MSSZ Országos Bajnokság 50m Futócél Versenyszámokban, Gyenesdiás

Versenyengedély szám
313/Fc
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Gyenesdiási sportlőtér Csider völgy
A verseny kezdete
2019-06-05
A verseny vége
2019-06-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
felnőtt: 3000ft, junior, ifjúsági, 2000ft/fő, csapat 2000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Gyenes-Kovács Barnabás
2000
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 550,0 Aranyjelvény
2 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 548,0 Aranyjelvény
3 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 538,0 Ezüstjelvény
4 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 529,0 Ezüstjelvény
5 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 495,0 Ezüstjelvény
6 Gyenes-Kovács Barnabás 2000. Honvéd Kossuth LK 465,0 Bronzjelvény
7 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 463,0 Bronzjelvény
8 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 462,0 Bronzjelvény
9 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 432,0 -
10 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 425,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Gyenes-Kovács Barnabás
2000
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 370,0 Aranyjelvény
2 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 356,0 Aranyjelvény
3 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 355,0 Aranyjelvény
4 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 340,0 Ezüstjelvény
5 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 336,0 Ezüstjelvény
6 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 281,0 -
7 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 280,0 -
8 Gyenes-Kovács Barnabás 2000. Honvéd Kossuth LK 254,0 -
9 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 253,0 -
10 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 252,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Bándi Attila
1992
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Gyenes-Kovács Barnabás
2000
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Szalai Máté
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
GYLK A
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
KLK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor 1978 Kisalföldi Lövészklub
ÉSE A
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Szalai Máté 1981 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
HKLK B
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
HKLK A
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Bándi Attila 1992 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 590,0 Mester
2 Sike József 1968. Győri Lövészklub 588,0 Mester
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 576,0 I. osztály
4 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 572,0 I. osztály
5 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 563,0 I. osztály
6 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 557,0 I. osztály
7 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 552,0 I. osztály
8 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 550,0 I. osztály
9 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 546,0 II. osztály
10 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 532,0 II. osztály
11 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 514,0 II. osztály
12 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 511,0 II. osztály
13 Bándi Attila 1992. Honvéd Kossuth LK 503,0 II. osztály
14 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 495,0 III. osztály
15 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 495,0 III. osztály
16 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 489,0 III. osztály
17 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 466,0 IV. osztály
18 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 461,0 IV. osztály
19 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 456,0 IV. osztály
20 Gyenes-Kovács Barnabás 2000. Honvéd Kossuth LK 444,0 IV. osztály
21 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 443,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK A Győr 1 736,0 0
2 HKLK B Honv� 1 692,0 0
3 HKLK A Honv� 1 528,0 0
4 KLK Kisal 1 109,0 0
5 ÉSE A Élm� 988,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 537,0 Aranyjelvény
2 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 493,0 Ezüstjelvény
3 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 492,0 Ezüstjelvény
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 465,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Bándi Attila
1992
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
GYLK B
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
KLK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor 1978 Kisalföldi Lövészklub
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Bándi Attila 1992 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 264,0 -
2 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 262,0 -
3 Bándi Attila 1992. Honvéd Kossuth LK 228,0 -
4 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 227,0 -
5 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 223,0 -
6 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 214,0 -
7 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 199,0 -
8 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 195,0 -
9 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 158,0 -
10 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 156,0 -
11 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 129,0 -
12 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 120,0 -
13 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 110,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Honvéd Kossuth LK Honv� 665,0 0
2 KLK Kisal 581,0 0
3 GYLK B Győr 434,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Szalai Máté
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
ÉSE A
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Szalai Máté 1981 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Bándi Attila
1992
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Gyenes-Kovács Barnabás
2000
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
GYLK A
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
KLK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor 1978 Kisalföldi Lövészklub
HKLK B
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
HKLK A
Bándi Attila 1992 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 393,0 Mester
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 382,0 I. osztály
3 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 381,0 I. osztály
4 Boros László 1989. Győri Lövészklub 377,0 I. osztály
5 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 371,0 1 I. osztály
6 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 371,0 I. osztály
7 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 366,0 I. osztály
8 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 364,0 I. osztály
9 Bándi Attila 1992. Honvéd Kossuth LK 359,0 II. osztály
10 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 354,0 II. osztály
11 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 342,0 II. osztály
12 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 320,0 III. osztály
13 Gyenes-Kovács Barnabás 2000. Honvéd Kossuth LK 308,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK A Győr 1 151,0 0
2 HKLK B Honv� 1 112,0 0
3 HKLK A Honv� 1 021,0 0
4 KLK Kisal 742,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 537,0 Aranyjelvény
2 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 493,0 Aranyjelvény
3 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 492,0 Aranyjelvény
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 465,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély