Hungarian Open 2018 / 2. nap

Hungarian Open
SZEKSZÁRD
Hungary
www.hunshooting.hu
23th-25th November 2018

HUNGARIAN OPEN 2018. LIVE STREAM

résztvevők:

A külföldi nevezettek mellett az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően Győrik Csaba szövetségi kapitány névre szóló meghívására a felnőtt és junior válogatott keret tagjai is indulnak. További hazai versenyzők a SVIR rendszerben nevezhetőek 2018. november 02-ig.

A vegyes csapat nevezéseket e-mailben, az attila.keri@hunshootig.hu -ra küldjék meg.

A nevezettek közül a létszámtól függően a szövetség választja ki november 09-ig az indulásra jogosultakat és értesíti arról a klubokat, egyesületeket. A nevezési díjak befizetésének és annak igazolásának a szövetségbe történő eljuttatásának határideje november 15.

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szekszárd Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2018-11-25
A verseny vége
2018-11-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
HUF 3000,- /egy indulás, HUF 5000,- /két indulás, HUF 7000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Takács László
1959
Egri PLE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Gyimesi László
1978
KSI SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Antal Balázs
1991
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Mezei Gábor
1961
APLE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Nazarii Khitrov
UKR
Oleksandr Kolodi
UKR
Oleksii Lazebnyk
UKR
Roman Kopiyka
UKR
Serhii Fomin
UKR
Serhii Ohorodnyk
1989
UKR
Pavol Kopp
1978
Bratislava-SVK
BUTKOVIĆ BORNA
1999
CRO
KAČAVENDA UROŠ
1981
CRO
ĆELIĆ LEON LUKA
1999
CRO
Bang Yedam
2002
KOR
Seo Jeongbong
2002
KOR
Andrei Alferin
1994
MDA
Daniel Leontean
2001
MDA
Eduard Varzari
MDA
Evgheni Batarovschi
MDA
Ivan Reaboi
MDA
Kirill Usanli
MDA
Nichita Moldovan
MDA
Maciej Rymski
POL
Widter Wolfgang
1999
VPSC-AUT
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Oleksii Petunov
UKR
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oleksii Lazebnyk Nincs UKR 578,0 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 575,0 I. osztály
3 Pavol Kopp 1000. SVK 575,0 I. osztály
4 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 574,0 I. osztály
5 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 573,0 I. osztály
6 Tátrai Miklós 1986. BHSE 573,0 I. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 570,0 II. osztály
8 Oleksandr Kolodi Nincs UKR 568,0 II. osztály
9 BUTKOVIĆ BORNA 1999. CRO 568,0 II. osztály
10 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 II. osztály
11 Szűcs Gergely 1977. UTE 564,0 II. osztály
12 Andrei Alferin Nincs MDA 564,0 II. osztály
13 Nagy Máté László 1999. BHSE 564,0 II. osztály
14 Seo Jeongbong 2002. KOR 564,0 II. osztály
15 Boros László 1989. Győri Lövészklub 562,0 II. osztály
16 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 562,0 II. osztály
17 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 561,0 II. osztály
18 Iszprávnik Péter 2000. UTE 560,0 II. osztály
19 Bang Yedam 2002. KOR 560,0 II. osztály
20 Serhii Fomin Nincs UKR 559,0 III. osztály
21 ĆELIĆ LEON LUKA 1999. CRO 558,0 III. osztály
22 Roman Kopiyka Nincs UKR 557,0 III. osztály
23 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 556,0 III. osztály
24 Kirill Usanli Nincs MDA 556,0 III. osztály
25 Geier Dániel 1999. Csepel LE 556,0 III. osztály
26 Tamási Péter 2000. KSI SE 554,0 III. osztály
27 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 554,0 III. osztály
28 Daniel Leontean Nincs MDA 553,0 III. osztály
29 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 553,0 III. osztály
30 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 552,0 III. osztály
31 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 551,0 III. osztály
32 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 551,0 III. osztály
33 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 551,0 III. osztály
34 Nichita Moldovan Nincs MDA 551,0 III. osztály
35 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 551,0 III. osztály
36 Kalmár Tamás 1995. UTE 550,0 III. osztály
37 Maciej Rymski Nincs POL 549,0 III. osztály
38 Widter Wolfgang 1000. AUT 549,0 III. osztály
39 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 III. osztály
40 Eduard Varzari Nincs MDA 548,0 III. osztály
41 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 548,0 III. osztály
42 Ivan Reaboi Nincs MDA 547,0 III. osztály
43 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 546,0 III. osztály
44 Serhii Ohorodnyk 1989. UKR 545,0 III. osztály
45 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 544,0 III. osztály
46 Nazarii Khitrov Nincs UKR 542,0 III. osztály
47 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 541,0 III. osztály
48 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 III. osztály
49 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 III. osztály
50 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 539,0 IV. osztály
51 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 537,0 IV. osztály
52 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 537,0 IV. osztály
53 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 537,0 IV. osztály
54 Evgheni Batarovschi Nincs MDA 534,0 IV. osztály
55 Oleksii Petunov Nincs UKR 531,0 IV. osztály
56 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 530,0 IV. osztály
57 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 529,0 IV. osztály
58 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 510,0 IV. osztály
59 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 510,0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nagy László 1970. BHSE 238,7
2 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 238,1
3 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 217,7
4 Tátrai Miklós 1986. BHSE 194,6
5 Pavol Kopp 1000. SVK 173,4
6 Takács László 1959. Egri PLE 153,1
7 BUTKOVIĆ BORNA 1999. CRO 133,1
8 Oleksii Lazebnyk Nincs UKR 113,1

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sike Renáta
1978
BHSE
Nagy Vivien
2000
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
BHSE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Kovács Lili
2002
BHSE
Polyák Andrea
1986
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Arunovic Zorana
1986
SRB
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Kim Minseo
2002
KOR
Kim Yeseul
2003
KOR
Liddon Jessica
1993
SCO
Jana Kuvikova
SVK
Anastasia Casapciuc
MDA
Anna Dulce
MDA
Diana Curteanu
MDA
Valeria Petcova
MDA
Valeria Tomacu
MDA
Anna Nahorna
UKR
Halyna Mosina
UKR
Inna Afonchenko
UKR
Nataliia Dymytrashko
UKR
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Evangelia Alexopoulou
GRE
Christina Daskalopoulou
GRE
KAARO Kirsti
FIN
Luoto Satu
FIN
Sabina Suljic
1979
SLO
MANNER Bettina
1987
GBZ
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 576,0 I. osztály
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 572,0 I. osztály
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 571,0 I. osztály
4 Egri Viktória 1998. KSI SE 570,0 II. osztály
5 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 569,0 II. osztály
6 Kim Minseo 2002. KOR 566,0 II. osztály
7 Kim Yeseul 2003. KOR 565,0 II. osztály
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 565,0 II. osztály
9 LIDDON Jessica Nincs SCO 561,0 II. osztály
10 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 560,0 II. osztály
11 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 560,0 II. osztály
12 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 558,0 III. osztály
13 Jana Kuvikova Nincs SVK 558,0 III. osztály
14 Kókai Réka 1999. KSI SE 558,0 III. osztály
15 Takács Kornélia 1982. BHSE 555,0 III. osztály
16 Vas Virág dr 1977. BHSE 554,0 III. osztály
17 Tóth Anikó 1975. BHSE 553,0 III. osztály
18 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 553,0 III. osztály
19 Anna Dulce Nincs MDA 553,0 III. osztály
20 Halyna Mosina Nincs UKR 552,0 III. osztály
21 Polyák Andrea 1986. BHSE 552,0 III. osztály
22 Rédecsi Anita 2002. BHSE 552,0 III. osztály
23 Inna Afonchenko Nincs UKR 550,0 III. osztály
24 Nataliia Dymytrashko Nincs UKR 550,0 III. osztály
25 Evangelia Alexopoulou Nincs GRE 549,0 III. osztály
26 KLEMENKO Polina 1993. AUT 549,0 III. osztály
27 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 549,0 III. osztály
28 Anastasia Casapciuc Nincs MDA 546,0 III. osztály
29 Anna Nahorna Nincs UKR 544,0 III. osztály
30 Kiszely Boglárka 2002. Hódmezővásárhelyi PLE 543,0 III. osztály
31 Diana Curteanu Nincs MDA 542,0 III. osztály
32 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 541,0 III. osztály
33 KAARO Kirsti Nincs FIN 539,0 IV. osztály
34 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 538,0 IV. osztály
35 Sabina Suljic Nincs SLO 537,0 IV. osztály
36 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 536,0 IV. osztály
37 Simon Lili 2000. Debreceni Lövészsuli SE 535,0 IV. osztály
38 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 535,0 IV. osztály
39 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 IV. osztály
40 Gulyás Claudia 1998. BHSE 533,0 IV. osztály
41 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 531,0 IV. osztály
42 Valeria Petcova Nincs MDA 530,0 IV. osztály
43 Valeria Tomacu Nincs MDA 523,0 IV. osztály
44 MANNER Bettina 1987. GBZ 522,0 IV. osztály
45 Christina Daskalopoulou Nincs GRE 519,0 IV. osztály
46 Luoto Satu Nincs FIN 516,0 IV. osztály
47 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 512,0 IV. osztály
48 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 499,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 ARUNOVIC Zorana 1986. SRB 240,4
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 239,5
3 Egri Viktória 1998. KSI SE 218,6
4 Kim Yeseul 2003. KOR 195,3
5 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 175,9
6 Kim Minseo 2002. KOR 155,5
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 130,8
8 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 110,5

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Halász István
2001
Egri PLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Aleksi Leppa
1994
FIN
Lauri Syrja
FIN
Mikko Helenius
FIN
Atsushi Shimada
JPN
Naoya Okada
JPN
Takayuki Matsumoto
JPN
Tosuyo Yamashita
JPN
Baric Matija
2003
CRO
Tomasevic Darko
2004
CRO
Tomasevic Denis
1998
CRO
Arsenii Kubrin
UKR
Dmytro Petrenko
UKR
Oleksandr Kostyk
UKR
Choi Dongryeol
2002
KOR
Choi Junpyo
2003
KOR
Benjamin Jodl
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Simon Potrc
1977
SLO
Filip Kostic
SRB
Mihajlo Gojkovic
SRB
Konstantinos Vertoudos
GRE
Matias Kiuru
FIN
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Aleksi Leppa Nincs FIN 628,7 Mester
2 Takayuki Matsumoto Nincs JPN 627,3 Mester
3 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 626,5 Mester
4 Matias Kiuru Nincs FIN 625,6 Mester
5 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,1 Mester
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 623,5 Mester
7 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 623,4 Mester
8 Atsushi Shimada Nincs JPN 623,0 Mester
9 Naoya Okada Nincs JPN 622,3 I. osztály
10 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 620,8 I. osztály
11 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 620,2 I. osztály
12 Hári Péter 1989. BHSE 618,2 I. osztály
13 Kiss Viktor 2001. UTE 617,9 I. osztály
14 Tomasevic Denis 1998. CRO 616,5 II. osztály
15 Török Ferenc 2003. Csepel LE 616,3 II. osztály
16 Oleksandr Kostyk Nincs UKR 614,4 II. osztály
17 Tosuyo Yamashita Nincs JPN 614,0 II. osztály
18 Choi Junpyo 2003. KOR 613,9 II. osztály
19 Choi Dongryeol 2002. KOR 613,9 II. osztály
20 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 613,9 II. osztály
21 Tomasevic Darko 2004. CRO 612,2 II. osztály
22 Lauri Syrja Nincs FIN 612,2 II. osztály
23 Simó Kornél 1984. BHSE 611,9 II. osztály
24 Prágai Patrik 1998. UTE 611,7 II. osztály
25 Halász István 2001. Egri PLE 611,2 II. osztály
26 Simon Potrc Nincs SLO 608,4 II. osztály
27 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 608,4 II. osztály
28 Benjamin Jodl Nincs SLO 607,7 II. osztály
29 Filip Kostic Nincs SRB 605,1 II. osztály
30 Patrik Jakopicek Nincs SLO 604,8 II. osztály
31 Dmytro Petrenko Nincs UKR 604,5 II. osztály
32 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 603,1 II. osztály
33 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 602,8 II. osztály
34 Konstantinos Vertoudos Nincs GRE 600,6 II. osztály
35 Mihajlo Gojkovic Nincs SRB 600,3 II. osztály
36 Kurucz Máté 2001. ZTE Sportlövész Klub 600,0 II. osztály
37 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 599,7 III. osztály
38 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 599,6 III. osztály
39 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 598,5 III. osztály
40 Arsenii Kubrin Nincs UKR 597,7 III. osztály
41 Csókási Tibor 1967. Zalaegerszegi PLE 597,5 III. osztály
42 Tóth Mátyás 2002. APLE-VASAS SC 597,4 III. osztály
43 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 592,9 III. osztály
44 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 591,8 III. osztály
45 Mikko Helenius Nincs FIN 591,8 III. osztály
46 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 585,5 III. osztály
47 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 581,6 III. osztály
48 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 579,9 IV. osztály
49 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 577,9 IV. osztály
50 Baric Matija 2003. CRO 576,4 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Takayuki Matsumoto Nincs JPN 249,9
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 248,1
3 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 227,6
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 206,3
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 185,2
6 Atsushi Shimada Nincs JPN 163,7

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC
Kozma Nikolett
2001
APLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Bárkányi Vanessza
2001
Pécs Városi LK
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Járó Patrícia Ajándék
2003
Pécs Városi LK
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Meilinger Flóra
1998
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Tarr Vivien
2001
UTE
Jójárt Viktória
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Lévai Krisztina
2001
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Jeong Hangyeol
2003
KOR
Kwon Eunji
2002
KOR
Emmi Hyrkas
FIN
Henna Viljanen
1998
FIN
Inka Havukainen
FIN
Jenna Kuisma
1999
FIN
Mira Makela
FIN
Netta Alastalo
FIN
Sirkka Savukari
FIN
Sonja Siitonen
FIN
Ayano Shimizu
JPN
Haruka Nakaguchi
JPN
Sakura Ichinowatari
JPN
Yasuyo Matsumoto
JPN
Bojana Prodanovic
SRB
Gordana Mikovic-Mucibabic
SRB
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Urska Hrasovec
1999
SLO
Zala Junger
SLO
Svitlana Yatsenko
UKR
Viktoriia Tsarenko
UKR
Violeta Lykova
UKR
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kwon Eunji 2002. KOR 630,2 Mester
2 Emmi Hyrkas Nincs FIN 626,4 Mester
3 Jeong Hangyeol 2003. KOR 625,3 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. BHSE 624,1 Mester
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 623,5 Mester
6 Sakura Ichinowatari Nincs JPN 622,7 I. osztály
7 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 622,3 I. osztály
8 Ayano Shimizu Nincs JPN 621,6 I. osztály
9 Henna Viljanen Nincs FIN 621,2 I. osztály
10 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 621,0 I. osztály
11 Jenna Kuisma Nincs FIN 620,7 I. osztály
12 Szijj Katinka 1993. UTE 619,9 I. osztály
13 Haruka Nakaguchi Nincs JPN 619,4 I. osztály
14 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 619,0 I. osztály
15 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 618,9 I. osztály
16 Seffer Kata 1992. BHSE 618,9 I. osztály
17 Dénes Eszter 2001. UTE 618,8 I. osztály
18 Urska Hrasovec Nincs SLO 618,4 I. osztály
19 Hanák Gabriella 1996. BHSE 617,9 I. osztály
20 Yasuyo Matsumoto Nincs JPN 617,1 I. osztály
21 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 616,6 II. osztály
22 Violeta Lykova Nincs UKR 616,4 II. osztály
23 Viktoriia Tsarenko Nincs UKR 616,0 II. osztály
24 Toma Dorina 1999. UTE 616,0 II. osztály
25 Bánki Dóra 1997. BHSE 615,7 II. osztály
26 Svitlana Yatsenko Nincs UKR 614,5 II. osztály
27 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 614,3 II. osztály
28 Biatovszki Mira 1992. UTE 614,0 II. osztály
29 Inka Havukainen Nincs FIN 613,1 II. osztály
30 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 613,0 II. osztály
31 Mira Makela Nincs FIN 612,7 II. osztály
32 Gordana Mikovic-Mucibabic Nincs SRB 612,5 II. osztály
33 Sonja Siitonen Nincs FIN 611,7 II. osztály
34 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 610,7 II. osztály
35 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 609,2 II. osztály
36 Tarr Vivien 2001. UTE 608,5 II. osztály
37 Bojana Prodanovic Nincs SRB 606,1 II. osztály
38 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 601,1 II. osztály
39 Netta Alastalo Nincs FIN 601,0 II. osztály
40 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 600,9 II. osztály
41 Zala Junger Nincs SLO 597,0 III. osztály
42 Sirkka Savukari Nincs FIN 587,1 III. osztály
43 Bárkányi Vanessza 2001. Pécs Városi LK 584,0 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zwickl Veres Kata 1991. BHSE 249,4
2 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 248,6
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 227,9
4 Kwon Eunji 2002. KOR 207,3
5 Sakura Ichinowatari Nincs JPN 186,3
6 Ayano Shimizu Nincs JPN 165,7
7 Jeong Hangyeol 2003. KOR 143,5

