Nagykaliberű fémpárbaj MSSZ Orságos Bajnokság

Versenyengedély szám
360/A-10/03
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2018-10-07
A verseny vége
2018-10-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000.-Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Győry Viktor Endre
1993
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Lajsoczky Károly
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lajsoczky Károly ifj.
2001
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
3 Győry Viktor Endre 1993. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 32,0 II. osztály
4 Lajsoczky Károly 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
5 Lajsoczky Károly ifj. 2001. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
6 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Öntöltő sörétes puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 II. osztály
3 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 33,0 II. osztály
4 Belme Attila 1975. BEL SE 33,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

nyilt sörétes puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 II. osztály
3 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 33,0 II. osztály
4 Belme Attila 1975. BEL SE 33,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard nagykaliberű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
3 Belme Attila 1975. BEL SE 35,0 II. osztály
4 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nyilt nagykaliberű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
3 Belme Attila 1975. BEL SE 35,0 II. osztály
4 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Gyári pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Lajsoczky Károly ifj.
2001
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lajsoczky Károly
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Győry Viktor Endre
1993
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lajsoczky Károly ifj. 2001. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
3 Belme Attila 1975. BEL SE 32,0 II. osztály
4 Győry Viktor Endre 1993. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 32,0 II. osztály
5 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
6 Lajsoczky Károly 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 II. osztály
7 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 32,0 II. osztály
8 Jamriskó Gyula 1975. Jászfelsőszentgyörgy LK 32,0 II. osztály
9 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 32,0 II. osztály
10 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nyílt pisztoly kaliberű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Ördög István
1989
Fővárosi Pénzügyőr LK
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
3 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 35,0 II. osztály
4 Ördög István 1989. Fővárosi Pénzügyőr LK 35,0 II. osztály
5 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 35,0 II. osztály
6 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 35,0 II. osztály
7 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Ismétlő sörétes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Simonyi Ottó
1963
Remington Sportlövész Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Remington Sportlövész Egyesület
Lajsoczky Károly ifj.
2001
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lajsoczky Károly
1970
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lemes Miklós János
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Győry Viktor Endre
1993
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 I. osztály
2 Lajsoczky Károly ifj. 2001. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
3 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 33,0 II. osztály
4 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 33,0 II. osztály
5 Lemes Miklós János 1975. Pontlövész SE 33,0 II. osztály
6 Lajsoczky Károly 1970. Magyar Rendőr Szituációs LE 33,0 II. osztály
7 Győry Viktor Endre 1993. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 33,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély