MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2018.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
BOK Rendezvénycsarnok lőtere (KSI)
A verseny kezdete
2018-12-01
A verseny vége
2018-12-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Fischer Máté
2004
KSI SE
Gulyás Richard Leonardo
2004
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Kiss Soma
2004
Pécs Városi LK
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Dobai Ádám
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Lengyel Csaba
2005
Százhalombattai Lövészklub
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Csapatok
Egri PLE
Kovács Erik Gergő 2005 Egri PLE
Nagy Bálint 2004 Egri PLE
Nagy Zsombor 2004 Egri PLE
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
GYLK
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Huszár Márk 2004 Győri Lövészklub
SZHB A
Dobai Ádám 2004 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Varga Henrik 2004 UTE
KSI SE
Fischer Máté 2004 KSI SE
Mezei Konrád 2005 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
DLSE
Tóth Balázs06 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 370,0 Aranyjelvény
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 364,0 Aranyjelvény
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 355,0 Aranyjelvény
4 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 353,0 Aranyjelvény
5 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 349,0 Aranyjelvény
6 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 347,0 Aranyjelvény
7 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 346,0 Aranyjelvény
8 Mezei Konrád 2005. KSI SE 343,0 Ezüstjelvény
9 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 337,0 Ezüstjelvény
10 Dobai Ádám 2004. Százhalombattai Lövészklub 336,0 Ezüstjelvény
11 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 332,0 Ezüstjelvény
12 Fischer Máté 2004. KSI SE 332,0 Ezüstjelvény
13 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 331,0 Ezüstjelvény
14 Görgényi Áron 2004. UTE 329,0 Bronzjelvény
15 Szalma Bence László 2005. UTE 328,0 Bronzjelvény
16 Varga Henrik 2004. UTE 325,0 Bronzjelvény
17 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 325,0 Bronzjelvény
18 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 323,0 Bronzjelvény
19 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 323,0 Bronzjelvény
20 Tatár Soma 2006. KSI SE 316,0 Bronzjelvény
21 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 311,0 Bronzjelvény
22 Busi Bálint 2005. Debreceni Lövészsuli SE 310,0 Bronzjelvény
23 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 308,0 -
24 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 307,0 -
25 Lengyel Csaba Nincs Százhalombattai Lövészklub 301,0 -
26 Huszár Márk 2004. Győri Lövészklub 292,0 -
27 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 290,0 -
28 Matasdi Bendegúz 2004 KSI SE 284,0 -
29 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 282,0 -
30 Hegedűs Martin 2005. Százhalombattai Lövészklub 275,0 -
31 Martoncsik Levente 2004 KSI SE 266,0 -
32 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 265,0 -
33 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 247,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Egri PLE Egri 1 065,0 0
2 SZHB A Száz 1 010,0 0
3 UTE UTE 1 008,0 0
4 KSI SE KSI S 991,0 0
5 Nyíregyházi PLE Nyír 981,0 0
6 DLSE Debre 950,0 0
7 GYLK Győr 905,0 0
8 Kisalföldi LK Kisal 854,0 0

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Botár Dorottya
2004
Pécs Városi LK
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Simon Bolda
2004
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Csapatok
KSI
Boros Viktória 2005 KSI SE
Budai Brigitta 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
SZHB
Polauf Szintia 2004 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
NYPLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Simon Bolda 2004 Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 378,0 Aranyjelvény
2 Boros Viktória 2005. KSI SE 351,0 Aranyjelvény
3 Budai Brigitta 2005. KSI SE 346,0 Aranyjelvény
4 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 342,0 Aranyjelvény
5 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 339,0 Aranyjelvény
6 Botár Dorottya 2004. Pécs Városi LK 339,0 Aranyjelvény
7 Dézsi Vivien 2005 KSI SE 333,0 Ezüstjelvény
8 Simon Bolda 2004. Nyíregyházi PLE 327,0 Ezüstjelvény
9 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 326,0 Ezüstjelvény
10 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 313,0 Bronzjelvény
11 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 272,0 -
12 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 190,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 039,0 0
2 SZHB Száz 978,0 0
3 NYPLE Nyír 789,0 0

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tatár Soma
2006
KSI SE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Zsolt Hunor
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos
2006
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Weite Hayden
2008
KSI SE
Csapatok
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon 2007 Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos 2006 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
SZHB
Aszt Levente 2006 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 159,0 Bronzjelvény
2 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 157,0 Bronzjelvény
3 Weite Hayden 2007 KSI SE 157,0 Bronzjelvény
4 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 156,0 Bronzjelvény
5 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 155,0 Bronzjelvény
6 Tatár Soma 2006. KSI SE 153,0 -
7 Kiss Hunor Álmos 2006. Nyíregyházi PLE 148,0 -
8 Kelly Gordon 2007. Nyíregyházi PLE 140,0 -
9 Aszt Levente 2006. Százhalombattai Lövészklub 118,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 444,0 0
2 SZHB Száz 430,0 0

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Bordás Nóra Bianka
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta
2006
Nyíregyházi PLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bakosi Hanna
2007
Nyíregyházi PLE
Fehér Kíra
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Bakosi Hanna 2007 Nyíregyházi PLE
Fehér Kíra 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 174,0 Aranyjelvény
2 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 171,0 Aranyjelvény
3 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 159,0 Bronzjelvény
4 Lázár Míra 2006. Csepel LE 157,0 Bronzjelvény
5 Fehér Kíra Nincs Nyíregyházi PLE 123,0 -
6 Bakos Hanna Nincs Nyíregyházi PLE 114,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 411,0 0

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tornyos Kevin
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Omódi János Károly
2004
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csapó Marcell
2006
Komáromi VSE
Kirizs Bence
2006
Komáromi VSE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Andalik Armand
2006
Finomító Sportlövész Klub
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
PVLK
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Aple-Vasas SC
Deák Bálint Péter 2004 APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Szilágyi András 2005 VASAS SC-APLE
UTE A
Fatter Benett Benjamin 2004 BHSE
Szegedi Máté 2004 UTE
Venczel Félix 2005 UTE
UTE B
Nagy Nándor 2005 UTE
Szilvási Tamás 2005 UTE
Joachim Dániel 2006 UTE
UTE C
Madács Márton 2005 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
CTSE
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
KLSE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel 2004 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
ZTE
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Tornyos Kevin 2006 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 389,0 Aranyjelvény
2 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 386,0 Aranyjelvény
3 Nagy Nándor 2005. UTE 386,0 Aranyjelvény
4 Szegedi Máté 2004. UTE 386,0 Aranyjelvény
5 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 383,0 Aranyjelvény
6 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 381,0 Aranyjelvény
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 379,0 Aranyjelvény
8 Venczel Félix 2005. UTE 378,0 Aranyjelvény
9 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 377,0 Aranyjelvény
10 Fatter Benett Benjamin 2004. UTE 374,0 Aranyjelvény
11 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 370,0 Aranyjelvény
12 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 370,0 Aranyjelvény
13 Farkas Martin 2004. Egri PLE 369,0 Aranyjelvény
14 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 368,0 Aranyjelvény
15 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 365,0 Aranyjelvény
16 Rácz Áron 2006. BHSE 365,0 Aranyjelvény
17 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 364,0 Ezüstjelvény
18 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 364,0 Ezüstjelvény
19 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 362,0 Ezüstjelvény
20 Jakab Márton 2004. BHSE 361,0 Ezüstjelvény
21 Andalik Armand 2006. Finomító Sportlövész Klub 361,0 Ezüstjelvény
22 Tornyos Kevin 2006. ZTE Sportlövész Klub 360,0 Ezüstjelvény
23 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 356,0 Ezüstjelvény
24 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 355,0 Ezüstjelvény
25 Szilvási Tamás 2005. UTE 355,0 Ezüstjelvény
26 Szalai Marcell 2005. ZTE Sportlövész Klub 354,0 Ezüstjelvény
27 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 351,0 Ezüstjelvény
28 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 348,0 Ezüstjelvény
29 Joachim Dániel 2006. UTE 346,0 Ezüstjelvény
30 Madács Márton 2005. UTE 346,0 Ezüstjelvény
31 Tarr Gyula 2006. UTE 345,0 Ezüstjelvény
32 Drótos Dániel 2006. UTE 342,0 Bronzjelvény
33 Kirizs Bence 2006. Komáromi VSE 336,0 Bronzjelvény
34 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 335,0 Bronzjelvény
35 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 330,0 Bronzjelvény
36 Omódi János Károly 2004. Pécs Városi LK 315,0 Bronzjelvény
37 Banos Attila 2005. UTE 303,0 -
38 Csapó Marcell 2006. Komáromi VSE 286,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 138,0 0
2 Aple-Vasas SC APLE- 1 118,0 0
3 PVLK Pécs 1 115,0 0
4 ZTE ZTE S 1 109,0 0
5 CTSE Cél- 1 105,0 0
6 UTE B UTE 1 087,0 0
7 KLSE Kecsk 1 080,0 0
8 UTE C UTE 1 033,0 0

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Szonja
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Málna
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Simon Bolda
2004
Nyíregyházi PLE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Csapatok
ZTE SKK
Szenecsár Csenge 2004 ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Szonja 2004 ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka 2004 ZTE Sportlövész Klub
UTE
Toma Réka 2006 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
CTSE
Jákó Miriam 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Málna 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Simon Bolda 2004 Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,0 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 389,0 Aranyjelvény
3 Szegesdi Eszter 2005. UTE 389,0 Aranyjelvény
4 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 383,0 Aranyjelvény
5 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 379,0 Aranyjelvény
6 Toma Réka 2006. UTE 374,0 Aranyjelvény
7 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 371,0 Aranyjelvény
8 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 365,0 Aranyjelvény
9 Szenecsár Szonja 2004. ZTE Sportlövész Klub 360,0 Aranyjelvény
10 Hemrich Boglárka 2005. UTE 359,0 Ezüstjelvény
11 Mangó Málna 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 358,0 Ezüstjelvény
12 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 351,0 Ezüstjelvény
13 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 350,0 Ezüstjelvény
14 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 339,0 Bronzjelvény
15 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 333,0 Bronzjelvény
16 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 325,0 Bronzjelvény
17 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 292,0 -
18 Simon Bolda 2004. Nyíregyházi PLE 245,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 152,0 0
2 ZTE SKK ZTE S 1 114,0 0
3 CTSE Cél- 1 085,0 0
4 Nyíregyházi PLE Nyír 862,0 0

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Joachim Dániel
2006
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fébó Levente
2006
Pécs Városi LK
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szépe Máté
2005
Finomító Sportlövész Klub
Csapó Marcell
2006
Komáromi VSE
Kirizs Bence
2006
Komáromi VSE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos
2006
Nyíregyházi PLE
Pikovszki Ádám
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos 2006 Nyíregyházi PLE
Pikovszki Ádám 2007 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
UTE
Joachim Dániel 2006 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Drótos Dániel 2006. UTE 176,0 Aranyjelvény
2 Tarr Gyula 2006. UTE 175,0 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 171,0 Aranyjelvény
4 Tóth Milán László 2007. UTE 169,0 Aranyjelvény
5 Joachim Dániel 2006. UTE 168,0 Aranyjelvény
6 Kirizs Bence 2006. Komáromi VSE 164,0 Aranyjelvény
7 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 163,0 Aranyjelvény
8 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 160,0 Ezüstjelvény
9 Fébó Levente 2006. Pécs Városi LK 158,0 Ezüstjelvény
10 Szabó Zsombor 2007. Pécs Városi LK 157,0 Ezüstjelvény
11 Csapó Marcell 2006. Komáromi VSE 147,0 Bronzjelvény
12 Pikovszki Ádám 2007. Nyíregyházi PLE 120,0 -
13 Kiss Hunor Álmos 2006. Nyíregyházi PLE 83,0 -
14 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 75,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 519,0 0
2 Nyíregyházi PLE Nyír 278,0 0

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Képes Edua
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Málna
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta
2006
Nyíregyházi PLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rudolf Karina
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
CTSE
Bacsa Dorka 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Málna 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta 2006 Nyíregyházi PLE
Rudolf Karina 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mangó Málna 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 182,0 -
2 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 174,0 -
3 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 169,0 -
4 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 166,0 -
5 Képes Edua 2007. UTE 166,0 -
6 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 162,0 -
7 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 159,0 -
8 Lázár Míra 2006. Csepel LE 153,0 -
9 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 132,0 -
10 Nagy Zsófia Gitta 2006. Nyíregyházi PLE 130,0 -
11 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 125,0 -
12 Rudolf Karina Nincs Nyíregyházi PLE 60,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 CTSE Cél- 507,0 0
2 Csepel LE Csepe 447,0 0
3 Nyíregyházi PLE Nyír 315,0 0