MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2022.

Versenyengedély szám
388/A-11/03/2022
A verseny szervezője
Debreceni Lövészsuli SE
A verseny helyszíne
3100 Salgótarján, Kassai sor 54. Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2022-11-26
A verseny vége
2022-11-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs
2009
Kecskeméti Lövész SE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Ilic Teodor
2009
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Marosvölgyi Ádám
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir
2010
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Boros Péter
2011
Bácsbokodi LTSzE
Schultz Antal Arnold
2010
Bácsbokodi LTSzE
Szeitz Levente
2008
Bácsbokodi LTSzE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Katona András
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Márton Gellért
2008
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Sitkei Tamás
2008
Angyalföldi Lövész Egylet
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Máté 2011 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László 2009 Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs 2009 Kecskeméti Lövész SE
KSI A
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Gosztola Gergő 2010 KSI SE
Ilic Teodor 2009 KSI SE
Szakály Borisz 2009 KSI SE
DEBLSE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
PSN Zrt.
Marosvölgyi Ádám 2008 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta 2009 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir 2010 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bácsbokodi LTSZSE
Boros Péter 2011 Bácsbokodi LTSzE
Schultz Antal Arnold 2010 Bácsbokodi LTSzE
Szeitz Levente 2008 Bácsbokodi LTSzE
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
DEBLSE B
Bohutinsky Alexander 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Katona András 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Győri LK
Pula Csongor 2008 Győri Lövészklub
Márton Gellért 2008 Győri Lövészklub
Szmatona Gábor 2010 Győri Lövészklub

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Cséki Emma
2009
Bihari Lövészklub Berettyóújfalu
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gál Janka
2009
Bácsbokodi LTSzE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Mészáros Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina
2008
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Papp Luca Fruzsina
2008
APLE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Csapatok
KSI A
Komlós Diána 2008 KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella 2009 KSI SE
Vincze Kata Sára 2009 KSI SE
KSI B
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Mihalkó Lili Anna 2008 KSI SE
Mucsányi Csenge 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina 2008 Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra 2009 Nyíregyházi PLE

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Belicza Péter Ferenc
2010
KSI SE
Boros Barnabás
2012
Nyíregyházi PLE
Juhász Árpád
2011
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond 2011 ZTE Sportlövész Klub
SSE
Béres Ákos Balázs 2011 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért 2010 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Baranyi Gábor Viktor 2010 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
KSI
Farkas Ákos 2010 KSI SE
Gosztola Gergő 2010 KSI SE
Belicza Péter Ferenc 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Boros Barnabás 2012 Nyíregyházi PLE
Juhász Árpád 2011 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gunczer Léna
2010
KSI SE
Keresztesi Zsófia
2010
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Kozarics Jasna
2011
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Eszter
2012
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva
2012
Nyíregyházi PLE
Szabó Melinda
2010
Nyíregyházi PLE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI
Gunczer Léna 2010 KSI SE
Keresztesi Zsófia 2010 KSI SE
Mucsányi Csenge 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE CSEP
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Hadzsi Eszter 2012 Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge 2010 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE SZMD
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva 2012 Nyíregyházi PLE
Szabó Melinda 2010 Nyíregyházi PLE

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Marton Tamás
2010
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Pál András
2010
MATE-GEAC
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Balázs Dániel
2008
Angyalföldi Lövész Egylet
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Csapatok
TvSC
Aranyos Péter 2011 Tisza Volán SC
Orsy Tamás 2010 Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác 2008 Tisza Volán SC
PVSK "A"
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Fodor Márton 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
Lengyel Ádám 2010 MATE-GEAC
Pál András 2010 MATE-GEAC
Komárom VSE
Kustyán Gergő István 2008 Komáromi VSE
Mlinkovics Máté 2008 Komáromi VSE
Povázsay János 2008 Komáromi VSE

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Világosi Tímea
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Dósa Baranics Dea
2008
APLE
Mudri Zsófia
2009
Angyalföldi Lövész Egylet
Csapatok
Cél-Tudat SE serdülő lány puska
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna 2009 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
PVSK "A"
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Friedrich Aliz 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár 2008 Nyíregyházi PLE
KVSE A
Andrássy Fruzsina 2008 Komáromi VSE
Czemmel Sarolt 2008 Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien 2009 Komáromi VSE
KVSE B
Barakka-Hoffmann Zita 2008 Komáromi VSE
Molnár Sára 2011 Komáromi VSE
Somogyi Dorina 2009 Komáromi VSE

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Pál András
2010
MATE-GEAC
Lendvai Domonkos
2010
Komáromi VSE
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Veress Dániel
2011
BHSE
Csapatok
PVSK
Füzes-Nagy Aladár 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
ZTE SKK
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Böndicz Emília
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Őri Hajnalka
2010
BHSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge 2010 Nyíregyházi PLE