MSSZ Országos Bajnokság 2022. Igaly Diána emlékverseny / SKEET OB Felnőtt és ifjúsági

Versenyengedély szám
215/AK-09/07/2022

Fontos tudnivalók!

Az MSSZ elnöksége határozatban döntött az OB indulói korlát eltörléséről, így ahol megrendezésre kerül az OB versenyszám, ott Bajnokot hirdetünk az indulói létszámtól függetlenül, egyéniben is és csapatban is!

A versenykiírás része:

Amennyiben korcsoportonként és versenyszámonként a nevezéstől eltérően a helyszínen nincs min. 8 fő versenyző, abban az esetben, a korcsoportok összevonásra kerülhetnek (ifjúsági fiú-lány, open ifjúsági, junior fiú-lány, open junior, felnőtt férfi-nő, open felnőtt) Ha open versenyt rendezünk meg, akkor a csapatverseny az induló versenyzőkből állítható össze nemi megkötés nélkül. 
Erről az adott egyesületi csapatvezető a verseny első napján a verseny kezdete előtt legkésőbb 30 perccel kell nyilatkozzon a vezető versenybírónak.

Az ifjúsági versenyzők, 2005-ben vagy után születettek csak a saját korcsoportjukban versenyezhetnek! Ettől eltérni csak elnökségi külön engedéllyel lehet.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
15.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Bessenyi Márk István
2006
Köszolg SC
Dudás Sebestyén
2007
Olympia-S SE
Nemes Áron
2005
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Krisztián Tódor János
2006
Dabasi Sportlövő Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 66,0 0 Aranyjelvény
2 Nemes Áron 2005. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 55,0 0 Ezüstjelvény
3 Krisztián Tódor János 2006. Dabasi Sportlövő Club 37,0 0 -
4 Dudás Sebestyén 2007. Olympia-S SE 27,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kári Jázmin
2006
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kári Jázmin 2006. Vasvári Koronglövő Akadémia 7,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kári József
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Bedák Zsombor
2004
Olympia-S SE
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Fülöp Zoltán
1992
Igaly József Lövész Klub SE
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Csaba
1984
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Demcsák Géza
1953
Olympia-S SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Csapatok
Olympia-S.SE
Bedák Zsombor 2004 Olympia-S SE
Kupai András 1963 Olympia-S SE
Demcsák Géza 1953 Olympia-S SE
"VASVÁRI KLA "A"
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""VASVÁRI KLA "B"
Kári József 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
Sztankovics Ede 1967 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
VASVÁRI KLA C
Sáránszki Péter 1979 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely 1978 Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
Igaly József Lk
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán 2003 Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor 2002 Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 115,0 0 II. osztály
2 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 109,0 0 II. osztály
3 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 105,0 0 II. osztály
4 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 0 II. osztály
5 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 103,0 0 III. osztály
6 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 100,0 0 III. osztály
7 Kupai András 1963. Olympia-S SE 99,0 2 III. osztály
8 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 1 III. osztály
9 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 0 III. osztály
10 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 99,0 0 III. osztály
11 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 97,0 0 III. osztály
12 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 96,0 0 III. osztály
13 Kári József 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 94,0 0 III. osztály
14 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 90,0 0 IV. osztály
15 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 88,0 0 IV. osztály
16 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 IV. osztály
17 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 IV. osztály
18 Bedák Zsombor 2004. Olympia-S SE 67,0 0 -
19 Demcsák Géza 1953. Olympia-S SE 56,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 29,0 0
2 Kupai András 1963. Olympia-S SE 22,0 0
3 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 21,0 0
4 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 11,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 "VASVÁRI KLA "A" Vasv� 306,0 0
2 Igaly József Lk Igaly 295,0 0
3 """VASVÁRI KLA "B" Vasv� 290,0 1
4 VASVÁRI KLA C Vasv� 254,0 0
5 Olympia-S.SE Olymp 222,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 116,0 0 Mester
2 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 95,0 0 III. osztály
3 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 90,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély