra
1974
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Kollát Pálné
1953
APLE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Süle Szilvia
1972
UTE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna
1983
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Csapatok
PSN ZRT
Herr Adrienn 1985 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
PLE Zalaegerszeg
Benczéné Döme Noémi 1975 Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr 1952 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella 1977 Zalaegerszegi PLE
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna 1983 Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
DLA
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Piti Panna Réka 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2004
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Boros György
1956
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre ifj
1986
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Csizmadia András
1974
UTE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sümegi András
1971
UTE
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Csapatok
Városföldi S E
Farkas Dávid 2004 Városföldi SE
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Miskolc Egyetemi LK
Nagy Ákos 1999 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor 1996 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács Áron 2004 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Csépány Krisztián 1978 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE B
Gyenes András Péter 1979 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Bozsoki Zoltán 1985 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
AlbaVolán2
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Salánki Tibor 1971 Alba Volán SC
Nagykőrös Férfi I.
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre ifj 1986 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László 1980 Honvéd Kossuth LK
Komárom VSE
Bérces Béla 1972 Komáromi VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
UTE C
Németh Ferenc 1963 UTE
Sütő Zoltán 1978 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
PLE Zeg férfi
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Magyar László 1975 Zalaegerszegi PLE
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
Borjádi LK
Boris Zoltán ifj 1999 Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "A"
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
DLA
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Oszvald Tamás
1959
UTE
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
PSN ZRT
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
VAMAV LK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
AlbaVolán3
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE
APLE
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
PLE Zeg Senior
Magyar László 1953 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor 1955 Zalaegerszegi PLE
DLA
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád 1956 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Győri PLE 70+
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Kollát Pálné
1953
APLE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Süle Szilvia
1972
UTE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Pellek Borbála
1982
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
PLE Zeg Női
Benczéné Döme Noémi 1975 Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr 1952 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella 1977 Zalaegerszegi PLE
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pellek Borbála 1982 Délvidéki Lövészakadémia Szeged

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Budai Csaba
1968
UTE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Gyenes András Péter
1979
UTE
Tárnai Tamás
1983
Szombathelyi PLE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Csizmadia András
1974
UTE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sümegi András
1971
UTE
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Boros György
1956
BHSE
Nagy György
1965
BHSE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály 1967 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Egri PLE
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Juhász Péter 1976 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE
Németh Ferenc 1963 UTE
Sütő Zoltán 1978 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Káli Lövész Sport Klub "A"
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Bozsoki Zoltán 1985 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Gyenes András Péter 1979 UTE
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László 1980 Honvéd Kossuth LK
Borjádi LK
Boris Zoltán ifj 1999 Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy György 1965 BHSE

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Oszvald Tamás
1959
UTE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
Dévidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PSN ZRT
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
VAMAV LK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Szabó Tamás László 1956 UTE
Oszvald Tamás 1959 UTE
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Alba1
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Wild Ferenc
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Győri PLE 70+
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Füle Alíz
2007
Röszkei Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Drótos Benedek
2003
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Tsereteli George
1968
Röszkei Sportkör
Máté Krisztián
1982
Röszkei Sportkör
Füle Csaba
1973
Röszkei Sportkör
Csapatok
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
PSN ZRT
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Komárom VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba 1959 Komáromi VSE
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Röszke
Tsereteli George 1968 Röszkei Sportkör
Máté Krisztián 1982 Röszkei Sportkör
Füle Csaba 1973 Röszkei Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Komárom VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba 1959 Komáromi VSE
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Horváth Timea dr
1988
BHSE
Ábrók Csilla
1973
BHSE
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Csapatok
Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Tokai Dóra Andrea 2006 Csepel LE
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Horváth Timea dr 1988 BHSE
Ábrók Csilla 1973 BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Palik Péter Zsombor
2008
Sasszem SE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs A
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
ZLK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Écs B
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Sipka Péter
1958
APLE
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Csapatok
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
ÉCS A
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Écs B
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Zámolyi LK
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
PSN ZRT
Botlik Péter 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szhb LK
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csapatok
APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély