Hungarian Open 2017 / 2.nap

Hungarian Open
NYIREGYHÁZA

Hungary
www.hunshooting.hu
24th-26th November 2017

 

résztvevők:

A külföldi nevezettek mellett az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően Győrik Csaba szövetségi kapitány névre szóló meghívására a felnőtt és junior válogatott keret tagjai is indulnak. További hazai versenyzők a SVIR rendszerben nevezhetőek2017. november 03-ig.

A nevezettek közül a létszámtól függően a szövetség választja ki november 09-ig az indulásra jogosultakat és értesíti arról a klubokat, egyesületeket. A nevezési díjak befizetésének és annak igazolásának a szövetségbe történő eljuttatásának határideje november 15.

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Nyíregyháza
A verseny kezdete
2017-11-25
A verseny vége
2017-11-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40E-2 verseny / 25E- 1 verseny a külföldi versenyzőknek, 5000ft/fő a magyar versenyzőknek
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Izsó András
1997
KSI SE
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Rákosi Patrik
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Antal Balázs
1991
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csizmadia András
1974
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Csuri Tamás
1995
KSI SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Vareha Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Szűcs Gergely
1977
UTE
BAGLIETTO Louis Philp
1962
GBZ
SERGEI Alexei
1973
GBZ
BATAROVSCHI Evgheni
2002
MDA
COTLIUBA Chiril
2001
MDA
LEONTEAN Daniel
2001
MDA
MOLDOVAN Nichita
1995
MDA
USANLI Kirill
2002
MDA
VARZARI Eduard
2002
MDA
BLAHA Tomas
1980
CZE
KRIKAVA Ivan
1962
CZE
CODREAN Casian
1999
ROU
DÍRCZ Emil
1962
POL
HEIKKA Olli
1965
FIN
JAHNSSON Kai
1965
FIN
KALLIO Joonas
1988
FIN
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 JAHNSSON Kai 1965. FIN 672,0 Mester
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 577,0 I. osztály
3 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 570,0 II. osztály
4 Karacs Zsolt 1966. UTE 568,0 II. osztály
5 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 568,0 II. osztály
6 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 568,0 II. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 567,0 II. osztály
8 KALLIO Joonas 1988. FIN 566,0 II. osztály
9 CODREAN Casian 1999. ROU 565,0 II. osztály
10 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 563,0 II. osztály
11 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 562,0 II. osztály
12 Nagy László 1970. BHSE 562,0 II. osztály
13 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 562,0 II. osztály
14 Csizmadia András 1974. UTE 558,0 III. osztály
15 Nagy Máté László 1999. BHSE 558,0 III. osztály
16 Geier Dániel 1999. Csepel LE 556,0 III. osztály
17 Vareha Attila 2001. Nyíregyházi PLE 556,0 III. osztály
18 LEONTEAN Daniel 2001. MDA 556,0 III. osztály
19 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 555,0 III. osztály
20 Iszprávnik Péter 2000. UTE 555,0 III. osztály
21 Kalmár Tamás 1995. UTE 555,0 III. osztály
22 Takács Tibor 1967. Egri PLE 555,0 III. osztály
23 Szűcs Gergely 1977. UTE 554,0 III. osztály
24 BATAROVSCHI Evgheni 2002. MDA 554,0 III. osztály
25 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 III. osztály
26 BLAHA Tomas 1980. CZE 552,0 III. osztály
27 Tamási Péter 2000. KSI SE 551,0 III. osztály
28 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 550,0 III. osztály
29 MOLDOVAN Nichita 1995. MDA 550,0 III. osztály
30 Pál Zoltán 1980. APLE-VASAS SC 549,0 III. osztály
31 Csuri Tamás 1995. KSI SE 549,0 III. osztály
32 VARZARI Eduard 2002. MDA 548,0 III. osztály
33 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 548,0 III. osztály
34 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 546,0 III. osztály
35 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 546,0 III. osztály
36 BAGLIETTO Louis Philp 1962. GBZ 545,0 III. osztály
37 USANLI Kirill 2002. MDA 544,0 III. osztály
38 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 544,0 III. osztály
39 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 543,0 III. osztály
40 Hegedűs András 1998. KSI SE 542,0 III. osztály
41 Rákosi Patrik 1999. Százhalombattai Lövészklub 541,0 III. osztály
42 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 541,0 III. osztály
43 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 541,0 III. osztály
44 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 539,0 IV. osztály
45 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 538,0 IV. osztály
46 DÍRCZ Emil 1962. POL 537,0 IV. osztály
47 Izsó András 1997. Százhalombattai Lövészklub 536,0 IV. osztály
48 HEIKKA Olli 1965. FIN 533,0 IV. osztály
49 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 532,0 IV. osztály
50 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 531,0 IV. osztály
51 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 531,0 IV. osztály
52 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 530,0 IV. osztály
53 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 529,0 IV. osztály
54 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 529,0 IV. osztály
55 KRIKAVA Ivan 1962. CZE 527,0 IV. osztály
56 COTLIUBA Chiril 2001. MDA 525,0 IV. osztály
57 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 508,0 IV. osztály
58 Lőrinczi Tibor 1974. Mátyásföldi TLE 507,0 IV. osztály
59 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 486,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 237,5
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 237,0
3 Karacs Zsolt 1966. UTE 214,0
4 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 194,1
5 Takács László 1959. Egri PLE 173,0
6 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 141,4
7 JAHNSSON Kai 1965. FIN 0,0
8 KALLIO Joonas 1988. FIN 0,0

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdi Annamária
1998
Százhalombattai Lövészklub
Bakonyi Nóra
1999
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csorba-Deák Kitti
1986
Százhalombattai Lövészklub
Fekete Timea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Fodor Enikő
2000
Százhalombattai Lövészklub
Fábián Fanni
2000
Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Halász Bernadett Katalin
1998
Kecskeméti Lövész SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Vivien
2000
UTE
Sike Renáta
1978
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Légrádi Nikolett
1999
BHSE
Kékesi Gabriella
1988
Csepel LE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
ALEXDOTTIR Sasha
2000
GBZ
MANNER Bettina
1987
GBZ
Arunovic Zorana
1986
SRB
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
BLAHOVA Adela
2003
CZE
Cervenkova Renata
1974
CZE
DEDOVA Alzbetta
2002
CZE
DOBNEROVA Eliska
2002
CZE
HARISTIADE Daria
2001
ROU
HYNNINEN Reetta
1983
FIN
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Morvai Erika
1974
KSI SE
BUTNARI Svatlana
2000
MDA
ROTARI Ecaterina
1992
MDA
CURTEANU Diana
2002
MDA
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 399,0 Mester
2 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 385,0 Mester
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 383,0 Mester
4 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 381,0 Mester
5 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 377,0 I. osztály
6 Egri Viktória 1998. KSI SE 377,0 I. osztály
7 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 374,0 II. osztály
8 HARISTIADE Daria 2001. ROU 373,0 II. osztály
9 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 373,0 II. osztály
10 Kókai Réka 1999. KSI SE 370,0 II. osztály
11 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 370,0 II. osztály
12 CERVENKOVA Renata 1974. CZE 370,0 II. osztály
13 Babicz Sára 1990. UTE 368,0 II. osztály
14 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 367,0 III. osztály
15 Gulyás Claudia 1998. KSI SE 367,0 III. osztály
16 BUTNARI Svatlana 2000. MDA 365,0 III. osztály
17 HYNNINEN Reetta 1983. FIN 365,0 III. osztály
18 Agárdi Annamária 1998. Százhalombattai Lövészklub 365,0 III. osztály
19 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 363,0 III. osztály
20 Novotnyné Kovács Katalin 1964. APLE-VASAS SC 363,0 III. osztály
21 Morvai Erika 1974. KSI SE 362,0 III. osztály
22 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 361,0 III. osztály
23 Légrádi Nikolett 1999. Pécs Városi LK 359,0 III. osztály
24 Kékesi Gabriella 1988. Csepel LE 359,0 III. osztály
25 KLEMENKO Polina 1993. AUT 358,0 III. osztály
26 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 357,0 III. osztály
27 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 356,0 III. osztály
28 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 355,0 III. osztály
29 ROTARI Ecaterina 1992. MDA 353,0 III. osztály
30 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 351,0 III. osztály
31 Kovács Gréta Mariann 2002. Nyíregyházi PLE 349,0 IV. osztály
32 DEDOVA Alzbetta 2002. CZE 348,0 IV. osztály
33 MANNER Bettina 1987. GBZ 348,0 IV. osztály
34 Papp Hajnal Zsófia 2002. KSI SE 348,0 IV. osztály
35 BLAHOVA Adela 2003. CZE 347,0 IV. osztály
36 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 347,0 IV. osztály
37 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 346,0 IV. osztály
38 CURTEANU Diana 2002. MDA 346,0 IV. osztály
39 Varga Zalay Babett 2002. Kecskeméti Lövész SE 342,0 IV. osztály
40 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 341,0 IV. osztály
41 DOBNEROVA Eliska 2002. CZE 327,0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 238,7
2 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 238,7
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 217,2
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 195,0
5 HARISTIADE Daria 2001. ROU 173,3
6 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 151,5
7 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 131,4
8 Egri Viktória 1998. KSI SE 111,8

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Veres Ádám
1987
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Kapás István
1992
Komáromi VSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Szilágyi Attila
2002
Komáromi VSE
Kocsis András
2002
Komáromi VSE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Halász István
2001
Egri PLE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
BUCKO L'ubomír
2001
SVK
DEJAN Pesic
1989
SRB
DJORDJE Janjic
1981
SRB
GOJKOVIC Mihajlo
1997
SRB
JODL Benjamin
1984
SLO
POTRC Simon
1977
SLO
TEMENT Jan
1996
SLO
KIURU Matias
1998
FIN
KURKI Juho
1991
FIN
LANG Jimi
1998
FIN
LEPPA Aleksi
1994
FIN
PIIPPONEN Mika
1997
FIN
RISSANEN Eetu
2004
FIN
SYRJA Lauri
2003
FIN
KOSTIC Filip
1994
SRB
VOJTKO Roman
1999
SVK
Szabián Norbert
1982
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Éri Dominik
2002
Komáromi VSE
MAULANA Adri
1979
INA
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Lévai Krisztina
2001
MATE-GEAC
BEJENARI Vladislav
1991
MDA
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 629,0 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 623,0 Mester
3 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 623,0 Mester
4 KURKI Juho 1991. FIN 622,0 I. osztály
5 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 620,0 I. osztály
6 Kapás István 1992. Komáromi VSE 620,0 I. osztály
7 JODL Benjamin 1984. SLO 618,0 I. osztály
8 LEPPA Aleksi 1994. FIN 617,0 I. osztály
9 KIURU Matias 1998. FIN 617,0 I. osztály
10 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 616,0 II. osztály
11 DJORDJE Janjic 1981. SRB 615,0 II. osztály
12 Hári Péter 1989. BHSE 614,0 II. osztály
13 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 614,0 II. osztály
14 PIIPPONEN Mika 1997. FIN 611,0 II. osztály
15 Bukovszky Péter 1998. UTE 608,0 II. osztály
16 BEJENARI Vladislav 1991. MDA 607,0 II. osztály
17 VOJTKO Roman 1999. SVK 607,0 II. osztály
18 Wittmann Péter 2003. APLE-VASAS SC 606,0 II. osztály
19 Simó Kornél 1984. BHSE 605,0 II. osztály
20 Kiss Viktor 2001. UTE 605,0 II. osztály
21 Kurucz Máté 2001. ZTE Sportlövész Klub 605,0 II. osztály
22 KOSTIC Filip 1994. SRB 604,0 II. osztály
23 Takács Csaba 2000. Csepel LE 604,0 II. osztály
24 Szabián Norbert 1982. UTE 603,2 II. osztály
25 LANG Jimi 1998. FIN 603,0 II. osztály
26 Prágai Patrik 1998. UTE 602,0 II. osztály
27 BUCKO L'ubomír 2001. SVK 602,0 II. osztály
28 POTRC Simon 1977. SLO 602,0 II. osztály
29 Varga Dominik 1999. UTE 601,8 II. osztály
30 TEMENT Jan 1996. SLO 599,0 III. osztály
31 Éri Dominik 2002. Komáromi VSE 598,7 III. osztály
32 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 597,0 III. osztály
33 MAULANA Adri 1979. INA 596,2 III. osztály
34 Halász István 2001. Egri PLE 594,0 III. osztály
35 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 594,0 III. osztály
36 SYRJA Lauri 2003. FIN 592,0 III. osztály
37 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 587,9 III. osztály
38 RISSANEN Eetu 2004. FIN 557,0 IV. osztály
39 GOJKOVIC Mihajlo 1997. SRB 43,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 252,0
2 LEPPA Aleksi 1994. FIN 249,4
3 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 228,0
4 KURKI Juho 1991. FIN 205,4
5 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 186,0
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 165,6
7 JODL Benjamin 1984. SLO 140,9
8 Kapás István 1992. Komáromi VSE 120,9

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hurai Viktória
2000
VASAS SC
Kozma Nikolett
2001
APLE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szalai Fatime
1999
APLE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Horváth Timea dr
1988
Pécs Városi LK
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia
2002
Pécs Városi LK
Török Csenge
2001
Pécs Városi LK
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Cseszka Nikolett
2002
Komáromi VSE
Horváth Zoé
2001
Komáromi VSE
Kiss Petra Edit
2000
Komáromi VSE
Seres Petra
2001
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Beer Leila Alexa
2001
BHSE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Kiss Rebeka
1999
BHSE
Meilinger Flóra
1998
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Tarr Vivien
2001
UTE
Bencsik Dorottya
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
ALASTALO Netta
1999
FIN
HAVUKAINEN Inka
1996
FIN
HYRKAS Emmi
1996
FIN
SAVUKARI Sirkka
1961
FIN
VALKONEN Nea
2001
FIN
BANJAC Tatjana
1997
SRB
MIKOVIC-MUCIBABIC Gordana
1979
SRB
PRODANOVIC Bojana
1982
SRB
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
HRASOVEC Urska
1999
SLO
OSRAJNIK Klara
1999
SLO
HYBLEROVÁ Jana
1991
SVK
ZIDEKOVÁ Lenka
1996
SVK
RAILEANU Ecaterina
1993
MDA
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Lévai Krisztina
2001
MATE-GEAC
MAURO Melissa Joan
2002
INA
DARYANTI Monica
1994
INA
SIIVONEN Anna-Maria
1996
FIN
KUSUMAWARDANI Diaz
INA
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 417,0 Mester
2 BANJAC Tatjana 1997. SRB 414,0 I. osztály
3 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 413,0 I. osztály
4 HYRKAS Emmi 1996. FIN 413,0 I. osztály
5 Dalmati Nóra 1978. BHSE 412,0 I. osztály
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 412,0 I. osztály
7 HYBLEROVÁ Jana 1991. SVK 412,0 I. osztály
8 Szijj Katinka 1993. UTE 411,0 I. osztály
9 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 411,0 I. osztály
10 Biatovszki Mira 1992. UTE 410,0 I. osztály
11 HRASOVEC Urska 1999. SLO 410,0 I. osztály
12 Seffer Kata 1992. BHSE 409,0 II. osztály
13 Dénes Eszter 2001. UTE 409,0 II. osztály
14 Horváth Zoé 2001. Komáromi VSE 409,0 II. osztály
15 Toma Dorina 1999. UTE 409,0 II. osztály
16 Lévai Krisztina 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 408,1 II. osztály
17 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 408,0 II. osztály
18 HAVUKAINEN Inka 1996. FIN 408,0 II. osztály
19 Somogyi Daniella 1997. Pécs Városi LK 408,0 II. osztály
20 Storcz Júlia 2002. Pécs Városi LK 407,0 II. osztály
21 Meilinger Flóra 1998. BHSE 407,0 II. osztály
22 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 407,0 II. osztály
23 ZIDEKOVÁ Lenka 1996. SVK 406,0 II. osztály
24 Hanák Gabriella 1996. BHSE 406,0 II. osztály
25 MIKOVIC-MUCIBABIC Gordana 1979. SRB 405,0 II. osztály
26 Tarr Vivien 2001. UTE 405,0 II. osztály
27 Bánki Dóra 1997. BHSE 404,0 II. osztály
28 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 403,5 II. osztály
29 MAURO Melissa Joan 2002. INA 403,0 II. osztály
30 SIIVONEN Anna-Maria 1996. FIN 402,8 II. osztály
31 DARYANTI Monica 1994. INA 402,0 II. osztály
32 PRODANOVIC Bojana 1982. SRB 401,0 II. osztály
33 KUSUMAWARDANI Diaz Nincs INA 400,7 II. osztály
34 Bencsik Dorottya 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 400,0 II. osztály
35 RAILEANU Ecaterina 1993. MDA 400,0 II. osztály
36 Fejes Zsuzsanna 1986. BHSE 400,0 II. osztály
37 VALKONEN Nea 2001. FIN 399,0 III. osztály
38 Török Csenge 2001. Pécs Városi LK 399,0 III. osztály
39 Horváth Timea dr 1988. Pécs Városi LK 398,0 III. osztály
40 Lázár Antónia 1992. Komáromi VSE 398,0 III. osztály
41 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 397,0 III. osztály
42 ALASTALO Netta 1999. FIN 396,0 III. osztály
43 OSRAJNIK Klara 1999. SLO 388,0 III. osztály
44 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 386,0 III. osztály
45 Beer Leila Alexa 2001. BHSE 386,0 III. osztály
46 SAVUKARI Sirkka 1961. FIN 385,0 III. osztály
47 Kiss Rebeka 1999. BHSE 384,0 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 246,7
2 HYRKAS Emmi 1996. FIN 244,5
3 BANJAC Tatjana 1997. SRB 224,1
4 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 202,8
5 Dalmati Nóra 1978. BHSE 182,7
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 160,8
7 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 140,2
8 HYBLEROVÁ Jana 1991. SVK 120,5

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kardos Gergő
1998
Százhalombattai Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Mácsek Áron Bence
2000
Keszthelyi Erdész LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Forrásiné Máthé Edit
1976
KSI SE
Ádám Hajnalka
1977
KSI SE
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Barabás Csilla
1969
Honvéd Kossuth LK