MSSZ Országos Bajnokság 2022. Target Sprint

Versenyengedély szám
245/ATs-06/01/2022
A verseny szervezője
Debreceni Lövészsuli SE
A verseny helyszíne
4220 Hajdúböszörmény, Vásár tér 27.
A verseny kezdete
2022-06-25
A verseny vége
2022-06-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Serdülő, Ifi, Junior: 2.000,- Ft/fő/versenyszám csapat: 2.000,- Ft/versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő/versenyszám csapat: 2.000,- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Nevezési díj beérkezésének időpontja: 2022. június 18. a Szövetség számlájára: 10918001-00000074-38900005, vagy személyesen készpénzben az MSSZ irodában.

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Seres Flórián
1993
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
ZTE SKK
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Halkó Rudolf
2006
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE B
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Halkó Rudolf 2006 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csapatok
Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
Lázár Zsanna 2011 Csepel LE
VASAS LÁNYOK NEMZETKÖZI
Kovács Oroszlán Anna Réka 2006 VASAS SC
Csikász Panni 2008 VASAS SC
Bozóki Tamara 2009 VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Hajduczki Zsolt
1978
Sólyom Lövész Egylet
Kiss Tibor
1983
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Nagy Gyula
1979
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
SLE
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Hajduczki Zsolt 1978 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
ZTE SKK
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Vaskó Bence
2004
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
SLE
Vaskó Bence 2004 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
ZTE SKK
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Bakó Ivett
2004
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
ZTE SKK
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Békési Nimród 2006 Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
ZTE SKK
Csiszár Ábel 2008 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Csapatok
DLSE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix
2006
Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
SLE
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix 2006 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szentesi Jázmin
2012
Sólyom Lövész Egylet
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Nyilas Gréta
2012
Sólyom Lövész Egylet
Papek Szilvia
2011
Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Hajduczki Zsolt
1978
Sólyom Lövész Egylet
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
SLE
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Hajduczki Zsolt 1978 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Áron
2004
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Vaskó Bence
2004
Sólyom Lövész Egylet
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence 2004 Nyíregyházi PLE
SLE
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Vaskó Bence 2004 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Bauernfeind Beatrix
2006
Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Csapatok
KSI
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Gergő Lilla 2006 KSI SE
SLE
Bauernfeind Beatrix 2006 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Kincses Adrienn Edda 2005 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Bakó Ivett
2004
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Kunos László
2007
VASAS SC
Holló Martin
2007
VASAS SC
Tatár Soma
2006
KSI SE
Csapatok
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
DLSE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Hajduczki Zsolt
1978
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
SLE
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Hajduczki Zsolt 1978 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Noémi Petra
2000
Nyíregyházi PLE
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szentesi Jázmin
2012
Sólyom Lövész Egylet
Kovács Flóra Sára
2010
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Vastyán Tamara
2006
Sólyom Lövész Egylet
Kerekes Luca
2008
Sólyom Lövész Egylet
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Nyilas Gréta
2012
Sólyom Lövész Egylet
Papek Szilvia
2011
Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Vaskó Bence
2004
Sólyom Lövész Egylet
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence 2004 Nyíregyházi PLE
SLE
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Vaskó Bence 2004 Sólyom Lövész Egylet
ZTE SKK
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Halkó Rudolf
2006
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Tatár Soma
2006
KSI SE
Csapatok
ZTE SKK
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Halkó Rudolf 2006 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix
2006
Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Csapatok
SLE
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Bauernfeind Beatrix 2006 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szentesi Jázmin
2012
Sólyom Lövész Egylet
Kerekes Luca
2008
Sólyom Lövész Egylet
Vastyán Tamara
2006
Sólyom Lövész Egylet
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Nyilas Gréta
2012
Sólyom Lövész Egylet
Papek Szilvia
2011
Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint MIX zártirányzékú puska NK - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Csapatok
Nyíregyházi PLE B
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Nagybányai-Nagy Balázs 2004 Csepel LE
ZTE SKK
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint MIX zártirányzékú puska NK - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Pataki János 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély