Hungarian Open 2018 / 1.nap

Hungarian Open
SZEKSZÁRD
Hungary
www.hunshooting.hu
23th-25th November 2018

HUNGARIAN OPEN 2018. LIVE STREAM

résztvevők:

A külföldi nevezettek mellett az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően Győrik Csaba szövetségi kapitány névre szóló meghívására a felnőtt és junior válogatott keret tagjai is indulnak. További hazai versenyzők a SVIR rendszerben nevezhetőek 2018. november 02-ig.

A vegyes csapat nevezéseket e-mailben, az attila.keri@hunshootig.hu -ra küldjék meg.

A nevezettek közül a létszámtól függően a szövetség választja ki november 09-ig az indulásra jogosultakat és értesíti arról a klubokat, egyesületeket. A nevezési díjak befizetésének és annak igazolásának a szövetségbe történő eljuttatásának határideje november 15.

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szekszárd Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2018-11-24
A verseny vége
2018-11-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
HUF 3000,- /egy indulás, HUF 5000,- /két indulás, HUF 7000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Takács László
1959
Egri PLE
Antal Balázs
1991
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Mezei Gábor
1961
APLE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy György
1965
BHSE
Pavol Kopp
1978
Bratislava-SVK
Oleksii Lazebnyk
UKR
Oleksandr Kolodi
UKR
Serhii Fomin
UKR
Oleksii Petunov
UKR
Serhii Ohorodnyk
1989
UKR
Andrei Alferin
1994
MDA
Nichita Moldovan
MDA
Emil Dyrcz
1962
POL
Maciej Rymski
POL
Michal Wagner
1980
POL
Widter Wolfgang
1999
VPSC-AUT
Jan Walica
CZE
Tadeas Kotas
1957
CZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 585,0 Mester
2 Nagy László 1970. BHSE 576,0 I. osztály
3 Pavol Kopp 1000. SVK 573,0 I. osztály
4 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 572,0 I. osztály
5 Oleksandr Kolodi Nincs UKR 571,0 I. osztály
6 Oleksii Lazebnyk Nincs UKR 571,0 I. osztály
7 Szűcs Gergely 1977. UTE 567,0 II. osztály
8 Borbély Levente 1996. UTE 564,0 II. osztály
9 Andrei Alferin Nincs MDA 564,0 II. osztály
10 Takács László 1959. Egri PLE 563,0 17 II. osztály
11 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 563,0 16 II. osztály
12 Serhii Fomin Nincs UKR 562,0 II. osztály
13 Nichita Moldovan Nincs MDA 561,0 II. osztály
14 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 561,0 II. osztály
15 Tóth Gábor 1973. UTE 560,0 II. osztály
16 Kalmár Tamás 1995. UTE 558,0 III. osztály
17 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 557,0 10 III. osztály
18 Jambrik István 1968. BHSE 557,0 8 III. osztály
19 Geri Péter 1991. Kalocsai Sport Egyesület 556,0 14 III. osztály
20 Csizmadia András 1974. UTE 556,0 13 III. osztály
21 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 556,0 9 III. osztály
22 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 556,0 III. osztály
23 Maciej Rymski Nincs POL 553,0 III. osztály
24 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 551,0 III. osztály
25 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 547,0 10 III. osztály
26 Nagy György 1965. BHSE 547,0 8 III. osztály
27 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 545,0 III. osztály
28 Emil Dyrcz 1962. POL 544,0 III. osztály
29 Oleksii Petunov Nincs UKR 544,0 III. osztály
30 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 542,0 III. osztály
31 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 541,0 III. osztály
32 Widter Wolfgang 1000. AUT 538,0 IV. osztály
33 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 537,0 IV. osztály
34 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 IV. osztály
35 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 531,0 IV. osztály
36 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 528,0 IV. osztály
37 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 524,0 IV. osztály
38 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 521,0 IV. osztály
39 Michal Wagner 1980. POL 521,0 IV. osztály
40 Serhii Ohorodnyk 1989. UKR 520,0 IV. osztály
41 Jan Walica Nincs CZE 504,0 IV. osztály
42 Tadeas Kotas 1957. CZE 493,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pavol Kopp 1000. SVK 238,8
2 Andrei Alferin Nincs MDA 237,1
3 Tátrai Miklós 1986. BHSE 217,9
4 Nagy László 1970. BHSE 196,5
5 Oleksii Lazebnyk Nincs UKR 175,5
6 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 155,6
7 Oleksandr Kolodi Nincs UKR 134,7
8 Szűcs Gergely 1977. UTE 113,9

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Daniel Leontean
2001
MDA
Eduard Varzari
MDA
Evgheni Batarovschi
MDA
Ivan Reaboi
MDA
Kirill Usanli
MDA
Bang Yedam
2002
KOR
Seo Jeongbong
2002
KOR
Nazarii Khitrov
UKR
Roman Kopiyka
UKR
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kirill Usanli Nincs MDA 564,0 Aranyjelvény
2 Tamási Péter 2000. KSI SE 564,0 Aranyjelvény
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 561,0 Ezüstjelvény
4 Seo Jeongbong 2002. KOR 561,0 Ezüstjelvény
5 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 559,0 Ezüstjelvény
6 Iszprávnik Péter 2000. UTE 558,0 Ezüstjelvény
7 Roman Kopiyka Nincs UKR 558,0 Ezüstjelvény
8 Geier Dániel 1999. Csepel LE 558,0 Ezüstjelvény
9 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 Ezüstjelvény
10 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 557,0 Ezüstjelvény
11 Bang Yedam 2002. KOR 557,0 Ezüstjelvény
12 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 Ezüstjelvény
13 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 Ezüstjelvény
14 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 553,0 Ezüstjelvény
15 Ivan Reaboi Nincs MDA 552,0 Ezüstjelvény
16 Evgheni Batarovschi Nincs MDA 551,0 Ezüstjelvény
17 Daniel Leontean Nincs MDA 550,0 Ezüstjelvény
18 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 550,0 Ezüstjelvény
19 Nazarii Khitrov Nincs UKR 549,0 Ezüstjelvény
20 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 541,0 Bronzjelvény
21 Eduard Varzari Nincs MDA 538,0 Bronzjelvény
22 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 533,0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 235,1
2 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 232,3
3 Iszprávnik Péter 2000. UTE 212,4
4 Geier Dániel 1999. Csepel LE 193,5
5 Seo Jeongbong 2002. KOR 173,5
6 Tamási Péter 2000. KSI SE 150,7
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 128,3
8 Kirill Usanli Nincs MDA 109,1

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sike Renáta
1978
BHSE
Babicz Sára
1990
UTE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyák Andrea
1986
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Arunovic Zorana
1986
SRB
KAARO Kirsti
FIN
Liddon Jessica
1993
SCO
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Jana Kuvikova
SVK
Christina Daskalopoulou
GRE
Evangelia Alexopoulou
GRE
Anastasia Casapciuc
MDA
Halyna Mosina
UKR
Nataliia Dymytrashko
UKR
Izabela Sobkova
CZE
Petra Kawulokova
CZE
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Sabina Suljic
1979
SLO
MANNER Bettina
1987
GBZ
Luoto Satu
FIN
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 587,0 Mester
2 Christina Daskalopoulou Nincs GRE 582,0 Mester
3 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 566,0 II. osztály
4 LIDDON Jessica Nincs SCO 562,0 II. osztály
5 Sike Renáta 1978. BHSE 561,0 II. osztály
6 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 559,0 III. osztály
7 KAARO Kirsti Nincs FIN 554,0 III. osztály
8 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 553,0 9 III. osztály
9 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 553,0 8 III. osztály
10 Takács Kornélia 1982. BHSE 552,0 III. osztály
11 Jana Kuvikova Nincs SVK 548,0 III. osztály
12 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 547,0 92 III. osztály
13 Polyák Andrea 1986. BHSE 547,0 88 III. osztály
14 Evangelia Alexopoulou Nincs GRE 547,0 III. osztály
15 Nataliia Dymytrashko Nincs UKR 545,0 III. osztály
16 Anastasia Casapciuc Nincs MDA 545,0 III. osztály
17 Vas Virág dr 1977. BHSE 544,0 III. osztály
18 Izabela Sobkova Nincs CZE 543,0 III. osztály
19 Halyna Mosina Nincs UKR 542,0 III. osztály
20 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 540,0 III. osztály
21 KLEMENKO Polina 1993. AUT 539,0 IV. osztály
22 Petra Kawulokova Nincs CZE 538,0 IV. osztály
23 Sabina Suljic Nincs SLO 537,0 IV. osztály
24 MANNER Bettina 1987. GBZ 526,0 IV. osztály
25 Luoto Satu Nincs FIN 524,0 IV. osztály
26 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 519,0 IV. osztály
27 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 519,0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 240,6
2 Sike Renáta 1978. BHSE 237,2
3 KAARO Kirsti Nincs FIN 215,5
4 LIDDON Jessica Nincs SCO 195,7
5 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 175,2
6 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 155,6
7 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 135,6
8 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 107,7

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Vivien
2000
UTE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
BHSE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kovács Lili
2002
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kim Minseo
2002
KOR
Kim Yeseul
2003
KOR
Anna Nahorna
UKR
Inna Afonchenko
UKR
Diana Curteanu
MDA
Valeria Petcova
MDA
Valeria Tomacu
MDA
Anna Dulce
MDA
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 574,0 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 569,0 Aranyjelvény
3 Kim Yeseul 2003. KOR 568,0 Aranyjelvény
4 Kim Minseo 2002. KOR 561,0 Ezüstjelvény
5 Inna Afonchenko Nincs UKR 561,0 Ezüstjelvény
6 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 556,0 Ezüstjelvény
7 Kiszely Boglárka 2002. Hódmezővásárhelyi PLE 554,0 Ezüstjelvény
8 Rédecsi Anita 2002. BHSE 553,0 Ezüstjelvény
9 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 552,0 Ezüstjelvény
10 Anna Nahorna Nincs UKR 552,0 Ezüstjelvény
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 552,0 Ezüstjelvény
12 Anna Dulce Nincs MDA 549,0 Ezüstjelvény
13 Kókai Réka 1999. KSI SE 547,0 Ezüstjelvény
14 Simon Lili 2000. Debreceni Lövészsuli SE 546,0 Ezüstjelvény
15 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 546,0 Ezüstjelvény
16 Valeria Petcova Nincs MDA 539,0 Bronzjelvény
17 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 537,0 Bronzjelvény
18 Gulyás Claudia 1998. BHSE 535,0 Bronzjelvény
19 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 535,0 Bronzjelvény
20 Valeria Tomacu Nincs MDA 528,0 Bronzjelvény
21 Diana Curteanu Nincs MDA 525,0 Bronzjelvény
22 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 519,0 -
23 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 512,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kim Yeseul 2003. KOR 238,1
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 236,7
3 Kim Minseo 2002. KOR 215,3
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 193,5
5 Inna Afonchenko Nincs UKR 172,3
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 153,3
7 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 132,5
8 Kiszely Boglárka 2002. Hódmezővásárhelyi PLE 110,2

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Matsumoto Takayuki
1984
JPN
Naoya Okada
JPN
Tosuyo Yamashita
JPN
Aleksi Leppa
1994
FIN
Benjamin Jodl
SLO
Simon Potrc
1977
SLO
Filip Kostic
SRB
Mihajlo Gojkovic
SRB
Arsenii Kubrin
UKR
Dmytro Petrenko
UKR
Oleksandr Kostyk
UKR
Konstantinos Vertoudos
GRE
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Matsumoto Takayuki 1984. JPN 627,7 Mester
2 Aleksi Leppa Nincs FIN 627,3 Mester
3 Naoya Okada Nincs JPN 626,6 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,0 Mester
5 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 619,7 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 619,6 I. osztály
7 Tosuyo Yamashita Nincs JPN 617,4 I. osztály
8 Simó Kornél 1984. BHSE 615,0 II. osztály
9 Benjamin Jodl Nincs SLO 614,2 II. osztály
10 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 612,8 II. osztály
11 Filip Kostic Nincs SRB 609,8 II. osztály
12 Dmytro Petrenko Nincs UKR 609,3 II. osztály
13 Konstantinos Vertoudos Nincs GRE 608,9 II. osztály
14 Simon Potrc Nincs SLO 607,0 II. osztály
15 Mihajlo Gojkovic Nincs SRB 604,8 II. osztály
16 Oleksandr Kostyk Nincs UKR 603,1 II. osztály
17 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 594,7 III. osztály
18 Csókási Tibor 1967. Zalaegerszegi PLE 594,5 III. osztály
19 Patrik Jakopicek Nincs SLO 591,7 III. osztály
20 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 591,0 III. osztály
21 Arsenii Kubrin Nincs UKR 590,0 III. osztály
22 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 584,6 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aleksi Leppa Nincs FIN 250,0
2 Matsumoto Takayuki 1984. JPN 248,7
3 Naoya Okada Nincs JPN 225,7
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 204,7
5 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 184,2
6 Tosuyo Yamashita Nincs JPN 162,3
7 Hári Péter 1989. BHSE 140,6
8 Simó Kornél 1984. BHSE 119,7

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Prágai Patrik
1998
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Halász István
2001
Egri PLE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Choi Dongryeol
2002
KOR
Choi Junpyo
2003
KOR
Atsushi Shimada
JPN
Lauri Syrja
FIN
Matias Kiuru
FIN
Mikko Helenius
FIN
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 621,6 Ifjú Mester
2 Choi Dongryeol 2002. KOR 621,3 Ifjú Mester
3 Atsushi Shimada Nincs JPN 620,9 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 620,7 Ifjú Mester
5 Matias Kiuru Nincs FIN 620,2 Ifjú Mester
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 619,2 Ifjú Mester
7 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 618,7 Aranyjelvény
8 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 617,7 Aranyjelvény
9 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 615,8 Aranyjelvény
10 Török Ferenc 2003. Csepel LE 614,0 Aranyjelvény
11 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,4 Aranyjelvény
12 Prágai Patrik 1998. UTE 610,8 Ezüstjelvény
13 Choi Junpyo 2003. KOR 609,7 Ezüstjelvény
14 Kurucz Máté 2001. ZTE Sportlövész Klub 606,5 Ezüstjelvény
15 Lauri Syrja Nincs FIN 606,1 Ezüstjelvény
16 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,0 Ezüstjelvény
17 Halász István 2001. Egri PLE 604,7 Ezüstjelvény
18 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 604,1 Ezüstjelvény
19 Mikko Helenius Nincs FIN 596,1 Ezüstjelvény
20 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 594,3 Ezüstjelvény
21 Tóth Mátyás 2002. APLE-VASAS SC 592,9 Ezüstjelvény
22 Patrik Jakopicek Nincs SLO 591,7 Ezüstjelvény
23 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 590,5 Ezüstjelvény
24 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 579,9 Bronzjelvény
25 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 576,4 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 248,2
2 Matias Kiuru Nincs FIN 246,9
3 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 226,6
4 Atsushi Shimada Nincs JPN 206,2
5 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 183,4
6 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 163,4
7 Choi Dongryeol 2002. KOR 142,7
8 Kiss Viktor 2001. UTE 122,3

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Bojana Prodanovic
SRB
Gordana Mikovic-Mucibabic
SRB
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Emmi Hyrkas
FIN
Inka Havukainen
FIN
Mira Makela
FIN
Sirkka Savukari
FIN
Sakura Ichinowatari
JPN
Shimizu Ayano
1990
JPN
Yasuyo Matsumoto
JPN
Svitlana Yatsenko
UKR
Viktoriia Tsarenko
UKR
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 625,6 Mester
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 622,2 I. osztály
3 Zwickl Veres Kata 1991. BHSE 622,1 I. osztály
4 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 621,7 I. osztály
5 Emmi Hyrkas Nincs FIN 621,4 I. osztály
6 Sakura Ichinowatari Nincs JPN 621,1 I. osztály
7 Viktoriia Tsarenko Nincs UKR 620,8 I. osztály
8 Shimizu Ayano 1990. JPN 620,6 I. osztály
9 Szijj Katinka 1993. UTE 616,5 II. osztály
10 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,0 II. osztály
11 Mira Makela Nincs FIN 614,6 II. osztály
12 Bánki Dóra 1997. BHSE 613,6 II. osztály
13 Svitlana Yatsenko Nincs UKR 613,1 II. osztály
14 Yasuyo Matsumoto Nincs JPN 610,3 II. osztály
15 Seffer Kata 1992. BHSE 610,1 II. osztály
16 Inka Havukainen Nincs FIN 609,5 II. osztály
17 Gordana Mikovic-Mucibabic Nincs SRB 606,5 II. osztály
18 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 597,1 III. osztály
19 Bojana Prodanovic Nincs SRB 595,8 III. osztály
20 Sirkka Savukari Nincs FIN 578,1 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sakura Ichinowatari Nincs JPN 250,5
2 Zwickl Veres Kata 1991. BHSE 248,5
3 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 227,1
4 Shimizu Ayano 1990. JPN 206,2
5 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 185,1
6 Emmi Hyrkas Nincs FIN 163,9
7 Viktoriia Tsarenko Nincs UKR 143,0
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 122,4

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hurai Viktória
2000
VASAS SC
Kozma Nikolett
2001
APLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Bárkányi Vanessza
2001
Pécs Városi LK
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Járó Patrícia Ajándék
2003
Pécs Városi LK
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Meilinger Flóra
1998
BHSE
Jójárt Viktória
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Lévai Krisztina
2001
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Jeong Hangyeol
2003
KOR
Kwon Eunji
2002
KOR
Henna Viljanen
1998
FIN
Jenna Kuisma
1999
FIN
Netta Alastalo
FIN
Sonja Siitonen
FIN
Haruka Nakaguchi
JPN
Violeta Lykova
UKR
Urska Hrasovec
1999
SLO
Zala Junger
SLO
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kwon Eunji 2002. KOR 628,5 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 626,4 Ifjú Mester
3 Jeong Hangyeol 2003. KOR 625,9 Ifjú Mester
4 Jenna Kuisma Nincs FIN 625,3 Ifjú Mester
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 620,2 Ifjú Mester
6 Toma Dorina 1999. UTE 619,4 Ifjú Mester
7 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 617,7 Aranyjelvény
8 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 617,4 Aranyjelvény
9 Henna Viljanen Nincs FIN 617,2 Aranyjelvény
10 Haruka Nakaguchi Nincs JPN 617,1 Aranyjelvény
11 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 616,8 Aranyjelvény
12 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 616,8 Aranyjelvény
13 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 616,6 Aranyjelvény
14 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 615,7 Aranyjelvény
15 Violeta Lykova Nincs UKR 613,1 Aranyjelvény
16 Tarr Vivien 2001. UTE 613,0 Aranyjelvény
17 Urska Hrasovec Nincs SLO 612,4 Aranyjelvény
18 Sonja Siitonen Nincs FIN 609,8 Ezüstjelvény
19 Jójárt Viktória 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,6 Ezüstjelvény
20 Tóth Anna 2005. UTE 606,1 Ezüstjelvény
21 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 606,0 Ezüstjelvény
22 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 603,3 Ezüstjelvény
23 Farkas Dóra 2003. Alba Volán SC 600,6 Ezüstjelvény
24 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 598,4 Ezüstjelvény
25 Zala Junger Nincs SLO 594,1 Ezüstjelvény
26 Netta Alastalo Nincs FIN 583,1 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jenna Kuisma Nincs FIN 248,8
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 248,2
3 Kwon Eunji 2002. KOR 227,1
4 Jeong Hangyeol 2003. KOR 205,8
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 185,2
6 Dénes Eszter 2001. UTE 162,9
7 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 138,9
8 Toma Dorina 1999. UTE 117,7

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 595,3 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 564,9 -

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 562,0 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 491,0 -

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kizíma Ihor
UKR
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kizíma Ihor Nincs UKR 577,0 Mester
2 Sike József 1968. Győri Lövészklub 571,0 I. osztály
3 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 569,0 I. osztály
4 Boros László 1989. Győri Lövészklub 559,0 I. osztály
5 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 534,0 III. osztály
6 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 504,0 III. osztály
7 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 502,0 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kizíma Ihor Nincs UKR 4,0
2 Sike József 1968. Győri Lövészklub 3,0
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 2,0
4 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 1,0

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bablyuk Denys
UKR
Danilenko Danylo
UKR
Melnyk Dmytro
UKR
TOVSTOPIAT Roman
1999
UKR
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bablyuk Denys Nincs UKR 576,0 Ifjú Mester
2 Danilenko Danylo Nincs UKR 559,0 Aranyjelvény
3 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 550,0 Aranyjelvény
4 Melnyk Dmytro Nincs UKR 548,0 Aranyjelvény
5 TOVSTOPIAT Roman 1999. UKR 544,0 Aranyjelvény
6 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 539,0 Aranyjelvény
7 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 523,0 Ezüstjelvény
8 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 520,0 Ezüstjelvény
9 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 516,0 Bronzjelvény
10 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 504,0 -
11 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 467,0 -

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Ádám Hajnalka
1977
KSI SE
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Honcharova Valentyna
UKR
RYBOVALOVA Viktoriia
1986
UKR
VASYLIUK Liudmyla
1990
UKR
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 574,0 Mester
2 Honcharova Valentyna Nincs UKR 571,0 Mester
3 RYBOVALOVA Viktoriia 1986. UKR 566,0 Mester
4 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 552,0 Mester
5 VASYLIUK Liudmyla 1990. UKR 542,0 Mester
6 Ádám Hajnalka 1977. KSI SE 496,0 Mester
7 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 473,0 Mester
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 RYBOVALOVA Viktoriia 1986. UKR 4,0
2 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 3,0
3 Honcharova Valentyna Nincs UKR 2,0
4 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 1,0

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Hilevych Kristina
UKR
ROZHNIATOVSKA Daria
1998
UKR
Tarkaniy Margaryta
UKR
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hilevych Kristina Nincs UKR 554,0 Ifjú Mester
2 Palánki Klaudia 2000. UTE 528,0 Ifjú Mester
3 Tarkaniy Margaryta Nincs UKR 527,0 Ifjú Mester
4 ROZHNIATOVSKA Daria 1998. UKR 523,0 Ifjú Mester
5 Baranyai Krisztina 1998. KSI SE 325,0 Ezüstjelvény
6 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 292,0 Bronzjelvény