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kizíma Ihor
UKR
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kizíma Ihor Nincs UKR 380,0 Mester
2 Boros László 1989. Győri Lövészklub 376,0 I. osztály
3 Sike József 1968. Győri Lövészklub 375,0 I. osztály
4 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 373,0 I. osztály
5 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 355,0 III. osztály
6 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 339,0 III. osztály

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ádám Hajnalka
1977
KSI SE
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Honcharova Valentyna
UKR
RYBOVALOVA Viktoriia
1986
UKR
VASYLIUK Liudmyla
1990
UKR
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 385,0 Mester
2 RYBOVALOVA Viktoriia 1986. UKR 380,0 Mester
3 Honcharova Valentyna Nincs UKR 369,0 Mester
4 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 364,0 I. osztály
5 VASYLIUK Liudmyla 1990. UKR 342,0 II. osztály
6 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 334,0 II. osztály
7 Ádám Hajnalka 1977. KSI SE 319,0 III. osztály

10m Futócél vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bablyuk Denys
UKR
Danilenko Danylo
UKR
Melnyk Dmytro
UKR
TOVSTOPIAT Roman
1999
UKR
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Danilenko Danylo Nincs UKR 374,0 Ifjú Mester
2 Melnyk Dmytro Nincs UKR 373,0 Ifjú Mester
3 Bablyuk Denys Nincs UKR 372,0 Ifjú Mester
4 TOVSTOPIAT Roman 1999. UKR 365,0 Aranyjelvény
5 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 350,0 Ezüstjelvény
6 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 338,0 Bronzjelvény
7 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 336,0 Bronzjelvény
8 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 325,0 Bronzjelvény
9 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 312,0 -
10 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 306,0 -
11 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 303,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hilevych Kristina
UKR
ROZHNIATOVSKA Daria
1998
UKR
Tarkaniy Margaryta
UKR
Palánki Klaudia
2000
UTE
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hilevych Kristina Nincs UKR 370,0 Ifjú Mester
2 Palánki Klaudia 2000. UTE 360,0 Ifjú Mester
3 ROZHNIATOVSKA Daria 1998. UKR 358,0 Ifjú Mester
4 Tarkaniy Margaryta Nincs UKR 341,0 Aranyjelvény
5 Baranyai Krisztina 1998. KSI SE 229,0 -
6 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 143,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély